ÇirkinlikIç mimari

Oturma odasında Aristokrat ve zarif bej rengi

unutmamak için önemli, olağanüstü bir tasarıma peşinde evin iç öncelikle konut olması gerektiğini söyledi. Ayrıca her detay, kusursuz doğrulandı sergi salonu, bir atmosferde olmak sonuna kadar istemiyorum, sıradışı açtı. durum resimleri gibiydi, ama burada buna olmak güzel mi var? Evde nihayet dinlenmek istemek huzur ve konfor hissediyorum. Ve çoğu psikologlar göre, bu görev ile hepsinden önemlisi, sıkıcı başediyor bej. Oturma odasında bir karşılama konfor yaratır.

renk tonları ve tonları bu kitle. olgunlaşma, kum, sütlü kahve, sonbahar yaprakları: Hepsi bir ya başka bir "sıcak" Derneği doğuracak buğday alanını. Tanınabilir doğal gama yatıştırır. Bu uyum ve anlaşma hissi verir.

Buna ek olarak, sen ne renk bej geliyor konuda pek tecrübem yok. Neredeyse bütün spektrumunu birleştirir. Bu, iyi ve tarafsızdır.

Elbette, kaçak farklı yönleri üzerinde bina, bir iç oluşturmak için olabilir. Ama bu çok kasvetli gösteri olacak. Bu nedenle, onun sessiz arka planda belirli bir ruh hali eklemek istediğiniz renk aksan yerleştirilir. Yani, sarı bir sıçrama ile oturma odasında bej renk güneş ışığı odası ekleyecektir. Bu oda gölgeli tarafına bakan eğer kullanmak için bir günah değildir.

iç Parlak kırmızı ve zengin bordo renkli gizemli ve sıradışı görünüyor. Ama mavi, lavanta noktalar - neredeyse bir klasik. Ve yine bu tarz bir favori yöntemdir iç Provence.

oturma odasında Bej rengi yumuşak zeytin tonlar, derin kahverengi ile seyreltilmiş olabilir. Ve çözüldü ne oda tarzı önemli değildir. bej Sıcak yönlü ve dekorasyon klasik iç olarak uygun. -modernitenin durumlarda uygundur. Yukarıda belirtildiği gibi, bu Fransız tarzı için ideal bir yerdir. ışık, oturma odasında Eski püskü şık neredeyse ağırlıksız bej renk kullanın.

küçük odalar için temel arka plan olarak gölge seçimi, bir uzay açma etkisi olsun. Alçak tavanlı duvar artık basıldığında yukarıdaki görsel, oda daha geniş ve daha parlak görünüyor olurlar. büyük oda, tam tersine, eğer ısıttı. Artık sizi çevreleyen soğuk boşlukta kaybolur.

bej renkli basit yaşamak ve aynı zamanda zarif. Tasarımcılar pürüzsüz ve dokulu malzemeler birleştirerek şaşırtıcı seçenekler sunuyoruz. ahşap, kürk, yün ve deri asla ahenkli unsurları vardır vardır.

Eğer kum tonlarında duvarlar giydirmek istemiyorsanız, o zaman bej tonlarında lüks yumuşak deri mobilya kendinizi bırakın. Ve merak etmeyin, o zaman ve çaba çok sürmez önemsiyorum. Komple iç yumuşak zemin kaplaması ela veya benzer tonların kabine mobilya yükleyin.

İnanın bana, o kadar yorgun değil iç mekanın çok uzun süre yok. Parlak, gösterişli renkler aksine sakin bej can sıkıcı. Sıcak bir koza gibi dalma. Ve şok edici değil, değil belirgindir Böyle bir durumda, zarif güzelliği tanımak imkansız, ama nasıl aristokrasi çarpıcıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.