IlişkilerDostluk

Orduda bir arkadaşınıza mektup: küçük bir tatile ver

Biz zorunlu askerlik gerekli olup olmadığı üzerinde spekülasyon olmaz. Verilen gibi hala orada. Kardeşlerimiz, olanları ve arkadaşlar bir süre bizden uzak hareket ediyor sevdi ve diğer kişilere döndü. ciddiye orduda bile en bağımsız ve güçlü çocuklar. tatil - Destek ailesi her genç asker ve ordu her harfin önemlidir. Nasıl bir mektup yazmak Arkadaşına askere?

Orduda, çoğu durumda bu e-posta kadar çalışmıyor, bu yüzden normal bir mektup göndermek zorunda. Başka hayatta belirli bir tarihe mektubumu zaman aşımına istiyorsanız, zaman sayımı mektup zamanında geldi, doğrudur. Yakında deneyimlerinden öğrenecek, orduya mesajınız ne kadar olduğunu. Arkadaş bu konuda unutmamanız çok memnun olacaktır. Hatta küçük harf dikkatle saklanan ve arkadaşın ev ve sevdikleriniz için can atar, çünkü yeniden okunur.

Sen bir kayıp vardır ve hakkında yazmak ne düşünemiyorum? Üzülmeyin, bu değil bir arkadaşınıza bir mektup yazışmaları yaparak, şahsen bu adamı tanıyorum ve birçok ortak anıları var. Bu en değerli insanlarla yaşadıklarını bellek yoktu. Özellikle iyi olayları hatırlarsanız. Askeri Yaşam - Sert günlük yaşam ve bir kişinin iyi hatırlıyorum yardımcı olabilir, bu o deli almak için yardımcı ve daha iyi hissedecektir. İyi ve derin harfler hasreti genç askerin hayatını kurtardı zaman vakası vardı. Ancak bir ordu arkadaş bir yabancı okuyabilir, çünkü çok kişisel bir şey yazmayın, dikkatli ol. Bu yüzden dikkatli olun Eğer şu ya da bu konuda yazmak isteyip emin değilseniz, ipuçları kullanın.

Bir diğer iyi şey arkadaş olmak o, diğeri hakkında yazmak için. Gerçekten onu ve onun özel nitelikleri kaçırmak yaz. Senin haberleriyle ilgili küçük ve anlamsız bile bize bildirin. Karşılıklı arkadaşlar hakkında Hisse haberleri, belki birisi evlendim, birisi birisi bir bebek bekliyor, yeni bir iş buldu. Tabii ki, kötü davranış Erkek Kadın ordu yazmak olmaması gereken, mektubun tonu olumlu olacak olsun.

mektup eğlenceli ve bilgilendirici olacak olsa bile, konu eposta şakalar ve anekdotlar yerleştirin. hayatı üzerine düşüncelerinde ordusunda bir arkadaşına bir mektup dahil etmek başka iyi bir şey, özellikle kişisel yapar. Eğer inananların hem Eğer yakın kilise ve geçen Pazar hutbede yeni yaptık Tanrı hakkında ona yazabilir. Arkadaşınız bir mümin olmasa bile, o orduda, birçok olur, Allah'a daha yakın olması muhtemeldir edildi. Yani Tanrı'nın kelimelerin birkaç bariz ateistler ama hepsi çok yakın olacaktır.

Gelecekte diğer olumlu bir imaj oluşturmak için de iyidir. eve geldiğinde birlikte neler yapabileceğimizi düşünün. Belki hep beraber ava gitmek istemiştim ya o kimseyi tanımıyordum iyidir, çünkü ortağı almak istiyorum bir iş yapıyor olmasından? Bu konuda bir arkadaş yazın, bu onu daha kolay ordunun zorluklara katlanmak sağlayacaktır. Onu bunu araya yaşayacaksınız ilginç ve renkli bir sürü olaylar bekliyor bildirin.

Bu ordu için ilk harfi ise en yakın arkadaşı, çok uzun yapmazlar. Sağlık ve ruh hali hakkında sorular sorun size komik bir askeri şakaları "ilk elden" göndermesini isteyin. Başka maruz etmemek için, yönetim ve hizmet koşulları hakkında sorma. Ve çok hızlı bir cevap beklemiyorum, ordu her zaman anında cevap şansına sahip değildir.

Orduda çocuklara harfleri yazın - ve ilişkiniz daha güçlü olsun ve ordu tamamen farklı geliyor proverennymi.Chelovek gerçekten haline, ancak zor durumda unutmadı biri olacak çünkü onunla ilişkiniz, çok daha iyi olacaktır olacaktır. orduda iken Ve - nasıl onun tezahürat ve tezahürat düşünün. bir harfle basit zarf ile her parti verin. Bir asker için daha iyi bir hediye yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.