Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris Amanda Plummer: biyografi, film, fotoğraf

Amanda Plummer - bilinen Amerikalı oyuncu, bir kez bir avantaja içine kendi alışılmamış bir görünüme çevirmek başardı. komik rolleri ve derin dramatik görüntülere aynı derecede iyi yıldız ekleyin. Onun 58 yıllık için, o çoğunlukla küçük karakterleri oynarken, yaklaşık yüz metrajlı filmler ve TV dizisi görünmesini başardı. Amanda popülerlik ve bir tiyatro oyuncusu olarak kazanmak başardı. Biz kariyerine olduğu ortaya çıktı, ne Amerikan yetenekli hakkında ne biliyoruz?

Amanda Plummer: Biyografi yıldız

Onun memleketi hevesli New York oldu için Film yıldızı, 1957 yılında doğdu. Çok az insan Amanda Plummer tiyatro çevrelerinde popülerlik kazanmıştır kızı ve annesi Tammy babası Christopher doğduğu anda bir oyunculuk hanedanından geldiğini biliyoruz. Ebeveynler öncelikle kariyerine odaklandı gibi kız, ünlü çiftin tek çocuğu kaldı.

Gazeteciler çocukluk yaşında anılarını paylaşmak için aktris sorduğumda, Amanda Plummer sıradan bir çocuk olarak kendini tanımlamaktadır. Dünya Tiyatro kız neredeyse yaşamın ilk yıllarından itibaren, o anne ve babanın neredeyse tüm performanslarını ziyaret çekti. Tabii ki, Amanda herhangi başka bir meslek hayal bile, o hemen o bir oyuncu olacağını biliyorduk. Tabii ki, bir çocuğun o bir okul katıldı teatral daire ve onun yetenek ile seyirci o zaman kaç etkileyici, sahnede oynadı.

ilk başarıları

Amanda Plummer zafer gitmek uzun yıllar geçirirler aktrislerinden biri değil. Teatral sahne dün Schoolgirl ilk denemesinde neredeyse fethetti. Yakında, o o zekice sansasyonel gösteri oynanan anormal rahibeler rolüyle için hak olan "Tony" sunuldu verildi "Lamb of God".

çekici bir görünüm ve yadsınamaz bir yeteneği var aktris, popülerlik, teatral çevrelerinde hızla büyüdü. Bu yapılır ve film yapımcıları yükselen yıldızı dikkat etmek. 1981 yılında, Amerikan onu ilk rolü için onaylanmıştır. Onun için İlk maç eğlenceli bir komedi haline geldi "Cowgirl Annie ve küçük eşek." kızın resimlerin bırakma başladıktan sonra ara sıra ama ciddi değil, sadece rol alan, filmlerde ve dizilerde aktif hareket etmek.

en iyi filmler

aktris eleştirenler ve fanlar bir konuda oybirliği vardır - bu kitle üzerinde kalıcı bir etki üreten, inanılmaz bir sesi var. Komik ama onun en iyi rollerinden birini oynayarak, tek kelime Amanda Plummer söylenir. Bu drama "Garp göre Dünya", "küçük adam" tarihine izleyicilere tanıttı oldu kendi dünyasını inşa etmek için boşuna çalıştı. Bu bant Amerikan Ellen Dzheyms küçük, ama güçlü bir rol var.

Tarantino Birçok taraftar aksiyon komedi ait Yolanda (Honey Bunny) gibi oyuncu hatırlar "Pulp Fiction". Amanda Plummer nerede kahvaltı haydutlar soymak için bir kafe çalışırken onun suç-sevgilisi ile birlikte olan bir karakteri oynuyor. bellekte onun katılımıyla sahneyi gördükten sonra olacak sonsuza bölümün sonunda Yolanda konuşulan parlak metin kalır. Bu arada, sözleri bir aksiyon filmi için müziği vardı.

Tabii ki bu yetenekli Amanda Plummer tarafından oynanan tüm parlak rol değildir. Onun filmler, en unutulmaz hayranları "Fisher King," "Kelebek Öpücüğü", "Bensiz Hayatım."

en sıradışı rolü

aktrisi sahip Özel görünüm, sürekli ona o copes hangi ile çok sıradışı bir rol teklif yönetmenleri uyarır. Örneğin, Peter Greenaway tarafından filme film projesi "8 ½ Kadın", içinde, Amanda atların bir sürü binmek zorunda kaldı. Bu gezilerden birisi bile çıplak gerçekleşti. Yıldız defalarca gezmeye hoşlanmamasına içinde kabul edilmiştir düşünülürse, rol onu sert verildi.

"Kiss kelebek" oluşturulur görüntü, Amanda Plummer (fotoğraf yukarıdaki keyfini) da pek standarttır. aktris, bir serseri tasvir zorunda hırsızlık eğilimleri gösteriyor ve açıkçası erkeklere kadınları tercih hangi otostop yapan. kahraman da iyi bir aileden gelen genç bir bayan baştan çıkarmaya çalışır.

ilginç gerçekler

Standart olmayan bir oyunun unutulmaz görünümü ve tarzda sahibi teatral alanda hatırı sayılır başarı elde etmeyi başardı. "Bal A Taste", "Pygmalion", gibi yapımlar "Tony" için aktris aday sundu. O da "Emmy" çifte sahibi oldu.

İlginçtir ki, Amanda Plummer, film ve TV dizisi, Hollywood'da yönelik olumsuz tutum ve onun tutum her şeye onun sık çekim rağmen. sahtekarlar tarafından doldurulan Hollywood'un dünyada hayatta Yıldız iddialar, mizah sadece mükemmel bir anlamda yardımcı olur. Tiyatroda oyun filmlerde o çok daha vurulma çeken açıktır.

aktris hiçbir yavrular vardır, ancak oldukça zaman yasal olarak evli. Onun seçimi az bilinen birkaç yıldır ülke İngiliz yönetmen Paul Grafik, Amanda altında dışında oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.