Sanat ve EğlenceLiteratür

Dzhenni Lukas: biyografi ve fotoğraf

Dzhenni Lukas - kadın romanlarının Amerikalı çağdaş yazar. Onun seyahatleri esinlenerek birçok eser yaratılması. literatürün bir aşk çocukluğundan beri aşı edilmiştir. Romanlar genç yazar - Modern kadın hikayeleri olarak.

çocukluk

Dzhenni Lukas Birleşik Devletleri'nde doğdu. Babası kitabevinin sahibi oldu. Her iki ebeveyn de çocukluktan beri kızı kitapların sevdirdi. Ancak, Jenny'nin babasının klasik eserlerin okunması için her kitap için bir dolar ödedi. Ama para olmadan literatürün düşkün ama maceracı oldu. oda Lucas turizm reklam manzara ile papered edildi. Çocukluğundan beri Jenny'nin annesi kızı yabancı dil sevgisini aşılamak için çalışıyoruz. Bu yüzden sık sık Fransızcadan konuştum.

gençlik

15 yaşında, Dzhenni Lukas Connecticut yatılı okula taşındı. Ama çalışma ona ilgi değildi ve çok geçmeden onu terk etti. Amerika ve Avrupa'da dolaşmaya - Ve hemen rüyasını gerçekleştirmek için gitti. Jenny kendi parasıyla yaşamaya çalıştı. süre boyunca gaz istasyonlarında moonlighted reklam ajan veya kasiyer durdurur. Ama Lucas halen öğrenimlerine aldı ve 22 yıl içinde diploma filolog alma durumunda Kent Üniversitesi'nden mezun.

oluşturma

Seyahat Kadın roman yazmak için ilham. Dzhenni Lukas evlendim sonra, o, bir yabancı için bir tutku tatmin bir yazar olarak kendini denemeye karar verdi. İntikam bebek Yunan milyoner hakkında - Ve ilk romanı çok çekici ve heyecan verici hale gelmiştir.

2003 yılında, Jenny Amerikan Romantik yazarların Birliği için kurulan "Altın Kalp" Ödülü finalist, oldu. Ve 2005 yılında, ödül Lucas verildi. 2010 yılında aşk çocuk hakkında Noel hikayesi, modern romantik yılın en iyi ürün olarak tanındı.

romanları okumak kolay Dzhenni Lukas, kadınlar için modern bir masal tarzında yazıyor. Bu türün hayranları her parçasının ilginç bir entrika, zekice özetlenen kalem karakterleri ve herhangi detayların enfes açıklamasına dikkat çekti. Toplam 17 roman yayınladı, ve üst üste on sekizinci Rusça'ya tercüme Amerikalı yazar tarafından kitap hala çok küçüktür 2014 yılında piyasaya gerekirdi.

Dzhenni Lukas en iyi eserlerinden biri - "Artık hile" Emir garip kızla görüşmeye Irene onu onun yapmaya karar verir. Milyarder kendilerini eğilimi kadınlar kollarına düşmek olduğunu alışık. Ama Irene tüm diğerlerinden farklıdır ve Emir gelişmeler reddeder. Hayatı bir sırdır. Ama Emir acele söyle. Orada gençler arasında çatışma sonucunda. Ve bütün roman muallakta okuyucuyu tutar.

Kişisel yaşam

Jenny Üniversitesi'nde yaptığı çalışmaları sırasında o sonradan kocası oldu genç bir adamla tanıştım. O gitmesini istemiyordu ve o fazla seyahat etmek reddetti. Lucas sevdiğiniz birini evleniyor Kent eyaletinde kalmıştır. Onlar iki oğlu vardı.

Ama Jenny - değil bir sevgili sadece bir ev gibi hissediyorum ile anlaşma. O da başın işine roman ve çukurları yazma konusunda tutkulu. Lucas şimdi başka rüya (bir boru rağmen) vardır - o anlatır bu yerlerin, yaşamak için en azından uzun. Ama, tabii, tüm aile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.