BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Eylem nedir? Kelimenin anlamı ve kökeni

Buzz kelimesi "eylem" çoğu zaman orada burada duyulur. Onun mutlak filmler, bilgisayar oyunları, hatta yaşam tarzı hakkında konuşurken. Ve özgürce yeni kelimeler gösteriş amacıyla, doğru anlamlarını anlamak için gereklidir. Bu makaleyi okuduktan sonra, tam olarak ne eylemi bileceksiniz. Ve ayrıca, bu bağlamda, o kelimeyi kullanabilirsiniz.

Kelimenin Anlamı "atıcı"

Rus dili alakasız olduğunu anladıktan sonra, kelime "eylem" ya da "eylem" söylediği. Pekala, vasıtaları "eylem" tercüme İngilizce (eylem), ödünç var. Yani, basit bu! Ve kelime "atıcı" anlamı ise, açık ve değil mi olmuştur?

Ancak bu etkinin farklı olduğu için. Yani, burada aklımızda olayların sadece aktif ve dinamik bir değişim var. şey yavaş yavaş ve yavaş hareket ediyorsa, bu bir aksiyon oyunu alakasız olmasıdır. Eylem hemen arka arkaya resimler, benzer. Hayatta Görüldüğü değildir, ancak bilgisayar oyunları, filmler ya da literatürde çok yaygındır.

Eylem bilgisayar oyunları

eylem tarzında Bilgisayar oyunları en popüler arasındadır ve özellikle ergenler ve genç erişkinlerde, aranılır. Ancak, yaşlı oyuncular çok gerisinde değildir. Sonuçta, bu oyun ciddiye sinirleri heyecanlandırmak ve neredeyse tamamen oyuncuların dikkatini absorbe değil edebiliyor. Ve kan artar adrenalin seviyesi önemli ölçüde çarpma, kavgalar ve cinayet atılgan olabilir sanal bir dünyada, dalmış zaman. Yani, biz titizlikle kaçınılması şeylerin çoğunun, gerçek hayatta, Kiberg uzayda, orada vardır.

Oyunda Eylem nedir? Dinamik diğer yandan bir yandan oyuncu, en yoğun ilgi, ihtiyaç aksiyon, - bir anlık reaksiyon, hızlı karar verip harekete yeteneği. Sonuçta, tek yolu bu tür oyunlarına başarılı olmak için. İşte eylem tarzında en popüler bilgisayar oyunlarından bazılarının bir kaç adları şunlardır: "Uzak Işık", "Tank Dünya", LA Noire, vb ..

shooter tarz filmler

Şimdi filmde eylemdir şeyleri konuşalım. kovalamaca, silah sesleri kulakları sağır otomobil, sokak kavgaları ve spor kavgalar yarış - - Eh, bilgisayar oyunları gibi hemen her şeyi, orada tüm bu günümüz filmlerinde bolca mevcuttur. Ancak, çoğu buna katılmak gerekmez, filmin karakterlerinin eylemlerini gözlemlemek ve onlarla empati yeterlidir. Genellikle bu film erkeklere sevgi, kızlar bir şey daha sessiz ve heartier tercih ederken.

Eylem film - 's savaşçılar. Onlar dedektif, komedi, drama ya da mistik unsurları ile kaldırılabilir, ancak ana hikayesi değişmez: Olayların hızlı gelişimini, ana karakter veya adalet için mücadele ediyoruz birkaç karakter ve mutlu sona - mutlu sona. Film mükemmel bilgisayar efektleri hakim sonra, bu tür filmlerin çok eğlenceli olabilir ve yaratıcıları için büyük kar getirecek olan. Eh, türün klasik - bir "Rambo", "Zor Hızlı ve Öfkeli", "Terminator", "" ve diğerleri Die.

"Photoshop" İşlemler

İşte Rus dilinde kelime "eylem" bir başka kullanımı, bu Photoshop işleme fotoğraflar için popüler bir program anlamına gelir. Eğer hangi işlemi için "Photoshop" bilmek ister misiniz? Şimdi kısaca neyin ne olduğunu açıklamaya çalışacağım.

Bu programda, Eylemler çağrılan bir araçtır vardır. Bununla beraber sonraki tüm fotoğraflara uygulamak için tüm aşamaları ve fotoğraf işleme tekniklerini kaydedebilirsiniz. Bu kullanışlı özelliği ile panelini açmak için, Pencere bkz tuşları Ctrl + F9 tuşuna veya üst menüde ilgili onay kutusunu koydu.

aksiyon oyunları bir dizi standart bulmak kolay yoktur. Ve bunu kendi veya eylem oyunlarda programı, internetten indirilen ve sabit diskte saklanan indirebilirsiniz. Bu aracı ustalaşmak için fotoğraf geniş hacimli işleme, bilgisayar başında çok fazla zaman harcamak insanlara özellikle yararlıdır. Bu arada, programda "Photoshop" önemli ölçüde nankör bir görev kolaylaştırabilir Eylemler adında bir araç vardır.

Literatürde Eylemler ve görsel sanatlar

hangi eylemin edebiyatının sonraki soruya geçin. Her şey basit: Eğer gerilim, macera, bilim kurgu ve dedektif katılır arsa hangi kitaplara yakından bakacağız eğer akut ve heyecanlı aksiyon sahneleri fanlar kolayca okumak ne kendileri için bulabilirsiniz. Bütün bu bileşenler bir roman ya da hikaye varsa Ve bu daha iyidir. Sadece eylem için görünmüyor klasik İngiliz eylem yavaş ve düşünceli veya bilim kurgu klasikleri eserlerinde gelişir dedektif hikayesi.

Son olarak, görsel sanatlarda tetikçi açın. Performans, ekran sanat, Etkinlik, geçen yüzyılın 60-ler avangard sanatta ortaya çıktı oluyor. "Aktionismus'a" - Bütün bu çeşitlilik tek bir terim tarafından belirlenir. kelime işlem, teknikte türetilmiştir - "eylem sanatı" Aktionismus'a ideoloji cihaz ve bazen tartışmalı ve son derece tartışmalı çeşitli etkinlikler ve süreçlerin organizasyonunu üstlenir. Bu moda trendi bu sanat ve gerçeklik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır sağlamak eğilimindedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.