SeyahatYol tarifi

En iyi rekreasyon (Dahovskaya): açıklama, fiyat

yaz kış Dahovskaya köy, turistler arasında popüler. Bu Adigey Cumhuriyeti Maykop bölgesinde yer almaktadır. Yaz aylarında insanlar Beyaz adında bir güzel dağ nehir kıyısında dinlenirken. Kural olarak, burada ekstrem sporlar da ilgileniyoruz. Örneğin ziyaretçiler, hızlı su akışı ve daha rafting, dağlarda yürüyüş sunabilir. Bu sezon olumlu hava durumu. dağ köyü bulunan çukura, sıcaklık + 25 ° C düzeyinde tutulması göz önüne alındığında, Akşam güneşe sabah onun parlak ışınları ile şımartılmış itibaren rüzgar neredeyse hiç olur. Hatta en sıcak günlerinde havada bir dağ tazelik olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Kış aylarında turistler de sıkılmış olmayacaktır. Her şeyden önce, ziyaretçilerin güzel dağ manzarası hayran olacak. kayak, snowboard, kızak meşgul için bir fırsat vardır. Ancak, bu sayfadaki resmi kayak iniş değil zamanı dikkate değer. Ekstremaller ama müdahale etmez. ziyaretçiler için çok sayıda kişi rekreasyon vardır. Dahovskaya - köy, benzersiz doğal konumlar bol keyfini hangi ziyaret. Sonuçta, burada en efsanevi diziler Una- Koz biri gider.

"Dağ Köy"

Trident dibinde stormy White Nehri kıyısında "dağ köyü" olarak adlandırılan büyük bir turizm kompleksidir. Buradan güzel karla kaplı dağ izleyebilirsiniz. geçit çevresindeki dar yol boyunca gezintiye Heyecan mutlu. Bu yerde manzaralar değil. diğer birçok rekreasyon (Dahovskaya) gibi, "Dağ Köyü" vadisinde yer almaktadır White River. Bu alan Granit Kanyon denir. Turistler için bulunan tek ve çift kişilik odalar bulunmaktadır. Onlar 2-4 kişi konaklayabilir. 2100 ruble dan - Çift kişilik odada minimum maliyeti. Burada turistler sıcak ve soğuk su, tuvalet ve gerekli tüm mobilya ile duş keyfini çıkarabilir. Bünyesinde bir kafe, sauna, açık yüzme havuzu. Turistler barbekü, masa tenisi bulunan gazebo kiralayabilirsiniz. Kompleks İdaresi rafting turları ve dağ yollar üzerinde binicilik düzenlemektedir.

"Maden mood"

Dinlenme merkezler (Dahovskaya) geniş bir hizmet yelpazesi ile geniş turist kompleksleri bulunmaktadır. "Dağ ruhları" - istisna değildir. Baz köyün güney batısında yer alır. Bu sırt Azish Tau yakın bir açıklıkta yaptırılmıştır. Bu kompleks içinde rahatlatıcı Turistler temiz dağ havası ve güzel pitoresk manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Yerinde restoran, çok lezzetli pişirilir. çift ve üç kişilik odalar konaklama için kullanılabilir. yaşam minimum maliyet - 2000 ruble dan. Sen kısmi kolaylıklar ve lüks bir şekilde konut kiralanabilir. Bir eğlence kompleksi yerel cazibe için hızlı, güçlü bir kar motosikleti üzerinde binmek, yürüyüş ve binicilik, ilginç gezileri sunmaktadır gibi.

"Dahovskaya Sloboda"

Bu turizm tesisi olarak ekonomi kategorisinde, aile, üstün ve standardın oda geniş bir seçenek sunar. Asgari oran 2.200 ruble olduğunu. Odalar 2 ila 4 kişilik kapasitelidir. Eğlence bu rekreasyon (Dahovskaya) farklı ilgi ve ihtiyaçları olan insanlar için tasarlanmıştır. Sen bilardo salonu, sauna, yüzme havuzu ziyaret edebilirsiniz. karmobil - kışın yaz ATV, bisiklet, sırasında. Ayrıca, bu kompleks içinde böyle Jeeping dağlarda binicilik, rafting gibi doğa sporları yapabilirsiniz.

"Misafir Manor"

Beyaz ve Dah - eğlence merkezi sular iki nehir katılmak yerde bulunur. Ahşap evler inşa edilir topraklarında kalmak için. Hepsi ev aletleri ile donatılmış, gerekli mobilya ile donatılmıştır. bölge barbekü, bahçe mobilyaları ile donatılmıştır, çocuk alanı için oyun alanları ve oyunlar vardır. Evler 5-8 kişi kalmak üzere tasarlanmıştır. kişi başına minimum maliyet 1500 ruble olacak. O 300 Ruble olması gerekecektir ödemek için, bir ilave yatak yüklemek mümkündür. Bu rekreasyon Misafirler haftasonu maliyeti arttığı dikkate alınması gerekmektedir. ücretsiz otopark, spor malzemeleri kira yoktur. Turistler gezi yararlanabilir.

"Altın Geyik"

bozulmamış doğaya daha yakın isteyenler, turizm kompleksi seçmek için tavsiye edilir. Tüm kampçılar enerjinin maksimum tedarik tamamen kaybolan gücünü geri mümkün olacak alacaksınız. Burada kaldığı süre içerisinde, dağ sırtları, rafting, ziyaret şelale ve ormanlar boyunca yürüyüşe yapabilirsiniz. Dahovskaya köy sadece 10 kilometre uzaklıktadır. konaklama için iki bina vardır. Odalar 3 kişilik tasarlanmıştır. minimum maliyet - 800 ruble. 400 ruble - O ek koltuk, maliyet yüklemek mümkündür. Tüm odalarda uydu TV, iyi modern mobilya ile donatılmıştır. durumda büyük bir yemek odası, banyo, geniş salon ve şömine odası bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.