IlişkilerKarşılamak

Eğer utangaç olmadığını nasıl, kız tanıma? Utangaç için örnekler ipuçları

Eğer utangaç olmadığını nasıl, kız tanıma? Bu yazıda bu sorunun cevabını bulacaksınız.

Neyi daha basit olabilir gibi görünüyor: birbirleriyle tanışmış olsun. Ama bir sürü erkek ürkek kız, utangaç, doğru kelimeleri bulmakta değil başlıyor. Ama erkek ve dişi yarıları birbirinden ayrı olamaz. Eğer utangaç iseniz Dolayısıyla bir kızla tanışmak için bilmek gereklidir. Ürkek adamlar kız ilgilenen ilk söylenebilir hangi sözcükle bilmemiz gerekir. Ama merhaba demek başlamak için daha kolay bir şey yoktur. Ve gerek diye dinlemeye reddeder veya konuşma için konuları bulmuyorum o korkmak.

Biz korkular ile mücadele

kadın olduğundan, utangaç eğer vardır? Birkaç kuralları bilmek gerekir. İlk olarak, korkularını nedenlerini bulmak çocuklarda iletişimde doğrudanlığını öğrenmelisiniz. bazı sorular varsa, sadece cevaplar bulmak. O başarısız - daha var. Konuşmanın başında size iltifat gereken bir kız. ne konuşmak onun dikkatini nesne? muhatap çıkarlarını başlatmak için bilgi, belki ortak olacak. birleştiren öğrenme üzerine, iletişim kolaylaştırmak için çalışmalısınız. Açık ilişkileri daha bir şey haline dostluğundan büyüyebilir. Herhangi flört ve erken ilişkilerinde önemli şey - doğal ol. güzel sözler, parlak güneş ve herhangi bir zamanda aşk hakkında ağlamak Say - bu adam en çok arzu yapabilirsiniz.

ağda alınıyor - mükemmel bir alternatif

Ancak yüksek gerginlik ve hızla başarısız aşmak için ise, internet üzerinden sohbet başlatabilir. Her şey ortaya çıktı ise, ilk tanıdığım gerçekleşti ama yapacak bir şey yok, hiçbir iletişim ilginçtir, bu nedenle, sadece arkadaş olarak kalmak ve ruh eşini aramaya devam etmek. Bu durumda, her zamanki soru, aslında hazır olması gerekir "Sen görüşebilir miyiz?" kızların cevapları çok farklı olabilir. Utangaç kişi her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmalısınız. ilişkinin sürdürülmesine bariz kinaye için kızlar reaksiyonun birkaç varyasyon kabul edilmelidir. Mütevazı ve akıllı kızlar genellikle ne olduğuyla meraklı olduklarını yanıt verirler. evlenmek isteyen kızlar, her bakımdan bir adam pasaport bakmak istiyorum cesaretle biraz karşılamak hoş bulmak için değil.

mizah Lady kişi büyüleyici sunan yalnızca karşılamak için izin verdi. hayır "Söylemek istemiyorum" "ama yalan olamaz.": kerede dürüst ve açık kızlar orijinal söyleyebiliriz herhangi bir hesap olarak önceden hazırlamak gerekir ve ondan korkmayın.

Bir yer arıyor

Nerede ve kız tanıma nasıl Eh, şimdi bilinen ne ilk toplantıda söylemek ve nasıl? Gece kulüpleri, online randevu veya sosyal paylaşım sitelerinde bulunabilir. , Yeni arkadaşlar edinmek gece kulüpleri gelmek istiyorum kızlar. Bu kurumların durum pek kalın yapmak için utangaç, zayıflatır. Ama bir kız arkadaşı bulmak o kadar kolay değildir. Ürkek kişi kulübün ziyaretçilerin çok sayıda müdahale ederim. Bu gerçek hiç dikkat değmez. kulüp kendi sorunlarıyla meşgul, farklı kitlelere gidiyor. Bu kendini düşünmelisin zamanı. Sen, güzel görünmek diğer çocuklar arasında olumlu öne edebilmek için, görgü tüm kurallarına uymak, dans edebilmek gerekir. Asıl mücadele, ileride hala. En sevdiğiniz kız birden fazla beyefendi talep böylece kulüp çoğu erkek, - rekabet zor.

Ağ "VKontakte"

çıkıyor bu seçenek zor görünüyorsa, o zaman ne yapacağız? Nerede ve nasıl kızla tanışırız? Bu sorun yalnızca internet yardımı ile çözülür. kızlar çok çeşitli, geniş bir seçim olduğundan Partner oluşturulur. Tüm yarışmacılar bazıları için, bu kaynak evlenmek için tek umut olacak özel güzellik farklıdır.

Bir adam ağı "VKontakte" üzerinde kendi sayfasını varsa İlişki, çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Onların hobileri ve ilgi alanları hakkında bilgi edinmek için kız fotoğrafları görmek, iletişim kurabilir.

Arkadaş kızlar parkta, plajda, alışveriş merkezinde, cadde üzerinde gerçekleşebilir. arayanlar en isteyen denilen edilemez. kızlar bir sürü var mı. Bu nedenle, çekingen kişi reddetmesiyle mahcup olabilir ve tüm bu aşinalık utangaç adam ikinci kez şansını denemeye tam uygun değildir diğer yarışmacının önündeki gerçekleşecek.

arkadaşlar yardım

Arkadaş kızlar "tanıdıkça." Oluşabilir Bu, bir totoloji değil onların iyi arkadaşlarından partiler ve doğum günlerinde bahsediyoruz. Kural olarak, bu neşeli toplantılar mutlaka bekar kızlar karşılar. Bu bayanlar ve zaten orada adamlar toplam çünkü arkadaşlar davet etti. Her gencin isteği üzerine özel bir gibi sizinle ilk tanıdık yapabilirsiniz. İlk adım alınacaktır. İki taraf buluştu Şimdi sadece kuyruk erkek ve bir kadın. hepsi kendi partisi için, orada hiçbir yabancı. Bu nedenle, güven zaten erişti. durumda en çeşitli olayları ziyaret onun tanıdıkları çemberi genişletmek için gereklidir. Sen, piste gitmek için konserler ve performanslar, temiz havada yürüyüşe katılmak üzere, aktif olmak gerekir. Sonuçta, hiçbir şey cesaret ve hiç su akacaktır.

Onların çalışmalarını

Bir adam çok kolay, kolej veya enstitüde eğitim sırasında kız tanıyın. İşte o sonraki programa standları, sen hızlandırmaya ve bugünün çiftlere yapılan hangi değişikliklerin yapıldığını sorun. Yani, kelime kelime için, bir kız toplantı sırasında, bir taslak istemek veya kendi önermek demek, elbette bir toplantıya birlikte gitmek ne vardır. Tahmin edebileceğiniz gibi, birçok neden sayabilirim.

İş yerinde takım bir kız karşılamak ister? Örnekler yüzeyde şunlardır:, kafeterya gitmek, yazı malzemelerinin istemek memurlarının birine bir masaya oturup, ve afiyet diliyorum.

ilgi

Bir adam biraz dans etmeyi seviyor, o dans grubu sınıfları gidebilirsiniz. Birçok adımlar, ikili gruplara kafa Divide katılımcıların gelişimi için. Burada değil, doğru kelimeleri bulmak kaybolmak gerekir. Bu durumda, bir sıradan ifadeyi gelebilir: "Sizinle tanışmak mümkündür" Bu sözlerle, ayrıca kızlar geldiği, flört ve spor salonunda başlayabilir. oda istenilen seçeneği bulamazsa, o zaman kulüp yoga bölümünü ziyaret çalışmalısınız.

Bir adam derse, "Ben, kızla tanışmak istiyorum" ve hiçbir şey yapmadan aynı anda, ona kendilerini gelmek olası değildir. Acilen kendinize aynı ilgi alanlarına ilgisi bulmalıdır. Şimdi bu daha da çalışmalarında yardımcı olabilir aynı hobi bir sorun değildir. Örneğin, yabancı dil bilgisi ve bir araba yeteneğine müdahale etmiyor? Ve çok güzel ve zeki kız kaydedilir böyle dersler için tam da budur. Yeni tanıdıklar yapmak için mükemmel bir fırsat olacaktır.

düzgün ol!

Bazen tahmin etmek zor olduğu orada olacak yerde bu kader toplantısı alacak senin yarısı: Parkta, plajda, bir kafede. Her durumda, onların görünümünü bakmak gerekir. Sonuçta, kız da bir seçim yapmak zorundadır ve gözlerinin önünde buruşuk kot tıraşsız nechosany, kötü kokulu genç adam görünüp görünmediğini - bir başarısızlık diye sağladı.

Adam öne çıkarın faydalı olacaktır eğer Başarı elde edilebilir. Giyim çok pahalı olmasa bile, münhasır olmalıdır. Bu bireysellik vurgulamak gerekir.

aşk için İfadeler

ilgiye Kadın, dedikleri önemli değil. Önemli olan - demişler.

Adam olmalı "ev yapımı" hangi keşfetmeye başlamak için anlaşılabilir:

- Kızım, o arada geçmek imkansız olduğunu çok güzel görünüyorsun.

Bu sözlerden sonra genç bayan ona teşekkür ve cesur arkadaşı dikkatle dinleyeceğiz. Tam olarak tanıdık başlayan ilk cümle, başka bir sürümü:

- Eğer bazı çok ilginç özellikler var mı. Ben konuşmak ve belki de senin hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.

Hatta doğrudan bu adam bir uzman olmadığını kızlar hakkında bilgi almak için ne kadar zor bahsedebiliriz. O bu itirafı cevapsız bırakmış olmaz. Burada ve konuşmanın ilk konu oldu.

Oldukça basit hale ve o sevdim kız söyleyebilir. Bu nedenle, gelip sosyalleşme arzusu vardı. Konuşmanın devamı coşku, iş ve ilgi alanları hakkında, kendinle ilgili bir hikâye olabilir. Buna karşılık, kız hikaye kendisi başlamak zorunda kalacak.

Buna ek olarak, adam her durumda bir kız gibi konuşamıyor neyi hakkında bilmesi gerekir.

"Merhaba: Man kelime söyleyerek hackneyed, basmakalıp olmamalı! Annen-in-law? Gerekli "Ve benzeri değildir. Eyfel Kulesi": Bir aptal tip şablonları kullanamıyorum? Ve bu nedir şehir? "

Basit düşünün!

Tabii ki, adam hemen onlar, çekingen kızlar bilim yok hakim olmadı. herşey tecrübesi ile gelir çünkü. Sadece gerçeği ayarlamak zorunda gibi bir kız, Başkan veya İngiltere Kraliçesi değil eşi. O normal bir insan, yakın herkesi aynı. kız kardeşi veya annesi ile uğraşırken Ama adam konuşma gücünü kaybetmez. Konuşma ve iletişim sürecine ilişkilendirmek kolay olacaktır. O adam gibi, deneyim ve aynı korku duygusu hisseder. O herhangi bir saçmalık anlatmak için korkuyor, gülünç. yeni bir kişi toplantı zaman o da önemli bir destektir.

edep kuralları

Herhangi bir durumda edep kurallarına uymak önemlidir. Birini Karşılama kalkmak, bir adam her zaman "kendimi tanıtayım." Bir kadına ilk kelimelerini söylemelidir için Eğer uzattığı eli gördüyse, malzemeyi göz ve gülümseme bir adam bakmak gerekir, sallamak izler.

Kurallar düzgün bir karşılama el sıkışma, bir "Merhaba" basit veya "hoş geldiniz" eklenmelidir kelime kümesi - tüm her Kendisine saygısı çocuğu öğrenme değer görgü kurallarında yola çıktı. Her ayırmak için yararlı olacaktır. Şövalyelik hala kimse önledi. Herhangi kız arkasında, ne zaman onun açık kapı önünde, güzel olurdu. tam olarak hazır ve tereddüt edersen, kendiniz üzerinde çalışmak zorunda bir kızla nasıl karşılanacağı bilmek. Sonra uzun süre acı ve allık, doğru kelimeleri seçmek zorunda değilsiniz.

Sonuç

Sadelik, dürüstlük ve açık iletişim, terbiye sınırları içinde Duygularını ifade etmekte doğallık her genç bayan kayıtsız bırakmayacaktır. Bu durumda, size ifadesini dediğine dikkat olmayacaktır. Sonuçta, samimi ve hakiki olacaktır. Ve böylece çok adil seks tüm takdir ediyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.