SeyahatYolculukları

Gemide Ziyafet. Gemiyi kiralayın. ziyafetinde olan bir tekne gezisi

şenlikli olay yaklaşıyor? Nasıl organize etmek? Sıcak aylarda mükemmel bir seçenek gemide banket olurdu. Davet edilen jest takdir edecektir. Teknede Bayramı sizin için uygun herhangi bir zamanda düzenlenebilir. Ve ilginç bir program hoş duyguların çok verecektir.

piknik akan, bir teknede Feast

Yani daha fazlası. Teknede Kurumsal - gerçekten dinlenmek ve samimi bir atmosferde dinlenmek için harika bir yoldur. Özellikle bir yürüyüş nehir tarafından piknik ile kombine edilebilir. İlginç ve iş ile ilgili konularda açık havada sohbet hoş değil - daha cazip ne olabilir? çorba ve kebap, sıcak yaz gününde ile tam bir gemide Kurumsal olası birisi kayıtsız kalması mümkün olacaktır olduğunu. Tüm benzersiz memnun olacaktır.

balo

Ve hepsi bu değil. Pek çok ebeveyn çocuklarının büyümüş için baloya gemiyi çıkarmak için karar. Kuşkusuz, öyle - ideal bir seçenektir. Bu tatil adamlar lütfen başarısız olamaz. Bireysel rotanın organizatörleri ile geliştirilebilir. Klas tablo, ilginç bir eğlence programı, disko gençlik ... Ben şüphe yıllar sonra eski öğrenciler sıcaklık ve şükranla bu günü hatırlar yoktur.

Düğün kutlama

Ve burada gemide bir ziyafet düzenlemek için başka bir sebep. Genç çiftler için, bu gün benzersiz olacaktır. Düğün töreni kendisi de teknede yapılabilir. güzel, romantik, zarif. şenlikli balonlar, çelenk ve çiçekler, dalgaların üzerinden çalışan, eğlenceli eğlence, lüks havai fişek süslenmiş beyaz gemi, - bu düğün yaşam için her misafir için hatırlanacak.

kokteyl

Teknede parti, büyük içecekler ve atıştırmalıklar - harika bir yoldur kendilerini ve başkalarını neşelendirmek için. Büfe konferans, iş toplantıları ve sunumlar için idealdir. Bu bir bayram banket ayarı korumayı sağlar. riverboat tarafından insanlarla nehir ve hoş iletişimin pitoresk bankalar keyfi kesinlikle serbestçe hareket etmek.

Ancak, her durumda, lüks gemisinde tatil kentsel havasız restoranlarda monoton kurumsal partiler ve toplantılar için harika bir alternatiftir. Şirketin bir düğün, doğum günü veya yıldönümü - Ve kutlamak için neler olduğunu fark etmez. Misafirler orijinal etkinliği keyfini eminiz. açık havada, iyi hizmet hoş bir müzik altında dans ederek, dalgaların alıştırma denize rahatlatıcı festival atmosferi yaratacak.

seçenekleri

Günümüzde sunan birçok firma var ziyafetler düzenlemek için gemide. Düzenekler büyük bir rakamdır. Bu nedenle, siz ve misafirleriniz tüm kolay olduğunu, gerek tam olarak ne seçin. Sipariş tutarı farklı olabilir. Fourchette ve banket menüsü yemekleri ve içecekler çok çeşitli olduğunu. Ancak, yapmak ve beğeninize mümkündür. Birçok organizatörleri şehirdeki banket salonları ve restoranlarda yapmak yasak olduğunu, onlarla alkol getirmek için izin verilir.

küçük resepsiyonlar gelen kamu ihalelerine - Teknik üssü, personel ve gerekli ekipman farklı düzeyde ve formatının olayları tutmak için izin verir. Bu personel deneyimli ziyafetler verimli ve hızlı bir şekilde işlerini yürütmek hitap etmektedir. Her ne kadar orada ve onların uzmanlarını davet etmek istiyorum. Ancak, dikkatli olmalı. gemilerde döşeme tablo kendine özgü özellikleri vardır. Yani, personel bütün nüansları aşina olmalıdır. kapsayan ve ayrıca hizmet için Demuraj çok zaman alır.

masada her konuk yerini olabilir. Bu durumda, garsonlar bunları tek tek vermektedir. Üç saat veya daha fazla bir geminin kiralarken Bu kapak genellikle tavsiye edilir.

avantajları

Böyle ziyafetler Holding birçok avantajı vardır. Birincisi, bu faaliyetler - tek tek. Hatta benzersiz. Sen menüler ve eğlence sadece belirlemek için değil, aynı zamanda rotayı takip etmek mümkün olacak. banket ve heyecan verici tekne turu herkesin kombinasyonu gibi olacaktır. her konuda bindirilmiş özgünlük ziyafet yazdır: program üzerinde ve tasarım ve bakım.

İkincisi, modern şehirlerde özel bir durum işaretleyebilirsiniz mükemmel yemekler, farklı kafe ve restoranlar bir yeri vardır. harika manzaralı yerler de kayıp. Ve her iki zevki birleştirerek, her durumda sen mutsuz kalamaz. Böylece, restoranın enfes menü cömertçe ilginç programlarla aromalı ve güzel plajların, zümrüt adaları ve kumsalları mükemmellik muhteşem manzarasına getirilen keyfine varacaksınız.

gemide Ziyafet - tatil, düğün, kurumsal etkinlik, doğum günü partisi gerçekten unutulmaz kılmak için büyük bir fırsat. Yolu, hayatın tadı hissetmek, standart çerçevenin ötesine doğa ile inanılmaz birliğini hissetmek.

Bu arada, geminin kiralama çok zaman bırakmayacak. Şirketlerin birinde arayıp bu bayram almak isteyen organizatörleri anlatmak için gereklidir. Genel olarak, bir çok avantajı gemi kira vardır. Oranlar, bu arada, oldukça erişilebilir. Bir restoranda En azından maliyetinden daha fazla bir ziyafet. Ayrıca, aynı zamanda daha ucuz vardır. Neden böyle? Çok basit. Birçok şirket oldukça zaman bu alanda çalışıyoruz. Son birkaç yılda, tabii ki, onlar ürünlerin tedarikçilerden iyi indirimler birikmiştir. Kısacası, kiralık size bir saat 2500-15000 Rus ruble mal olacak. Her şey geminin sen bağlıdır.

sonuçlar

Bir yemekle tekne turu herhangi bir tatil ideal yoludur. En önemli şey - organizatörleri konuklara sunulan menüler adapte. Bazı özel yemekler sipariş etmek isteyebilirsiniz. Örneğin, ulusal mutfağının. Her an üzerinde düşünün.

Karşılıklar tatil güzel ve ilginç geçti sağlamak için. kira uzunluğu ve günün saatine karar verin. Menü ve eğlence programı, tabii ki, bu faktörlere bağlı olacaktır.

köklü şirketinin temsilcilerinin daima optimum varyantın seçeneği ile müşteri yardımcı olmaya hazır. Teknede bayram şüphesiz misafirlerinize sadece olumlu anılar kalplerinde bırakmak emin olabilir misin. Bu olaylar bugün büyük bir popülarite kazanmıştır şaşmamak gerek. Ve bu şaşırtıcı değildir. Gerçekten harika hissetmek. Bana inanmıyor musunuz? kendiniz görün! tatil tadını çıkarın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.