Haber ve ToplumKültür

Cüceler ve cüceler - bir fark var!

Doğa insanı yarattı, bazen onlarla kötü espriler oynar. Çeşitli hastalıklar ve sakatlıklar tamamen yaşamak için fakir engellemek. örnek, cüceler ve cüce için. Bunların ve sıradan insanlar arasındaki fark önemlidir. Kısa boy, çok çekici bir görünüm normal bir hayat önlemek! Böyle insanlar iş bulmak çok zordur.

fark spot

Ne cüce cüce farkı nedir? Birçok kişi bu sorunun cevabını almak istiyorum. Sonuçta, dış veri birbirinden ayırt etmek imkansızdır insanların detaylarını bilmemektir. Bu büyütülmüş kafa ve kısa bacaklı, kompakt, küçük. Tipik olarak, bu insanların zihinsel yetenekler normalden daha kötü değildir. Bu küçük insanlar zeka çok yüksek düzeyde ve yüksek pozisyonlar işgal zamanlar vardır. Bu "kırıntısı" arasında yetenekli aktörler ve deneyimli doktorlar olduğunu. Özellikle iyi bir çocuk doktoru mesleği verilir. Çocuklar kolayca onlardan farklı değildir, doktor ile temasa geçin.

cüceler

Çocuğa ciddi hastalıklar, bozulmuş hormonal dengesi ve büyüme durur geçirmiş olan kişiler. Büyüme hapsine hipofiz potansiyel müşteri Fonksiyonel bozukluklar, bu insanlar distrofik cüceler denir. Bu insanlar zihinsel maalesef cinsel az gelişmişliği var, geliştirilmiş uyumlu bir yapı, ancak.

tiroid hormonlarının bir cüce yetersiz salgılanması vücutta varsa, onların görünüşü zayıftır. Bu durumda, cüce cüce gelen farklılıklar bariz. Bu kategori böbrek yetmezliği, raşitizm ve diğer ciddi hastalıklara muzdarip. Tiroid çalışma zihinsel ve fiziksel gelişim bırakma yol açar. Böyle insanlar anadili olarak, Dünyanın en zor yaşıyor. Bunlar işin neredeyse aciz ve çalışma olarak kabul edilemez.

Achondroplasia genellikle doğada bulunur. Bu hastalık insanlara olan hastalar, normal insanlardan çok farklıdır. Bu durumda, çıplak göz cüce cüce gelen farkı görebilirsiniz. muazzam boyutta başkanı, hem de cinsel organlar. Onların büyük ama uzvu Torso - üç yaşındaki çocuk gibi! gözlük yazık ve şefkattir. Dolayısıyla bu tür hastalarda nadiren çekingen ve yalnız evden ayrılır.

Lilliput'lular

birbirlerine cüce ve cüce farklı mı? Aralarındaki fark anlamlıdır. cüceler çocuklukta onların hastalığını edinilmiş ise, bu Lilliput'lular doğmuştur. Hipofiz yetmezliği Bu patoloji atalarımızdan miras kalan edilmiştir. Bundan hiç kimsenin bağışık! ailede hiç hiç Lilliput'lular olmuş, bu küçük adam doğurmak muhtemeldir.

Tabii ki, Lilliput'lular - gezegenimizde nadir. İstatistiklere göre, dünya çapında onları sadece sekiz kişi. Normal insanların bir hayat. Hiçbir şey ama onun küçücük büyüme, onların özürlü olmayan akranlarıyla aşağı değildir. sırayla hepsi de beyin aktivitesinde ile. Büyüme hormonunun doğuştan eksikliği - Onların hastalık hipofiz cücelik denir. Kader kimseyle bir acımasız şaka oynayabilir.

Mükemmel sirk cüceler ve cüceler. Bunların arasındaki yükseklik farkı önemli değildir. Lilliput'lular yüksekliği 90 cm ulaşmak ve yaklaşık 15 kg ağırlığında.

Yani cüceler Lilliput'a farklılık budur. fark, esas olarak anayasada olup.

uygun eğitim

Daha sonra hayat küçük adam Big rol terbiye oynar. Ebeveynler olarak, misyonunu sunacak ve onun haç taşıyacak. Biz hasta çocuğa anlatmaya çalışacağım gerek o diğerlerinden daha kötü olduğunu ve kök kompleksleri de öldürün. yaşıtları bakarak, o her şeyi beğenmedi fark çünkü görevi çok zordur.

Kaderleri midgets ve cüce sorumlu değildir. Normal insanlarla oldukları fark çok büyüktür. Oysa yeteneklerinden bu insanlar milyonlarca arasında. sirk ve fuarlarda konuşan onlar büyük konaklama gösteriyor. Birçoğu daha iyi fiziksel olarak sağlıklı insanlar çok geliştirdik. Onlar akrobatik stunts gerçekleştirmek ve herhangi sporcuya oran verebilir.

Ne yazık ki, birçok durumda hasta çocuklar yetimhanede yetişmiş nerede. Ebeveynler böyle bir sorumluluk üstlenmek istemiyoruz. Bunların çoğu kaderine karşı layık insanlar büyümek!

Onların vücut farkı kısa bacaklar cüce ve cüce ile ömrü boyunca yürümek kadar kolay değil hemen görülebilir. daha uyumlu oluşan Lilliput'lular, onların şekilleri çocukları andırır.

Bu insanlara olamaz gülmek çocukluktan çocuklarınızı, açıkla. Sonuçta, onların suçluluk doğanın bir ucube değil!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.