Sanat ve EğlenceSanat

Görüntünün iki sürümü - bir keçi çizmek için

Bir keçi yavaş yavaş kalem nasıl çizileceğini bilerek, kağıt üzerinde 2015 yılında bu karakteri canlandıracak mümkün olacak. istenirse Ardından, renkli bunu çoğaltmak veya siyah beyaz olarak ayrıldı.

Varyant № 1 - şemayı oluşturmak

Bu yöntem çocuklar için daha uygundur. İlk tanıdık geometrik şekiller oluşan, keçi şematik görünümü oluşturmak için ilginç olacaktır. Bu aşamada hayvan genç sanatçıları eğlendirecek ve çalışmalarına ilgilerini neden olacaktır bir robot gibi olacak. onlar hala tüm parçaların adını bilmiyorsanız - bu onların ufuklarını genişletmek için iyi bir bahane.

Çocuğunuzu Yardım veya bir dikdörtgen çizin, hafif kendilerini sola. Onun üst taraf alt azdır. Gelecekteki başının temelidir. İşte devrenin oluşturulması beri, bir keçi çizmek nasıl.

Geri hafifçe aşağıya doğru dikdörtgen atlama sol tarafında kareye katılmaya. yakında vücut haline gelecektir. dikdörtgen-kafasının içinde iki çevreler - gözler geleceği.

küçük dar dikdörtgen ve kareler Gönderen hayvanın ayaklarının temelini olun. Bir dikdörtgen yakında onu kuyruk olacak. bir keçi çizmek, daha doğrusu, fotoğrafın sadece kuruluşundan kadar ve kağıt sizin parçası üzerinde aynı çizgi çizmek için nasıl bakın. uzunlamasına bir dikdörtgen olarak - Tip boynuz alt kısmı göstermektedir. Üst - Dar açılı üçgenler.

şeması şekil alır

Şimdi dikdörtgen-kafasının içinde, yüzünde eğilerek, hayvanın kafasını çizin. alın, hafifçe çene için yanakları neredeyse düz daralmış, ancak biraz aşağıda çatallı edilir. Nasıl, baş başlayarak bir kalem keçi aşamalarını çizmek ikinci resmi anlatmak için. Açıkça sadece eşzamanlı ve ağız olacaktır yarık çene yukarıda, çatal tırnaklı, onun küçük yarım daire ağız çizmek olduğunu göstermektedir.

Her göz Büyük bir noktaya koymak - bu öğrencileri bu. Şimdi düzgün hakkın iki bölümden kalem hattını bağlayın ve ardından boynuz bıraktı. , Inşaat hatları Sil boynuzları içinde, birkaç küçük segment çizin. Sonra hayvanın bu önemli bir kısmının gerçek gibi bakacağız.

hayvanın alt kısmını çizin

Bu neredeyse keçi şeklidir çünkü kare, bagaja çevirmek kolaydır. Kuyruk resmin alt kısmı, yardımcı bir doğru silme zikzak çizgi, ön silgi. Bir kalem sert basmayın oluşturma düzenleri aşamasında, bir keçi nasıl çizileceğini hiçbir zorluk olmadığını. Ve silgi kullanarak kaldırmak için daha kolay olacaktır yumuşak, daha sonra gereksiz dokunuşları almak daha iyidir.

Not: Hayvanın sağ ön ve arka bacaklar ön planda olduğu, sol - Arka planda. Keçi toynakta, daha önce çizilmiş küçük yatay dikdörtgen ve küçük kare çevirin - bacağından. Böylece vücudunun alt uzuvları çizin. Soldaki olanlar, bu konuda unutma, sadece kısmen görülebilir.

Burada bir kalemle bir keçi çizmek nasıl. Onu beyaz olmak istemiyorsanız, zar zor gözlerini kaçınarak, yumuşak kurşun kalem, üst bacaklar, gövde, baş vurarak, felç kapsamaktadır. Sağ arka bacağın üst kısmının Katı kalem işareti kontur. Aynı araç sayesinde toynakları, gözler ve burun siyah yapmak. Koyu kalem işareti boynuzları üzerinde alt üst etmektedir. Yaratılış hazır.

Gibi bir keçi aşamalarını çizmek kolaydır: varyant № 2

Başka kolay yolu çok gerçekçi bir hayvanı tasvir öğrenmek yardımcı olur.

Bu da yardımcı olacaktır geometrik şekiller. Vücut bir daire ve bir oval oluşur. daire, bir pusula, bir şablon ya da kupalar çizilebilir. onun kalem daire tutarak, kağıt bardak bir parça koymak için yeterli. Yumurta şeklinde, oval - hayvanın arka kısmı daire geçer. Bu 2 düz çizgiler aşağı doğru kaydırın - ön bacakların şematik bir gösterimidir. arka için de, oval altından uzanan iki segment, çizin. bu çizgiler hafif eğimli çizilir unutmayın. daire tokatlamak sağ taraftan yukarı doğru hat küçük eğimli. Bu boyun temelidir. hattının üst noktasından geçen küçük bir daire çizin - kafa temelidir.

Bir şekilde bir keçi nasıl çizilir, ayrıca resmi gösterir. Bu küçük daire içinde 2 parçaya tam olarak baş bölen dikey bir çizgi çizmek için gerekli olduğunu görebiliriz. İki paralel çizgiler, yatay çizilen da ikiye başını paylaştı. Onlar çizmek çekik gözler keçi.

Bir sonraki aşama - son

Bir kez baş ve kulakları oval kavisli boynuzları üstünde hayvan şeması, bir resim oluşturdu. burun ve küçük bir ağız - daireden uzun bir burnu ve içindeki aşağı çekmek için.

sola kafa itibaren ilk boyun betimleyen, çatal tırnaklı vücudun daha sonra üst kısmını düz bir çizgi ile yol açar. Şimdi küçük bir kuyruk çizin. çizgi kesmeden sessiz ol. Yaklaşık segmentler bacakları çizmek ve bunların alt kısmında - toynak. Bu yuvarlak göbek ve göğüs canlandıracak kalır. Keçi kolayca hayvan küçük bir sakal çizim, keçi dönüştürülebilir. Yetişkin keçi sağım ise - onun arka ayakları arasına meme çizin.

, Inşaat hatları Sil hayvan sürekli kalem darbeleri kapsamaktadır. İşte aşamalarında bir keçi çizmek nasıl.

fon

Arka planda, dağı çizebilirim. keskin zirveleri karla kaplı olsun. onlar içinde gömülüdür çünkü alt kısmında, çim çizmek, hayvan toynakları görünmez.

Doğal manzara farklı olabilir - bu tüm hayal bağlıdır. pitoresk çiçek büyür yakın gökyüzünde güneş Işılda, yüzen bulutlar, bir keçi, ot otlayan. Bu bir çerçeveye oturtalım ve duvara asmak için, onun yaratma imzalamak kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.