SeyahatYol tarifi

Gagra, gerisi. Abhazya hakkında yorumlar

Bize en yakın Kafkas Karadeniz kıyıları henüz yaz tatili için en cazip hedef değil. Ama talep yetersizliğinden dolayı bu tür avantajları ve diğer, daha popüler tatil boyunca bu yerin yararları bütün seti yatıyor. Bu nedenle, tüm Abhaz gerçeklerine yakın ilgi için bir neden yoktur.

Yani, Gagra, dinlenme. yorumlar

Abhazya turist dönen kumsallarında büyük ziyaretçi akını ve gürültüsünden olmadığını kabul edersiniz. Buna göre, fiyatların çok düşük seviyede. Bu sadece memnun etmek başarısız olamaz. Böyle bir şey Gagra ilgili en yaygın tepkiler geliyor. Çoğu ziyaretçi görmekten mutlu olduğunu görüşüne katılıyorum. harika bir tatil - deniz ve zamanın dağlar arasındaki arazi bu dar şeridinde geçirdi. Onun hakkında yorumlar en hevesli ilan etti.

Nitekim, Abhazya kıyılarında, hiçbir şey rahat bir dinlenme, keyifli ve eğlenceli bir eğlence önler. yer, doğa onu sadece muhteşem donatılmış bulunuyor edilir. İşte ılıman kıyı iklimi, çarpıcı dökmeyen relikt ormanlar olduğunu. Aşağı dağ yamaçlarından İğne yapraklı çalılar ve mükemmel kum ve muayenehane ve çakıl plajları ile en foreshore yakın geliyor. Sadece Gagra içinde değil, aynı zamanda tüm iyi Sovyet dönemi turist altyapısından korunmuş kıyı boyunca: oteller, termal aktif dinlence spor tesisleri.

Burada, yüzyıllardır üzüm ekili ve belirli yerel markaların kaliteli şarap üretmek. O onun varlığından, formül "- kalite fiyat" tam gerçeğini inkar, şaşırtıcı derecede ucuz olması değer. bu ülke oldukça samimi insanlar yaşıyor olarak, mutlu, kendi topraklarında misafirler görmekten. Yaz tatili boşa değildir yapılacaktır. Abhazca kıyılarında sonra uzun hatırlanacak, Gagra, tatil ... tüm turistik forumlarına bu istisnai yer hakkında yorumlar sadece çok olumlu geliyor. Tüm sıcak dağlar, doğanın inanılmaz güzelliği, yürüyüş deniz yoluyla harcanan zamanı hatırlıyorum.

Gagra, gerisi. Yerel fiyatlarının Yorumlar

Sadece yarışma dışı bu kriter, Abhazya göre. Burada fiyatlar gerçekten çok az. Bu ülke buraya turist ve acele kalabalıklar tarafından çiğnenmiş değildir. Abhazya üzerinde tatil buraya gelmeden ilgileniyor. Ve sadece yaz aylarında. Gagra birçok moteller yıl boyunca çalışır. Ve kış da iyidir. Sessiz, sıcak ve rüzgarsız. Hatta böyle bir arzunun varlığına yüzebilir dağ yamaçları, lüks subtropikal yeşillikleri ve sıcak denizin üzerinde kar. Ve tüm lüks fiyatları yaz aylarında bile daha düşük. Athos Dağı Manastırı ve dağ ziyaret etmek, ortaçağ kaleleri tarihi kalıntılar üzerinde binebilirsiniz - Buna ek olarak, bezvylazno Gagra oturup gerek yoktur göl Rizza. Kış aylarında tatil günlerinde çocukları ile buraya gelmek güzel. Bu gündelik hayatın gri monotonluğundan anlamsal arka plan üzerinde parlak bir nokta olarak kalacaktır - Gagra, tatil ... lüks süre yürütülen Yorumlar arkadaşları ve tanıdıkları gönderilecektir. sözleriyle ve web üzerinde özel turizm forumlarda de.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.