Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında ballı elma pişmiş Ne kadar hızlı ve lezzetli?

fırında bal ile lezzetli elma pişirmeye için serbest zaman ve gerekli malzemelerle en az gerekir. Böyle bir olağandışı dikkati çekiyor meyve tatlı çok lezzetli ve tatlı çıkıyor. Özellikle heyecanlı çocuklar.

Bal ile Fırında elma: duhovochnom kabinede tarifi

Arzu edilen ürün, 5 porsiyon:

  • acı olmadan saflaştırılmış ceviz - 60 g;
  • Taze çiçek balı - Büyük dolu 3 yemek kaşığı;
  • (Kırmızı veya yeşil) Taze elma - 5 adet;.
  • tarçın - 1 çay kaşığı (isteğe bağlı);
  • badem - 30 g;
  • Siyah çekirdeksiz üzüm - 80 g;
  • dondurulmuş veya taze kuş üzümü, - 100 g

doldurma hazırlayın

Daha önce elma pişirmeye , fırında bal tüm temel bileşenler ile tedavi edilmelidir. Böyle bir meyve tatlı için, farklı dolgular kullanabilirsiniz. Biz fındık, kuru üzüm ve taze kuşüzümü sadece 2 çeşit için satın. Bu nedenle, badem, ceviz, istenmeyen elemanların temizlemek gerekir, ve daha sonra da sıcak ve biraz kuru hava püskürtmesi altında yıkanmıştır. Bundan sonra, malzemeyi bir harç veya blender (fazla değil) içinde öğütmek gerekiyor.

To elma pişir fırında ballı, mutlaka kuru üzüm kullanmak. Bir tatlı çocuklar için tasarlanmıştır Ama eğer o kadar tatlı ve yararlı hale getirmek için en iyisidir. Bunu yapmak için, kurutulmuş meyve sıralamak saplarını çıkarın ve kaynar su ile karşılamanız gerekir. Böyle bir prosedür, kuru üzüm toz ve kir gibi dezenfekte mahrum olur.

Yukarıdaki içeriklere ek olarak, bir dolgu pişmiş elma arzu siyah frenk üzümü ekleyin. Bu tatlı kullanışlı hale değil, aynı zamanda buna özel bir renk ve lezzet verecektir sadece. koyarak önce bazı çilek bir kevgir kullanılarak iyice yıkamak gerekir.

tüm ürünler işlenecektir sonra bu kişiler çiçek bal ve tarçın ile iyice karıştırın, bir kapta yerleştirilmelidir.

hazırlama meyve

fırında ballı elma pişirmeye amacıyla, dolgu, aynı zamanda meyve işleme sadece hazırlamak için gereklidir. Bunu yapmak için de yıkandı ve daha sonra bütün şeklinde ürün tutarak, çekirdek kaldırmak gerekir. Sonuç olarak, duvar ve alttan kararlı "bardak" bir tür almalısınız.

formasyon tatlı

Bu tür meyve çanak oldukça kolay oluşur. Bunu yapmak için, tatlı bal ile dolu elma "bardak" doldurup sonra duhovochnogo kabine için bir levha veya diğer eşyaları koyuyorlar gerekir.

Isıl işlem

Bir tatlı yaklaşık 20-27 dakika fırında pişirilir. Onun isteği bir bıçak ya da çatal yapışmasını tarafından belirlenecek. Cihaz kolayca ve serbestçe geçerse, o zaman güvenle elma kaldırabilirsiniz.

Nasıl masaya getirmek

bir tatlı hazırlanması için tüm kurallar yerine getirilmesi anda gerçekten bal ile pişirilen lezzetli ve tatlı elmaları alacak. Bu şeker tek bir gram içermediğinden bu yemeğin kalori içeriği çok yüksek değildir. Bu nedenle pişmiş tatlı bile bir diyet esnasında kullanılabilir. Güçlü çay ya da değil sıcak tablosu böyle meyve görev yaptı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.