BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Serpinti 4: mücadele zırh ve açıklaması

Fallout 4 - Şirketin Bethesda popüler bir tarih rol yapma oyunu. Proje 2015 yılında piyasaya ve karışık eleştiriler aldı edildi. Bu yazıda size şeyler Fallout 4 savaş zırhı nasıl değiştiğini öğrenmek ve nasıl kullanılacağına ilişkin bazı ipuçları okuyacaktır.

Savaş Zırhı nedir?

Fallout rol yapma oyunlarının bir seride, ilk bölümü beri, özel zırh sınıfı bulunmaktadır. Zamanla, askeri (veya kazanç gücü) zırh projesinin gerçek bir çip haline gelmiştir: Bu afişleri eklendi, duyurular, oyun zırh almak çok zordu.

Sıradan giysiler sevk ekipmanın dördüncü kısmına kadar olan tüm oyunlarda. zırh diğer türleri ayıran tek şey, bu çok koruma özelliklerini, radyasyon direnci ve artan. Genellikle bu tür elbiseli savaşçıları BOS bulundu. sahip oldukları bu oyuncu oyunun ilk kopyasını alabilirsiniz.

önceki parça farklar savaş zırhı Fallout 4

geliştiricilerin aşırı bölümünde ekipman kavramını yeniden gözden karar verdi. Tüm giyim birkaç parçaya bölündü: sol ve sağ el, sol ve sağ bacak, gövde, kafa. Daha önce, ekipman Baş koruma ve (eller, ayaklar ve gövde dahil) vücudun geri kalanına bölündü.

Fallout 4 savaş zırhına da fazla değişiklik olsun. Şimdi tam bir koruyucu elbisenin ağırlık ve hantallığı hissediyorum. Ana karakterin yeni bölümü savaş elbisenin içine zırh parçaları ve tırmanıyor giymez.

yapı

Ancak, böyle bir takım bulmak için - bu sadece yarısı hikaye. Ayrıca, durumunda giyim sisteminin geri kalanına tanıtıldı girer. eller, ayaklar, kask ve gövde için koruma - Sen, bulmak hasarlı veya yeni ekipman öğeleri işçiliği düzeltmek gerekir. Her elementin özelliklerinin itibaren genel durumu ve takım gücüne bağlıdır.

Nerede bulunur?

Fallout 4 saldırı zırh birinci ana hikayesi 20 dakika sonra meydana gelir. Eğer barınak çıkıp sonra ana arayış gidin. memleketi ziyaret ederek, onun Minutemen bir müfreze buluştu yakındaki bir köye gitmek zorunda. lideri olarak yardımına ihtiyacım uygulanması için bir planı vardır.

Bu güç zırh güç bloğuna sayesinde çalışıyor olduğunu belirtmekte yarar var. Yavaş yavaş, birim şarj tüketilen ve yeni bir zırh eklemek gerekir edilir. ekipman tamamen boşaldığı zaman, çorak derinliklerine uzun ve uzak seyahat etmek, enerji dikkatlice raschityvajte arz atlamak ve hızlı çalıştırmak mümkün olmayacaktır.

Minutemen binanın bodrumunda güç ünitesi için yollarım. Bunu yaptıktan sonra, çatıya gitmeli ve güç zırh içine sokun. Bundan sonra çöktü helikopterin vücuttan minigun koparın (bu takım, sen düştüğünde snizhet hasar olarak, daha fazla ağırlık taşıyan ağır nesneleri almak mümkün olacak). Minuteman akıncılar saldırılarını savuşturmak ve Senkchuri yılında park için ekipman almak yardımcı olur. Oyunun Fallout 4 ortasına doğru ağır askeri zırh, normal değiştirin. Bu performansı ikiye katlandı, ama o kadar kolay değildir alır. Geleneksel güç giysileri her araziden üzerinde bulunabilir. Hatta en uzak ve ıssız köyde şanslı olabilir ve ekipman için öğeleri bulacaksınız. Fallout 4 saldırı zırh karmaşıklığı ortamının daha yüksek düzeyde olan ihtiyaçtır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.