ModaGiysi

Elbise "beyaz üst, siyah alt." Ofis Elbiseleri

Her zaman eğilim içinde olmak ister misiniz ? Nereye gittiğinize bakılmaksızın Kıyafetiniz için hangi renk şemasını seçmelisiniz? Elbise "beyaz üst, siyah alt" mükemmel bir seçenektir. Kıpır kıpırdan bağımsız olarak var olan bir klasiktir. Elbise "beyaz üst, siyah alt" daima önemlidir. Gardıropdaki varlığı çeşitli koşullarda yardımcı olabilir. Tam tersi ve aynı zamanda bu iki rengin bir kıyafetle uyumu inanılmaz derecede şık bir kombinasyon.

Elbise "beyaz üst, siyah alt" - farklı vesilelerle

Yani, daha fazlası. Elbise "beyaz üst, siyah alt" çok çeşitli aktiviteler için uygun olabilir. Önemli olan, seçilen modelin stilini, stilini ve uzunluğunu takip etmektir. Düz kesim, alevli, trapez - birçok seçenek var.

Örneğin, düz bir siluetle "beyaz üst, siyah alt" elbisesi hem iş toplantıları hem de akşam resepsiyonu için idealdir. Modelin uzunluğuna bağlı olarak kesmenin seçimini de belirleyebilirsiniz.

Geçmiş mevsimlerin en yeni ürünlerini unutmayın. Yani, sportif bir tarzda yapılan siyah-beyaz elbiseler hakkında. Kural olarak yumuşak mayo dikilirler. Ücretsiz kesim ve gömlek stilinde farklılıklar gösterirler. Buna göre, bu modeller alışveriş, seyahat ve yürüyüş için oldukça rahat ve kullanışlı. Kısacası, böyle şeyler aktif bir yaşam tarzını tercih edenler içindir.

Ama bugün özel modellerden söz ediyoruz. Yani, iş için bir elbiseye bakıyoruz.

Temelde - ofis tarzı

Her şeyden önce modern modaya dikkat edin. Ünlü tasarımcılar kadınlara orta boy bir iş için bir elbise giymesini önerir. Yani, Midi. Bu kararın ödenmesi gerekiyor. Öncelikle, kesinlikle. İkincisi, her tür figürde harika görünüyor.

Bu arada, birkaç seçenek olabilir. Modelde hakimiyet siyah veya beyaz olabilir. Belki, kıyafet ayrı unsurlar ve eklerle desteklenecektir - siyah beyaz, beyaz siyahtır. Desenler ve baskılar biraz katı görüntü değiştirmenize izin verir.

Şık ve zarif

Sade beyaz elbiseler farklı görüntüler yaratmayı mümkün kılar. Ama önemli olan, her durumda çok şık ve şık olduklarıdır. Beyaz soğan için havadar ve hassasiyet verir. Siyah, romantizmi sulandırıyor, görüntüye orijinalliğin bazı notalarını getiriyor.

Elbiseniz desen ve desenlerle seyreltildiğinde, sadece bir şerit veya bezelye üzerinde durmaya değecektir. Bu, resmin titizliğini muhafaza edecektir. Sadece bezelye ve şeritlerin büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Bunlar çok küçük olabilir, gözlerinde dalgalanmalara neden olabilirler. Ve uzaktan görülebilecek kadar büyük olabilirler. Modern modellerde kombine desenler olsa da. Şeritler, bu arada, sadece yatay ya da dikey, aynı zamanda diyagonal olabilir.

Klasik Canon

Siyah-beyaz topluluktaki basit elbiseler kesinlikle ve haysiyetlidir. Bu okul tezgahından okutulur. Zaten büyüyen bir kadın, bu imajın tüm cazibesini ve gücünü anlamaya başlar. Buna ek olarak, bu eğilim düzenli olarak podyumlara geri döndüğünü, sıkılmamasını ve fair seks temsilcilerine yeni fikirler ve fanteziler uygulamak için ilham verdiğini unutmayın.

Hizmet sektörü için, bu gibi elbiseler gerçekten idealdir. Her ne kadar bu renk kombinasyonu günlük günlük resimlerde sıklıkla kullanılır. Genel olarak, siyah-beyaz sadece üniforma değildir. Bu aynı zamanda klasiklerin gerçek kanonudur!

Kalite gereksinimleri

Elbette, siyah etekli beyaz bir elbise de en ufak bir kusur olmadan dikilmelidir. Malzeme ile başlayalım. Örneğin, pamuklu kumaş, kalitesiz triko veya ucuz yün üzerinde durmayın. Muhteşem bir tek renkli görüntüde parlamak için ipek, moire (kadife), yünlü kumaşlar (tiftik, kaşmir, angora) gibi oldukça pahalı bir malzeme düşünülmelidir. Buna ek olarak, kıyafet dikmeye dikkat etmeye de değer. Beyaz üst ve alt dip kırışıklıklar ve kırışmalar olmaksızın mükemmel bir şekilde birleştirilmelidir. Bu rakam eninde sonunda en iyi ışıkta sunuluyor. Çevredeki insanların ilgisini tam da bu giysinin hostesine perçinlenecek.

Ne giymeniz gerekiyor?

Sadece bu tür ofis elbiselerinin giyileceğini anlamaya kalmıştır . Beyaz üst, siyah alt - bu harika bir tadı sergilemek için bütün bir odadır. Bu durumda özel bir ses ayakkabı alır. Sandal veya ayakkabılar, temel gölgelerden birine uygun olarak seçilir. Bununla birlikte, beyaz durursanız, elbisenin üzerindeki beyaz gölgeye olabildiğince yakın olduğundan emin olun. Yani, örneğin, kar-beyaz bir üst ve fildişi ayakkabı - kombinasyon son derece talihsizdir. Ayakkabılar tercihen pürüzsüz ve lake deriden yapılmalıdır. Materyaller "sürüngen altında" seçilmemelidir. Yaz aylarında, parlak modellerde kırmızı, mavi veya pembe tonlarda kalabilirsiniz. Kışın, iyi bordo, lila veya zümrüt ayakkabıları görünecektir. Gri ve kahverengi gölgelerden siyah ve beyaz bir giysiye sığmıyor. Gümüşi veya altın gibi. Bu seçenek ofis için geçerli değildir.

Resmin önemli bir kısmı elbette bir çanta. Bu ayrıntı ihmal edilemez. İdeal - klasik. Gündelik kıyafetler için çok iri çanta, "la Jane Birkin" in sıkı bir formu. Bir kadın çantası veya çantası, iş elbisenizi mükemmel şekilde tamamlar . Bu tür modeller, elitizmin sözde "halesi" yaratır. Ve pahalı orijinal üzerine sıkışmış almak gerekli değildir. Daha uygun fiyatlı modeller de şık ve zengin görünebilir. Renk, kural olarak ayakkabının tonunda seçilir. Ayrıca İskoç kafesinde kalabilirsiniz.

Bu nedenle, ofis modası, kadın kıyafetlerinde iş sıkılığının varlığını ima eder. Ancak bu, elbisenin lütufdan yoksun olduğu anlamına gelmiyor. Beyaz üst ve siyah alt moda deneyleri için ayrı bir yön. Yaratıcı olun, kadınlığınızı ve kırılganlığı vurgulayın. İşyeriniz için kabul edilebilir en iyi topluluğu düşünün, küçük bir kişilik kazanın - harika görünün!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.