TeknolojininElektronik

Elektron sigaralar için sıvı: Daha iyi genel bakış, üreticileri ve geribildirim ne şirketi. elektronik sigara için Puanlama sıvılar

Nispeten yakın zamanda popüler elektronik sigara haline gelir. Sigarayı - Bu zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için harika bir yoldur. elektronik sigara için daha yüksek kaliteli sıvı ne var? Hangi şirket daha iyi? Nasıl doğru seçim yapmak için? Biz de alıp türünü, kale hesaplama, tatlar çeşitleri ve ilginç gerçekleri çok nasıl bir sıvıyı seçmek için sadece analiz fakat.

elektronik sigara için sıvı ile ilgili genel bilgiler. yapı

on ila otuz mililitre arasında değişen özel şişelerinde satılan elektronik sigara için Dolgu. tatlar farklı çeşitli nikotin, tonik (aroma içecekler ve şekerleme), meyve (bilinen tütün kokusu). serinlik ve doğrudan güneş ışığı eksikliği - sıvı depolama için önerilir. Genellikle şişe açıldıktan sonra içeriği bulutlu hale gelir. Bu hava yutma nedeniyle ve optimal olarak kabul edilir.

Temelde, elektronik sigara için tüm sıvı olursa olsun, üretici ve fiyatlandırma politikası, aynı bileşime sahiptir. Çoğu zaman, ürün beş bileşenden oluşur:

  • Su. o yarıdan vücudumuz daha doldurur kim diye beri bu elemanın kalitesine Hakkında, esasen, demek gerekmez. Ortalama sıvı su sigaralar% 12 kadar ihtiva etmektedir.
  • Propilen glikol kendini çok güçlü aroma ve tatlı tadı ile renk yokluğu viskoz karışım kapsar. Ayrıca hızlı tıpta kullanılan elektronik sigara, propilen sıvı (dezenfekte edilmesi amacıyla, aynı zamanda, kan, plazma yerine düzenlemesinde sindirilen farmasötik üretiminde, mevcut değildir). kesinlikle hiçbir toksinleri içeren, çünkü izin verilen gıda katkı maddesi (T1520) olarak kabul edilir. Propilen glikol sürekli laboratuarda araştırılmıştır. Bilim adamları adam maddenin etkisini öğrenmek için çalıştık. Bireysel hoşgörüsüzlük hariç, öğenin vücut üzerinde olumsuz etkisi kesinlikle hiçbir olduğu doğrulandı.
  • Gliserin bir gıda katkı maddesi (E422) gibi daha sık kullanılır. olan, pişirme sırasında birbirine yapışması arasında bu parçası olarak, test izin vermez. Gliserin orta miktarlarda vücut zararsızdır.
  • Lezzet. amaçla elektronik sigara üretimi için sıvı Joyetech bileşimlerde, Dekang, Hangsen ve diğerleri, doğal kökenli yalnızca izin verilen gıda tatlandırıcı ya da bunların tamamen benzer kullanımı.
  • Nikotin. beznikotinovye seçenek vardır gibi o zaman, elektronik sigaralar için sıvı içinde bulunmayan. Tabii ki, biz öğe tamamen güvenli olduğunu size temin ederim, ama küçük benzin istasyonunda nikotin yüzdesi olmayacaktır. elektronik sigara için bir sıvı içinde içeriği, geleneksel tütün ürünlerinin beş kat daha azdır.

Nasıl bir kale seçilir?

Birçok kişi sigarayı bırakmak için elektronik sigara almak. Bazen durdurmak ne tat karar vermek zor, ama herkes elektronik sigara için bir sıvı kale seçmek bilen? olmadığından emin. Bunu daha ayrıntılı bu bahsedelim.

Öncelikle nikotin oranına dikkat etmek seçerken. Beğendiğiniz sağ için hangi seviyede öğrenmek için, yirmi kat artırmak için tütünün ambalaj üzerinde belirtilen bir kale gerekir. sigaralar nikotin 0.7 mg verilirse, örneğin, size uygun oranı 14 mg / ml olacaktır. nikotin içeriğine veya ona yakın olan yakıt ikmali seçmek için çekinmeyin. Dolgu maddesinin gerekli miktarı hesaplamak için, unutmayın: 1.5 ml - yaklaşık 20-25 sigara olup.

Bu elektronik sigara için sıvı seçmek yeterince zor. Bu makalede açıklanan İpuçları bu konuda size yardımcı olacaktır.

iyi sıvı

Tabii, herkes yüksek kaliteli ve uygun ürünü satın almak istiyor. elektronik sigara için en iyi sıvı - sizin için akla geldiği biridir. Daha önce gördüğümüz gibi ne olursa olsun fiyatın, bu ürünler neredeyse özdeş bileşime sahiptir. Ayrıca, elektronik sigara için insan vücudu üzerindeki etkisi tüm dolgu maddeleri de birleşir. onları üreten yeterli tanınmış şirketler vardır. popüler üreticilerin ürünleri paranızın tam karşılığını sunmak, ancak daha sonra ele alınacaktır.

aromatizasyon

Kuşkusuz, elektronik sigara için sadece kendi içerik hakkında bilmek yeterli değildir bir sıvıyı nasıl seçileceğini anlamaya. Aroma de önemlidir. Ilk şey hesap kişisel tercihinize dikkate alınmaya başlanmıştır. Belirli bir koku karşı alerjik bir reaksiyon mevcut ise, o zaman, buna göre, bir aroma gerekli değildir seçin.

meyve, kahve ve nikotin - Çoğu zaman doldurma elektronik sigara üç tat kategorilere ayrılmıştır. Genellikle üreticiler, ürününüzü tanıtmak iki, bazen üç tatlar birleştirmek veya tamamen yeni üretmek kendi "kokteyl" oluşturun. çeşitli tatları kadar büyüktür. hatalardan kaçınmak için, onların tercihlerine odaklanmak daha iyidir. Şimdi sen keyfine varacaksınız elektronik sigara, bir sıvıyı seçmek için tam olarak biliyorum.

elektronik sigara için yüksek kalitede bir sıvı. Hangi şirket daha iyi?

Ham malzemelerin kalitesi - aynı bileşimin rağmen, önemli bir fark vardır. biz sigara için sıvı karşılaştırmak, daha popüler firma, daha fazla ona fırsat üretimin her aşamasında hammadde incelemek için hatırlamak değer. Buna ek olarak, şirketler genellikle yüksek kalite ve güvenli formülasyonu kanıtlayan güzide bağımsız çalışmalar kullanın.

Üreticinin popülerlik ve maliyetler kaliteli hammadde garanti değildir. Son zamanlarda sahte ürünlerin çok sayıda olmuştur. Bazıları organizma bütandiyon için tehlikeli içerir. kompozisyon daima olmayan bir gerçek bilgiler taşır. Bazı üreticiler kasten tehlikeli maddeler uymaz. elektronik sigara için sıvıların sık üst - şartlı derece. kompozisyonuna üzerinde daha iyi odaklanmak seçerek ve tercihlerine her şeyden önce diğer kullanıcılardan, gelen yorumlar ne zaman.

TOP 5

Daha önce belirttiğimiz gibi, elektronik sigara için sıvılar oyu - Bu sadece koşullu bilgidir. Sadece bu ürünü satın almış ve henüz tatlar çeşitli aşina değilseniz, bu bilgiler sizin için yararlı olacaktır. Biz insanların çok sayıda durduğu en iyi 5 en popüler ürünler bir araya getirdik. Bu bilgilerle, kolayca elektronik sigara için bir sıvıyı seçebilirsiniz. Hangi şirket en iyisidir ve hammadde onun kalitesi, kolayca sıralamalarımızı kullanarak belirleyebilir neler.

yüksek Dereceli

Bu sıralamada birincilik firması Tütün olduğunu. Şirketin ürünleri nedeniyle iyi değer ve kusursuz kalite için birçok sigara içen, güvenini kazanmıştır. Bu üretici uzun elektronik sigara ve bileşenlerinin üretiminde büyük deneyim elde etmiştir.

yorum ne? Tütün elektronik sigara için sıvı üzerinde çok az alıcılar şikayet ediyor. Birçok şirketin ürünleri kusursuz tadı ve aromatik özellikleri olduğuna inanıyoruz.

Joyetech gelen ürünün olumlu ve olumsuz yanları

en iyi 5 cigarettes Joyetech firmasının doldurma için bir sıvı tutmak bizim ikinci sırada. Bu elektronik ürünler ve bileşenleri büyük üreticilerinden biridir. Şirket sıvıların, yani en fazla 40 arasında tat ve koku en çeşitli seçim sahip olduğuna inanılmaktadır.

Size elektronik sigara Joyetech için şirket sıvının bir bakış sunuyoruz. Bu ürün olumlu ve olumsuz yanlarını hem sahiptir. yeterince kalın bir sıvı kıvamı. Sonuç olarak, bazı buhar cihazları yakabilir. Bu üreticisinden elektronik sigara için sıvıların olumsuz mallar yabancı üretim olması. Onun fiyat dolar bağlıdır. Bununla birlikte, sıvı kalitesi bir yükseklikte yer almaktadır.

ilginç kokular

Üçüncülük VARDEX gider. Böyle kireç bal, limon sorbe ve diğer birçok inanılmaz tatlar olarak yeterince seçkin tatlar üreten bir Rus şirketidir. Bu sıvı, daha önceki ile aynı olan en e-sigara için kötü yüksek bir viskoziteye sahiptir. Ortalama olarak, fiyat mililitrede 15 ruble olduğunu.

Para için değer

Dördüncü sırada bizim sıralamada KIRMIZI SMOKERS sıvı yerleşti. ürün ve onun kusursuz kalite ile tanınır Bir Rus şirketi. Alıcılar bu tür dolgu maddeleri farklı lezzetli katkı olduğuna dikkat edilmelidir. yüksek kalitesine oranla fiyatı ile memnun. şirket KIRMIZI SMOKERS elektronik sigara için sıvılar bilmeniz gereken tek şey - hızla Evaporatörden kirlenebilir olmasıdır.

İtalyan şirketi

Beşinci yerde FLAVOURART firmasından elektronik sigara için sıvı yerleşti. Bu tatlar büyük bir seçim özellikleri bir İtalyan firmasıdır. Ancak alıcılar sigara tadı tütün gibi değil inanıyoruz. Böyle bir ürün satın almak iyi seçenek tadım olduğunu.

Bizim değerlendirmesi tanıyın, kolayca elektronik sigara için bir sıvıyı seçin. Hangisi daha iyi şirket, bizim üst 5'de görebilirsiniz.

elektronik sigara için inanılmaz sıvı aromalar

Biz zaten bütün tatlar üç kategoriye ayrılır olduğunu tartıştık. Her biri kendi yararınadır. Eğer inanılmaz tatlar bugün var biliyor musunuz?

popülerlik peşinde, birçok şirket en azından şaşırtıcı tatlar yaratmaya başlamıştır. İnanılmaz, cips tadı, Coca-Cola, espresso, peynir, ketçap, şeker ve hatta bir doğum günü pastası ve kabak pasta ile elektronik sigara için sıvılar vardır.

Eğer yaz ve serinletici bir içecek sıkıldı, kolayca mojito ve Pinakolada ait lezzetleri ile sıvı edinebilirler. kokteyller ek olarak, ayrıca şarap ve şampanya tadı ile doldurma deneyebilirsiniz. Eğer diyet izlemek ve tatlı kendinizi sınırlamak durumunda, dondurma, peynirli kek ve diğer lezzetlerin lezzet memnun olacaksınız. Hatta en titiz içen zevkinize göre elektronik sigara için sıvı bulabilirsiniz.

Elektronik sigaranın yaratılış Tarihçesi

Her birimiz neyi elektronik sigara bilir. tüm oluşturulduğu kim ve ne yıl içinde, biliyor musunuz? İnanılmaz, elektronik sigara 16 yıl önce Çinli eczacı tasarlanmış. O akciğer kanseri hasta oldu, ama bağımlılığı vazgeçmek olamazdı ve bu yüzden bir alternatif ortaya attı.

İlk yayımlanan alet maliyeti ancak, anında satıldı oldukça pahalıdır.

elektronik sigara olumlu yönleri

Son 10 yıldır elektronik sigaralar, sürekli güncellenmiştir. üreticilerinin, duman sigara içen ve çevreyi etkilemez iddia ediyorlar. Kuşkusuz, pozitif nokta şeyler tamamen elektronik sigaranın kokusu ile emprenye sigaranın olmadığı gerçektir. Bu arada, her zamanki aksine, bu nedenle sigara halka açık yerlerde izin verilir.

Kontrendikasyonlar

Ne olursa olsun iyi nitelikleri elektronik sigara sahipti değil, aynı zamanda kontrendikasyonlar. Hamile ve emzikli kadınlar, küçükler, kardiyovasküler hastalıklar ve alerjik reaksiyonlar kişiler için tavsiye edilmez.

özetliyor

elektronik sigara için uygun bir sıvı bulmak yeterince. Hangi şirket daha iyidir - bizim makalesinde buldum. Yani özetlemek. Sadece bir elektronik sigara satın düşünüyorsun, o zaman güçlü kontrendikasyonlar ve gelecekteki satın almalar bireysel kontrol etmeyi unutmayın. Zaten bir satın alma yaptık ve onun için bir sıvıyı nasıl seçileceği bilmiyorsanız, her şeyden önce uygun bir mukavemet tercih ve istenen lezzeti karar.

elektronik sigara için sıvıların Bizim değerlendirme en iyi kalite benzin istasyonları tercih yardımcı olacaktır. Dikkatle sıvının bileşimi çalışma.

Elektronik sigaralar - bu deneyimli sigara içenler için büyük bir alternatiftir. Eğer bağımlılığından kurtulmak istiyorsanız, zevkli ve hatta bazen inanılmaz tat ve koku çeşitli elektronik aygıtı kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.