HobiDikiş

Doğal motifler. Çapraz Dikiş atı

kedi ve köpek sonra hayvanlara en sevilen ve sadık adam bir at olarak kabul edilir. o avı, tarım ve seyahat tüm milletleri, ama bugün yardım ettikten onun iş spor ve hastaların tedavi de vardır. Yani, hippoterapi (binicilik) beyin felci ve gelişimsel gecikme ile çocuklar için tavsiye edilir. Buna ek olarak, sıçrayıp oynayan atı izlemekten daha güzel bir şey yoktur. Belki de bu yüzden kanaviçe atı - tüm doğal motifler en popüler biri.

Dünya şaheserleri çapraz

Tüm çeşitlerin kullanışlı en deneyimli dünyanın başyapıtlarından kopyalarını seçmeyi tercih. biz klasikleri tekrar tekrar konuya itiraz varsa, o zaman neden onlara tekrarlayın. Ancak böyle bir çapraz dikiş atı bir aydan çok daha sürebileceğini anlaşılmalıdır. Doğru olduğundan Ancak, ortaya çıkan sonuç, belki de daha bir nesilden fazla, iyi haber olacak bir işlemeli çıkarmaya resmi.

Birçok tanınmış üreticilerin uzun ünlü tablolar dayalı müşterilerinin hazır ayarlar için üretildi. Bunlar tema üzerinde tam kopyaları ve varyasyonlar olabilir. "Tekne gezisi" Hardy, Albrecht ve diğer resimlerinde "sundurma Atlar" uzun zamandır nakış bulduk. bitmiş işlerin bazı hakkını bulamadık eğer, her zaman özel programlar yararlanmak ve kendi üreme oluşturabilirsiniz.

Popüler setleri

Ama nakış setleri arasındaki bestseller vardır. Böyle bir çalışma, tüm dünyada ve farklı insanlar üzerinde bulunabilir. Bazı düzenleri nakış birden fazla nesil için zaten kullanımda olan. Bunun nedenleri farklı olabilir, ama belki de en önemli olabilir - gerçekten güzel çapraz dikiş çıkıyor olmasıdır.

Bu eserlerde Beyaz atı daha sık görülür. Böyle kitler "Dalga", "Rus Troika", "Gece Yürüyüşü" olarak mükemmel bu hayvanın tüm zarafet ve güzellik göstermektedir. Bu resimler - ve kendileri de başyapıtları büyük iç dekorasyon haline gelebilir. Ve onlar güvenle herhangi bir durum için arkadaşlarınıza ve ailenize verebilir çünkü.

Çocuklar nakış

Ama sadece yetişkinler çapraz dikişler aşk değil. Giderek, bu oya çocuklar arasındaki fanlar bulur. Ve çünkü zorunlu orada basit devre nakış dikiş önerilen sette. onun atı genellikle bir oyuncak ya da çocuklarla oynuyor. Aslında genellikle küçük tuval, ve 15 daha fazla onları renklerin rağmen, çok şirin görünüyorsun. Böyle atlar genellikle nakış ve çocuk odaları dekorasyon için yetişkinler.

Yılın sembolü

Ama en popüler kanaviçe atı 2013 ve 2014 yılında başladı. yılın bütün o hayvanı yönetecek olması. Ve birçok kendi elleriyle yılın sembolü temsil eden bir hediye yapmak istiyorum. Buna ek olarak, evde atların varlığı, işlemeli olsa 2014 yılında tüm çabalar başarıya vaat ediyor. Bu nedenle, tüm üreticileri nakış Noel ve tatil atı görüntü için setler vardı.

Onlar sahiplerini iyi şans ve mutluluk, göz kırpmayı ve dokunaklı streç at nalı dilek mutluyuz. Sadece bir gece için, zorlu ve zaman alıcı setleri ve basit hem bulabilirsiniz. ilk ev dekorasyon için dikilmiş muhtemel ve yakın olan insanlara peşkeş ikincisidir. Böyle bir düzen, yeni yılın başlangıcını kokusundan olsaydı, şimdi odanın duvarını süslemek için mümkündür. Çapraz Dikiş atı her zaman geçerli olduğunu.

Ne olursa olsun, kaç yıl geçti ve işlemeli kanaviçe deseni göze hoş olacaktır. Baget dekore ve cam altında, onlar resmin dünyanın şaheserdir, kuşaktan kuşağa aktarılan edilebilir. Yani bu tür çalışma ve zaman üzülme. daha zengin ve çapraz dikiş bakacağız parlak, daha fazla dikkat çekecek. Özellikle zarif atlar olacaksa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.