FormasyonDiller

Rus ve yabancı en kolay öğrenilen dili nedir?

Dil öğrenmek uzun bir moda trendi olmaktan çıkmıştır ve bir zorunluluk haline gelmiştir - iki, üç hatta dört dil bilen yapabiliyor başvuru, verdiğimiz bugün ücretli işler. Bu nedenle, öğrenciler ve sıradan insanlar arasında acil sorunlardan biri - Ne kolay dillerdir öğrenmek için.

Ne kompleksinin hafif dilini ayırır?

dil onlar da benzer kelime ve gramer bilgisi olarak kolayca birbirlerinin dilini öğrenebilir bir grup destekler çünkü en kolay öğrenilen dil ne söylemek, o, pratik olarak imkansızdır. Tam tersine, bu farklılıkların bir sürü gibi, başka bir dil grubunu öğrenmek daha zor olacaktır. Ama karmaşık dilden ışığı ayırt izin özellikleri bir dizi vardır:

 • Karmaşık dilde kelime uzunluğunda, ve akciğerlerde - kısa;

 • kuralların dilinde daha kolay öğrenmesi ve etmektir tersine daha küçük - daha zor;

 • daha-dili homonyms daha da o kadar zor olduğunu;

 • Latin ve Kiril alfabesi ile dil kendi alfabesi sahip olanlar daha iyi öğrenirler;

 • kolay tüm kelimeler duydum yazıldığı dilin yazım öğrenmek için;

 • lehçesinde daha az, o kadar kolay öğrenmektir.

Böylece, en kolay dil öğrenmek - Kiril veya kurallar en yüksek sayısı ve Homonimleri en düşük sayı ile Latin alfabesine dayalı olanlar.

dil karmaşıklık düzeyleri

Gibi sıradan insanların yanı sıra profesyonel dilbilimciler en kolay öğrenilen bir dildir merak ediyor. Çalışmalar dünyanın bütün dilleri zorluk ayarlarına bağlı olarak üç gruba ayrıldı gerçeğine yol açmıştır.

 1. öğrenmek için en kolay yabancı dil - Latin ve Germen gruplardan herhangi bir dildir, eğitim 600 750 saat arasında gereklidir.

 2. Ilımlı zorluk dilleri - Hint-Avrupa, Türki ve Slav dilleri, çalışma 900 1100 saat arasında sürer.

 3. En zor yabancı dil - Japonca, Çince, Arapça, İbranice, Gürcüce ve diğer diller - herhangi bir dil kendi alfabelerini ve sözlüğü yaşıyor. Eğitim en az 2200 saat gereklidir.

En 6 kolay öğrenirler diller

öğrenmek için en kolay dili nedir? ABD Dışişleri Bakanlığı 600 saatten fazla gerektirecektir hangi çalışma için dildir söylediği gibi. Yani passably bilinmeyen bir dilde konuşmaya alacak kadar önemli. Böylece, en kolay diller okumak için İngilizce konuşan ülkeler aşağıdaki Avrupa diller şunlardır:

 • İngilizce - çünkü emek, veba eşleşen sözcüklerin eksikliği. Buna ek olarak, basit bir dilbilgisi vardır, fiiller sadece üçüncü kişi değiştirmek sözler kısadır. Güzel bir bonus - biz onların dil ve dilsel hataların toleranslı öğrenme algıladıkları sorunsuz medya, insanların bugün çok İngilizce öğrenmek için. İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan ve bazı Afrika ülkelerinde resmi mi.

 • Fransızca - dilin bazı kelimeler İngilizce benzer olduğunu ve dünyanın en popüler dillerinden biridir, çünkü öğrenmek kolaydır. Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada ve bazı Afrika ülkelerinde, bu resmi dildir.

 • İtalyan telaffuz hiçbir ekleri vardır kolaydır ve kelime Latince dilinde dayanmaktadır. İtalya, Vatikan, San Marino, İsviçre ve Arjantin - italogovryaschih küçük ülkeleri Areal.

 • İspanyolca İtalyanca ve İngilizce benzer basit dilbilgisi ve yazım, kelime vardır. taşıyıcıların sayısının göre değil farkla en popüler dillerden - İngilizce, Çince ve Hintçe sonra sadece 4 yer. dağıtım alanı - İspanya, Meksika ve Arjantin.

 • Portekizce İspanyolca benzer, ancak medya nedeniyle ilk dil gerçeğine birbirlerini anlamak kolay değil - tıslama. Afrika, Brezilya ve Portekiz'de aslında kendisinde - dağılımının alanı.

 • Esperanto - onlar son bir ay içinde olabileceği için en kolay dil öğrenmek için. Benzerlik o İspanyolca yakındır. Esperanto herhangi bir ülkede bir devlet değil, ama belki de Avrupa Birliği'nde bir yetkili tarafından kabul edilmektedir.

Hangi dil Rus dili çalışmaları için uygundur?

Bir kişi ailesi ile aynı dil grubunda olan dilin, çalışma yaklaşacaktır. Örneğin, İtalyanca, İspanyolca veya Portekizce öğrenmek kolaydır. Ve Rusça için en kolay öğrenilen dil nedir? Rus olduğuna göre dillerin Slav grubu Bulgar Ukrainian, Çek, ya da başka herhangi Slav dil öğrenmek daha kolay olacaktır. Fransızca - Örneğin, insanlar iştahlı uyum anlamlı İtalyan veya İspanyol ve Romantikler için - bu kültürleri ve öğrenciye en yakın olan sesini incelemek için en kolay Avrupalı. Aynı dilde karmaşıklık 3 grup için de geçerlidir. Bu yüzden zaman ve çaba aynı miktarda ihtiyaç onları incelemek için, ana dili paylaşan benzerliği eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.