Sanat ve EğlenceLiteratür

Dünya "İstasyon Usta" özellikleri. protagonistin davranış analizi

A. S. Puşkin, öncelikle şiirsel çalışmalarıyla tanınan, ama düzyazı da iyidir. Örneğin, hikaye "İstasyon" atın. Bu eser Liseden beri tüm bilinmektedir, ancak çok az insan bunun gizemli nasıl düşünün. Neden Samson Vyrin, Dunya kızıdır ve zaman ya da onun gizemli kaybolduktan sonra babası ile görüşmek için fırsat bulamamıştır? Bu soru bu makalenin ana konusu olacaktır. en Dünya "İstasyon" özelliklerinden bazıları bakalım en uygundur.

öykü

biz birkaç diğer görevleri vardır, çünkü hikayenin ayrıntılı bir sunum yapılacaktır. Yine de, onun başlıca kilometre taşlarını hatırlatarak değer.

Yazılı anlatım (bir öykü I. P. Belkina adına olan) Mayıs 1816 yılında İstasyon için kabin girer. Orada sahibinin kızı karşılayan - güzel yaratık: mavi gözlü sarışın mütevazı, sakin. Bir mucize değil, bir kız - Tek kelimeyle. O sadece 14 yaşında olduğunu ve o zaten erkeklerin dikkatini çekiyor.

Samson Vyrin kızı gurur ve onun güzelliği değil, aynı zamanda gerçek değil sadece tüm iyi gider. Evi temiz ve düzenli ve göze, neşeli, taze ve hoş bekçi her zaman mükemmel temizlenir.

Başka bir deyişle, Dünya "İstasyon" nin Vyrin karakteristiği ne olumlu olduğunu çoğu yazarın ilk toplantıda. Devam ediyoruz.

Geçmiş bekçi

adı geçen kulübe ikinci ziyaret artık o kadar güven verici oldu. Yazar, 4 yıl sonra orada döndü ve bir yıkımı bulundu ve başkomiser değil şeklinde, en hafif deyimiyle, oldu: eski bir koyun derisi ceket gizleme, uykuda, Shaggy, eski ve evin genel durumun iyi müfettiş eşleşmiş.

I. P. Belkin uzun S. Vyrin konuşamadım, ama sonra bir içki karar verdi ve konuşma gitti. başkomiser babasının evinden kızının kaybolmasıyla anlattı. ve müfettiş arayışlarında günü o I. P. Belkinu söyledi. Bir süre sonra, müdür kızını bulundu, ancak bunun yeterince iyi değildi.

Sonunda, kızı hikayesi, bitmiş içmeyi aldı ve öldü. Hâlâ babasına ziyaret etmeye karar zaman, o Mezarının üzerine ağıt sadece bıraktı. Bu hikayenin öyküsü.

Tabii ki, Dünya "İstasyon" özellikleri yerine Vyrin ile yazarın ilk toplantıda daha başka bir şeydir.

Neden toplantı Dünya ve babası son ömrü boyunca yer almadı?

Burada biz sadece spekülasyon yapılabilir. Örneğin, kızın babası hırs tamamen yoksun olabileceği açıktır ve bir küçük memur rolünü uygundur: kabin ve düşük diğer olanakların hayatı sosyal statü ve gelir. Ama kızı o baskı olabilir. O kesinlikle duyguları hakkında babası kadar sessiz üzmek istemedim ve böyle düşünceler o zaman alınmamıştır. XIX yüzyıl XXI çok farklıdır. Her durumda, tüm gerçeği, biz bilmiyoruz. Ancak, kulübede bir gün orada genç bir süvari Minsk ve Dounia eve aldığını biliyoruz. O sadece göstermelik karşı çıkıyor. okuyucu o kaçırılmak istediğini anlar.

Zaten en ona uygun olanı Dünya "İstasyon" karakteristik sorusunu cevaplamak mümkündür. en ayrıntılı olarak tarif edelim. Dünya - bilinçsiz Erken ki öğrenilen kadınlar üzerinde kesin bir etkisi vardır ve kız doğal kalite tam olarak yararlanmak için karar verdi. Bir şüphe babasını çok seviyor ama kulübede onunla tüm hayatı yaşamak düşünülmesiyken, onun için dayanılmaz olmadan öyle. Bu bilinmemektedir, Dünya kaçış planı taşıyordu ya da değil, ama iyi bir duruma döndü - hepsi kendi kendine bir araya geldi. Bu, bu makalenin başında ilan planları Dünya "İstasyon Usta" özelliğidir.

Yine de, babasını görmek için gücü bulamadık kızı neden soru kalır. Büyük olasılıkla, bu korkakça koşmak ondan bir utanç oldu. O aslında varoluşun anlamını mahrum babasını öldürdü. Dünya ve komiser ve onun kabin sahipsiz olmadan. Uçuş ev - Kız onun eylem için sorumluluk almak mümkün değildi. "Postmaster" - Bu, A., S. Puşkin tarafından yazılmıştır kahraman roman, bir görüntünün tartışmamıza sonuçlandırmak. Dünya ve onun davranışlarının olası sebeplerinin Özellikleri makalesinde sunuldu. Bizim kısa genel Sana ilgi duyan umut ve tek bir nefeste bu hikayeyi okuyacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.