ÇirkinlikIç mimari

Farklı tasarım stilleri güzel yaşam

Yaşayan - konut "yüz". İşte tüm detaylar ve elementler birbirleri ile uyumlu hale getirmek için mümkün olmalıdır. Neden bu kadar önemli? Ve sadece hayal, ziyaretçiler gelir ve bunları hangi odada kurşun? Eh, tabii ki, oturma odasında.

İç Düşünme, aydınlatma ve oda büyüklüğüne dikkat edilmelidir. Bu iki nüanslar önemli bir rol oynamaktadır. Küçük odalarda güzel salon sadece minimalist bir tarzda elde edilir. Büyük hayal dolaşmak içinde Ama, örneğin, klasik bir tasarıma seçmek. aydınlatma gelince, o zaman renk seçimine bağlıdır. Kuzeyde pencereli odada ise, parlak sıcak renkler seçmek için tavsiye edilir, ve güney tarafında yerde, bir soğutucu paleti seçmek için arzu edilir.

Şu anda, belirli tarzlarda seçiminde herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu sayıda rehberlik etmelidir kişisel tercihleri. Yani, oturma odası için en popüler tasarım stilleri bakalım.

klasik

klasik tarzda güzel bir yaşam büyük odalar için idealdir. Sen renklerin geniş yelpazede kullanabilirsiniz, ancak zengin görkemli tonları tercih vermek daha iyidir. Bu kahverengi, altın, zümrüt, gümüş ve benzeri. Elemanlarını bitirme mevcut sıva olmalıdır yılında tavan çubukları, kemerler, nişler ve sütunlar. Windows'un ağır malzemeden perdelik dekore. İdeal bir odada bir saçak ile palmet bakmak, ve perdeler olacak - altın fırça. İç oda oyma unsurlarla geniş, hantal, hatta ahşap mobilya tamamlanmaktadır. doğal döşemelik kumaş seçmek daha iyidir için. alanı süslemek için, heykeller, avizeler, masif şamdanlar ve diğer aksesuarların çeşitli kullanabilirsiniz.

Yüksek teknoloji ürünü

Yüksek teknoloji tarzı genç enerjik insanlar için idealdir. Onun ayırt edici maksimum boş alan olduğunu. Modern oturma odası, burada ana gerçekleşir oydu olarak bir tarzda yürütülen, teknoloji ile doldurulacak olan. kanepe, sehpa, raf ekipmanları: mobilya itibaren sadece en gerekli şeyleri seçildi. Temel ilgi tüm öğeleri net ve düz çizgiler olmalıdır gerçeğine dikkat edilmelidir. Pürüzsüz yüksek teknoloji doğasında değildir. duvarları Dekorasyon, genellikle tek sesli. Optimal renkler örneğin gri nötr tonları haline. Sen rol kontrast için siyah renk kullanabilirsiniz. İç bulunan metal elemanlar olması gerekir. şeyler, aksesuar ve renklerin az - Ancak, hi-tech ana kuralı unutmamalıyız.

minimalizm

Stil minimalizm - küçük odalar için tasarruf. kulağa gibi Garip ama güzel salon bile çok dar yerlerde yapılabilir. Ne mükemmel bir alan yaratmak için bilmek gerekir? İlk - Tamamen aksesuarları terk etmektir. Neden? Ve her şey çok basittir: salonunda daha küçük nesneler, yaklaştıkça görünür. renk düzeni sadece ışıktır. duvarları Dekorasyon süsleme tamamen yoksun olmalıdır. Bir istisna belirli bir konu üzerinde durulacak geçtiği tek duvar olabilir. Bu İç mekanlarda pencereler uyum ışık tül görünüyor. Daha iyi ağır perdeler itibaren hiç reddetme.

o güzel oturma odası Hatırla - Bu iç tüm bileşenlerinin öncelikle organik ve uyum sağlamasıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.