SeyahatOteller

En Benzersiz Oteller

Pek çok ilginç ve sıradışı bir dünyada, imkansız olduğunu tüm farklı ülke ve dünya köşelerinde, benzersiz konumlar içinde dağınık incelemek için. Ancak, benzersiz onları ziyaret etmeyin yerler basitçe imkansız vardır - onlar özgün ve çekici olarak. Ve tabii ki, en popüler ve ziyaret edilen yerlerin listelerinde ilk yer, biz çok değil, itiraf etmeliyim, alışılmadık bir otel, işgal.
Böylece, İsveçli otel "Mutlak Inn" yolcuları balık geçmiş yelken ve deniz derinliklerini keşfetmek dikkate unutulmaz vakit geçirmek için izin verir. Ve o su altında ve turistik numaralara tüm çünkü özel bu amaçla tekne için tasarlanmış almak zorundayız.
"First World Hotel" - en büyük otellerinden biri, bir çatı altında bir araya birçok eğlence getirdi ve her yıl turist inanılmaz miktarda alın. Odalarda modern cihazların varlığında dikkate müşterinin herhangi isteklerini alarak olarak donatılmış ve her şey rahat bir konaklama için gereken. Garanti eğlenceli eğlence yerlerinden ilk katta bulunan edilebileceği için restoran için yalnızca yüksek kaliteli ekipman ve diğer önemli araçları ve aksesuarları.

"Pervane Island City Lodge" - Burada, odaların her birinde ayrı bir dünya olduğu, mesleki sanatçı geliştirdi. otel boyutu küçüktür, ama hiçbiri başka şeklinin numaralarını tekrar etmez ve yeterince özgün özelliklere sahiptir.

Ve tabii ki, bu fazlalaştı Kanadalı Landmark dünyadan maalesef çoğu yolcuları, yalnızca kış aylarında açık olan "BUZ Hotel", -. Tüm odalar bu yüzden akıllıca bu cubby dışında olur her şey unutmadan, Kar Kraliçesi dünyasında gibi hissedebilirsiniz buz üzerinden yapılır.

Orijinal otel Varyantlar oldukça çeşitlidir - antik mağaraların birinde, su altında veya ağacın, ya da derin yeraltı üstünde puan ve kapanır. Ve aynı zamanda herkes, eşsiz ve sıradışı olduğunu ve bu nedenle, mümkün benzersiz tasarım ve ihtişamı, özenle düşünülmüş ve profesyonel tasarımcılar ve tasarım sanatçılar tarafından tasarlanmış zevk, her biri ziyarete.

Kaynak İnternet kataloğu Oborud.info

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.