SeyahatYol tarifi

Kiev merkez otobüs istasyonu kişiler, fotoğraflar, yön

Oysa, yakın zamana kadar yolcu daha daha rahat ve hızlı ulaşım tercihi yerine otobüsü verdi. Çoğu zaman demiryolu veya hava yolculuğu kullandı. Fakat zaman ve teknik ilerleme durmazsa.

Modern otobüsü

Sıradan bir otobüs, modern teknolojik gelişme ve yenilikçi teknolojiler sayesinde uygun, rahat araç haline gelmiştir. Şimdi insanlar çok yorucu yolculuklar değildir. Yerleşik ekipmanlarla, neredeyse ev konforu kabinde elde edilir. klima kontrol sistemi otomatik olarak kabul edilebilir bir sıcaklık korumak ve uzun yolculuklar zaman geçirmek ve hatta televizyon veya video ekipmanı eğlendirmek yardımcı olmalarına olanak tanır. Filo kez ayak tutar, bu yüzden bile uluslararası taşımacılık az külfetli hale gelir. Ve her ne diyorsunuz, ama şimdi daha fazla yolcu otobüsü taşımacılığını tercih.

genel bakış

sermayenin ana otobüs merkezi - şehir Moskova alanı Holoseievski ilçesinde 50'den fazla yıldır Kiev merkez otobüs istasyonu bulunmaktadır. Günlük alıcı ve ülkenin farklı bölgelerinde insanların çok sayıda gönderme. Ukraynalı otobüs ulaşım sonra - bu diğer taşıma modları için harika bir alternatiftir. Bu demiryolu seyahat veya uçak uçuş değiştirir.

kapasitesi yaklaşık 50 otobüs güzergahları veya 7000 yolcu olan otobüs istasyonu 600 otobüs her gün.

altyapı

Kiev merkez otogarına - En büyük yapısal bölünme "Kievpasservis" devlete ait bir kuruluştur. 3500 metrekare otogar alanının büyük yapılarından biri. M. yerine yolcu servisi için farklı tesislerin bir çok m. Bunlar arasında, idari ofisler, salonlar, sevk etme, bagaj bölmesi, yeraltı depolama odaları ve tuvaletler, öğeleri akım bekliyor bilet satış, gişe satış öncesi biletleri, salonlar, anne ve çocuk, ofisleri posta göndermek, gazeteler, dergiler, faydalı şeyler satan perakende satış ve hatıralık, platform, otopark uçuşlar için bekleyen.

modern ekipmanlar ile donatılmış tıp merkezi, Mevcut gerekirse kaliteli ilkyardım verebilmektedir. ve otobüs istasyonunda öğle yemeği için bir yer vardır.

Otogar alanında bulunan Kafeler, kantin ve kafeterya, her zaman hazır yiyecek bir şeyler ya da sıkı bir öğle yemeği sunmak.

Dinlenme ve salonlarda yerleştirilen beklentileri, iç hangi eseri ünlü sanatçıların çalışmaları üzerinde, sanat, seramik ve mozaik ile dekore edilmiştir (VV Melnichenko AF Rybachuk).

bekleme süresi unutulmaz fotoğraf uzakta iken her zaman güzeldir. noktayı kaçırma: Merkez otobüs terminali, Kiev - büyük fotoğraf almak için. Ayrıca herkes, son haberleri gazete veya dergi satın diğer ilginç ve yararlı bilgileri bulmak mümkün olacak pres büfeler, yardımcı olacaktır dinlenme zamanı çeşitlendirmek.

bilgi içeriği

Yolcuların konforu için, Kiev merkez otobüs istasyonu vardır Rota yönleri, çeşitli 11 platformları. Onlar tüm modern elektronik skorbord donatılmıştır. en yenilikçi sistemler sayesinde, yolcular kolayca otobüs seferleri ile tanışırız, hem de belirli bir uçuşta koltuk kullanılabilirliği hakkında bilgi edinmek için. Aktif bir elektronik skorbord varış istasyonu, ulaşım ve diğer bilgilerin adını öğrenebilir.

Geniş bilgi amaçlı teşhir merkezi salonunda yerleştirilir. Böylece yolcular danışma masası ziyaret etmeden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Böyle bir başarı opoveschatelnoy sistemi bilet ofislerinde kuyruklar birikmesini önler ve aynı zamanda tüm soran müşteri memnuniyeti.

Otobüs durağına İçinde tren zamanlamaları ve Kiev seyahat uçağı kontrol etmek de mümkündür.

otobüs bağlantısı

Her gün, Kiev merkez otobüs istasyonu yakınında çok yurtdışında ülkenin farklı şehirlerine 200'den fazla rahat otobüsler gönderir. Bu kalkış veya varış noktasının onların noktası olarak hizmet vermektedir. Birçok yolcular için istasyon nakli sitesi, merkez otobüs istasyonu üzerinden transit olarak sık otobüs taşımacılığı.

Kiev-Odesa, Kiev-Lviv, Kiev, Donetsk, Kiev, Lutsk, Rivne, Kiev ... otobüs hizmeti ile tüm sermayeyi bağlayan Ukrayna bölgesel merkez. Uluslararası uçuşlar Polonya, Beyaz Rusya, Çek Cumhuriyeti, Rusya başkenti bağlamak ... Ve ayrıca yolcuların birçok Avrupa kentlerine almak için yardımcı olur. "Lux" Makinelerin taşıma hizmetleri için kullanılır. zamanında tüm araçlar bu nedenle, her zaman servis, incelenmelidir.

Ulaşım

Sen Kiev bir merkez otobüs istasyonu ihtiyaç oraya nasıl, bilmiyorum? Tabii ki, en uygun metro hizmeti kullanmak için. Bu hızlı, güvenilir, zamanında bir şekilde. Merkez otobüs istasyonu "Demeevskaya" metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesindedir, biraz daha geniş, konforlu şehir karayolu ulaşım değişimi ile metro istasyonu "Lybidskaya" dir. Metro istasyonuna önce arabanızı ulaşmak ve toplu taşıma hizmetlerini (tramvay, troleybüs) kullanabilir.

bilet alın

Bir gezi için bilet alın geçerli gişe bilet satış mümkündür, ancak önceden yaparsanız, o zaman gişe bilet satış öncesi.

çevrimiçi alışveriş

Otobüs durağına "Kiev -1" bir gezi için, çevrimiçi çağdaş bilet sistemi geliştirildi. Merkez otobüs terminali kendi web sitesinde bulunabilir İnternet üzerinden İZULAŞ. Yani şimdi biletler daha kullanışlı ve zaman verimli hale satın alın. Rahat bir koltukta evde otururken bile, bunu mümkün kılmak için. Kim böyle bir fırsat çöp olur? Ancak, kredi kartıyla veya ertelenmiş ödeme ile ödeme vardır.

Otobüs istasyonunun takvim bkz onu hemen bir bilet satın almak veya rezervasyon yaptırmak mümkündür. Önceden rezervasyon sadece daha önceki 48 saatten fazla ve sadece zamanında ödenmesi halinde gönderilir yolları üzerinde gerçekleştirilir. İnternet sitesi otobüste Kitap otobüs biletleri ve otobüsün şoförü yasaktır ödeme. Bu tür hizmetler bile merkez otogarına sağlanmaktadır değildir.

, Bilet yeniden kayıt olabilir, gerekirse sitenin merkezi otobüs istasyonu, en son haberleri bulmak veya varış ülkesinin hava koşulları sorun.

Otobüs biletlerin sipariş bile elektronik para ile Ukrayna herhangi bir şehirde ödeme terminalleri veya nakit "Özel" aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz sonra, kuyrukları önlemek için. Orada uçuş göndermeden önce 2 ay boyunca bir olasılık ve otobüs istasyonunun topraklarından otobüs ayrılmadan önce 20 dakika kadar satış biter Kiev merkez otobüs istasyonuna otobüsler için bilet Öncesi satın alın.

Yenilikçi sistem bölgeler arası ve uluslararası uçuşlar için bilet satın sağlar. Satın otobüs bileti transferleri, hem de promosyon oranları her türlü ve tercihli şartlarda, Ukrayna ve Avrupa'da ikisi de olabilir.

Kiev merkez otobüs durağı, müşterilerine umurunda dinlemeyi bilir ve yolcuların bu nedenle tüm şartları dolayısıyla en üst düzeyde, kaliteli otobüs hizmet veren, gerçeğe yapmaya çalışıyorum.

kontaklar

Bilmiyorum, ya da belki Kiev gibi bir şehirde yerini bilmiyordu olanlar için, merkez otobüs istasyonu kişileri bildirir:

  • Kiev şehir;
  • Holosiivskyi bölge;
  • Bilim Prospect, 1/2.

05: 00-23: 00 merkez otobüs durağı Kiev Çalışma sırasında.

(044) 527-99-86 ve (044) 525-57-74 - nedeniyle Kiev merkez otobüs terminalinde idaresine müşteriler için aşağıdaki telefon sunmaktadır.

sorular basitçe numarası (044) 525-04-92 çevirin ve nazik personeli tüm sorularınıza cevap verecektir için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.