Sanat ve EğlenceMüzik

Yaroslav Degtyarev: "Çocukların Sesleri" ndeki katılımcının gözünden neyi

Çocuk Sesleri projesi, yaratıcı bir yarışmaya katılmak için Rusya'nın dört bir yanından çok sayıda üstün yetenekli çocuğu birleştiriyor. Jüri, katılımcıların vokal verilerini değerlendirir ve projedeki yollarının devam ettirilmesine karar verir. Yarışmaya katılan parlak kızlardan birisi Yaroslav Degtyarev'ti (d.14.08.1998). Özellikle izleyicileri ve rakiplerini hatırladı.

Zor kaderli yetenekli kız

Biyografisi henüz yaşından dolayı çok kısa olan Yaroslav Degtyareva, iyi bir kızın tam teşekküllü bir hayatını yaşıyordu: "Inspiration" vokal stüdyosunda profesyonelce çalıştı, okula gitti ve evde annesine yardım etti. Çocuğun yaşamını tamamen değiştiren bir dava için değilse, her şey iyi olurdu. Küçük Yaroslav beş yaşındayken ailesi ile birlikte korkunç bir kazaya uğradı. Ama hayata döndü ve vokalistlerin "Birinci Kanal" daki yaratıcı yarışmasında kendini kanıtlamaya karar verdi. Proje üzerine annesi Olesya ve yedi yıllık Yaroslav Degtyarev geldi. Kızın gözünde yanlış olan şey, birçoğu hemen fark etti. Küçük bir kusur yüz üzerinde görülebilir, ancak çirkin diyemezsiniz. İlk başta sadece gereksiz yere dikkat çekiyor. Aile, Rostov bölgesinde bulunan Gukovo şehrinden geldi. O korkunç kazadan sonra Yaroslav'ın büyükanne Nadezhda Ivanovna'ya taşınmışlardı.

Üç yıl önce ortaya çıkma

Kızın ailesi, Yaroslav Degtyarev'in kendisi gibi geçmişi hatırlamamaya çalışıyor. Göze olan ne oldu, belalardı, sadece yara izlerini hatırlatıyordu. Üç yıl önce, Yasya ve ailesi arabaya bindiler ve arabaları uçuruma taşındı. Cam kırıldı ve en küçük parçalara uçarak kızın yüzünü ve vücudunu bozdu. Neyse ki annesi Olesya çok acı çekmedi ve ilk dakikalarında kızına yardımcı olabilirdi. Yaroslav Degtyarev'in gözüyle ilgili sorunlar olacağı, alınan yaralanmaların niteliğine göre hemen netleşti. Kafa en çok acı çekti, darbelerden açık bir kranyoserebral yaralanma oluştu. Ayrıca çocuğun cesedinde çeşitli yaralar ve çizikler, kapalı çatlaklar ve iç organların kopması tespit edildi. Bütün gece en iyi doktorların, mümkün olan her şeyi yapmaya çalışarak küçük yıldızın yaşamı için savaştılar. Tam anlamıyla yeniden birleştirmeyi başardılar.

Hastanede rehabilitasyon

Yaklaşık bir ay boyunca kız hastane yatağından kalkamadı. Her zaman beraberdiler: Anne ve Yaroslav Degtyarev. Kaza, onları kendi aralarında bıraktı (babam bir ailende yaşamıyor). Yavaş yavaş kız başını kaldırmaya başladı ve sonra kalk ve koltuk değneklerine geçti. İlk başta onun için çok zordu. Annem, kızının moral durumundan endişe ederdi, çünkü böyle bir şok her yetişkine hayatta kalamaz. Hastanede iken kız gelişmeye devam etti: ders kitaplarını okudu, çok çizdi ve kitap okumaya başladı. Yaroslav, bir şarkı eşliğinde minik performansları yok etmekten hoşlanıyordu ve hastanede her zaman çok sayıda seyirci vardı. Pek çok hasta çocuğu olduğunda bir insanı olumlu bir duruma getirmek zordur, ancak Yasha'nın annesi daima sevgisini ve kurtarma ve boşaltma sonrasında küçük bir yıldız beklemek için büyük fırsatlar hakkında onu anlattı.

Yılbaşı isteği

Yeni Yıla yaklaşmak hastane duvarlarında küçük bir aile buldu. "Bacaklar tekrar yürümeye başlasın" dedi Yaroslav Degtyarev zambak ağacından aziz arzuyu yerine getirmesini istedi. Sorunun gözü ile umursamadı. Daha da önemlisi, bacakların işlevini yerine getirme konusuydu.

Hayatta bir şarkı ile

Kız ayağa kalktığında, koğuş boyunca yürümeye başladı ve hâlâ yalan söyleyen ve kalkamayan çocuklar için şarkı söyledi. Onları mümkün olduğunca iyi cesaretlendirdi ve onu olumlu olarak şarj etti. Herkes departmandaki neşesizliği ve şarkıyı biliyordu - bu Yaroslav Degtyarev'in tamamıdır. Hastanede gözle görülen karmaşık prosedürleri açıklamak korkutucu, ancak kız tüm testleri durdurdu. Yasya, çocukların mutlulukla şarkılarını nasıl algıladıklarını görerek gerçek bir zevk hissetti. En azından bir şekilde onlara yardım etme ihtiyacı hissetti. Büyükannem ağladığında Yaroslav ona güvence verdi ve her şeyin iyi olacağını ve ağlamamasını söyledi. Kızın hâlâ uzun sürede iyileşme ve plastikler var.

"Çocukların Sesi" projesinde döküm.

Annemin hikayelerine göre, Yaroslav çok çocukluktan şarkı söylemeyi severdi. Üç yaşındayken annesine en sevdiği şarkıları "Bremen Müzisyenler" ten şarkı söylerdi. Dört yıl içinde "Titanik" filminden soundtrack'i tek başına şarkı söyleyebiliyordu. Anne ve kızı, günlük sesle uğraşıyorlardı, sayıları söylüyorlardı ve şarkıları prova ediyordu, bu da her ikisi için de büyük bir zevkti. "Ses Çocukları" projesini dinleyen körlere Yaroslav birkaç şarkı hazırladı, çünkü uzun bir süre için hangi kompozisyonun daha iyi performans göstereceğine karar veremedi. "Cuckoo" nun içtenlikle yaptığı performansı jürinin kalbine dokundu. Kız, "Sevastopol İçin Savaş" filminde Polina Gagarina'nın performansıyla bu şarkıyı duyduğunu söyledi. Bu şarkıyı ruhumla söylemeliyim diye düşündüm. Yaroslava genç yaşına rağmen yetişkin olduğunu savunuyor. Güçlü şarkı söyleyebilen, kalpten, tüm duyguları izleyiciye aktaran şarkıları performansı için seçer. Herhangi bir amaç izleyemez ve bir şey üzerinde sayabilirsiniz; sadece müziğe teslim olup dinleyiciye vermek önemlidir.

Projenin danışmanları

Yaroslav Degtyarev'e kör seçmelere ilişkin şarkıyı gerçekleştirme sürecinde iki akıl hocası döndü: Dima Bilan ve Pelageya. Kız Dima'yı seçti ve ekibinin bir üyesi haline geldi. Bilan'ı vokal stüdyodaki oğlanın şarkı söyleyeceği karaktere ve dış görünüşüne benzetmesi nedeniyle seçtiğini söyledi.

YouTube'da milyonlarca görüntüleme

Beyaz bir gömlekte biraz kahverengi ve kot iş tulumları inanılmaz derecede sarsıldı. Yayınlanan yayınlar sırasında performansa sahip video birkaç milyon görüntü aldı. Performansı sonrasında, görünüş önemli değil. Yaroslav Degtyarev'in "Ses Çocukları" adlı projesinde, fotoğrafın gözünün çarpıtılmış ve olağandışı görünen projesine kimse farketmedi.

maskot

Gerçek savaşçı Yaroslav Degtyarev. Gözün tamamı doğru değil, hatırlamıyor. Aktif hayat, onun yalnızca iyi düşünmesini sağlar. Projeye küçük katılımcılardan sahne girmeden önce küçük bir hatıra ürünü tılsım olarak seçmeleri isteniyor. Yaroslav, elinde bir oyuncak bilezik alma fırsatı bulmuştur, fakat yine de ana ve önemli tılsım, o daima orada olan sevgili annesini düşünür. Ayrıca kilisede bir bilezik ve haç giyiyordu.

Hobiler ve rüyalar

Herhangi bir küçük kız gibi, Yaroslava oyuncaklarla oynamaktan hoşlanır, sıklıkla televizyon oynar. Favori biri - "Akşam Ugant", özellikle de "Aşağıdan bak" başlığı. Her oyuncunun kendi rolünü üstlendiği tüm oyuncakları ve evcil hayvanları oynamaya git. Ayrıca, Yasya bir köpekle yürümeyi ve eğitimini yapmayı sever. Bir kızın bir başka sevgisi bir attır. Çoğu kez annesi ve at binmek için parka giderler. Sonunda iyileşmeyi ve tüm izlerin iyileşmesini hayal eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.