HobiDikiş

Nakış dekorasyon

Her dikişçi başka iş sona erdi ve resim tamamlandığında, bu nakış yerleştirmek için nasıl düşünmek zamanı olduğunu bilir.

- Bir dikdörtgen yuvarlak çalışma Baget turda, dikdörtgen işi harika görünecek: Biz Örgü ve işleme için çerçeve şeklinde bahsetmek, genellikle dikkate nakış biçimleri alındığı seçildiğinde olduğunu.

çerçeve şekli çok zor değil belirlenecektir Ama eğer nasıl renk seçmek için? Her bu konuda bireysel olarak, bu yüzden sadece genel danışma rehberlik edilebilir işlemeli çünkü burada evrensel bir reçete yoktur. Çoğu genellikle en nakış bulunan ya da çok gizli ve az kullanılan renk çerçeve tarafından yola çıkılır renk, bir çerçeve seçebilirsiniz.

nakış dekorasyon ilk bakışta göründüğü kadar kolay bir iş değildir. dikkate arsa desenleri ve kapsamı tarzı bir arada girmesi gerekir: üzerine nakış Japon boyama -, stil "ceviz" mükemmel bambu çerçevelenmiş bakacağız, ikonu- daha iyi değerli ahşap, orman manzara içinde bir çerçeve içinde yerleştirildi. Maalesef nakışçılar, orijinal hazır çerçevenin seçimi genellikle sadece geleneksel form ve tonları ile temsil edilmektedir, bu nedenle sağ bulma bazen oldukça zordur, çok sınırlıdır. «Flexi-basketbol» denilen basit bir arsa ile Genellikle nakış, geleneksel bir çember benzeyen. Bu tür çerçevelerinde, çember dış halka özel elastik bir malzemeden yapılan ve yerine bir resim ile çalışma çerçevesinin sonu duvarında asılı olan bir gecikme vida deliği bulunmaktadır.

"Mat" - kerede ama bazen resim ve çerçeve arasındaki gidiş bazı durumlarda Nakış Çerçeveleme özel karton yerleştirilir. Işlemeli desen şeklini izleyen bir delik kesip renkli kağıt bu amaç için, kendini yapmak oldukça mümkündür. Doğru seçilmiş mat işin genel görünümü üzerinde büyük bir etki yaratabilir. renklerin resimlerinde, mat ve çerçevenin farklı kombinasyonlar deneyin nakış dekorasyon, çok heyecan verici bir deney olabilir. Ancak, baget veya mat resmini gölgede bırakmamalıdır. Önemli olan - her durumda işin kendisi ve tasarım nakış saygınlığı burada önemli bir rol oynamaktadır olmamalıdır.

Tasarım çalışmalarında camın kullanımı ile ilgili olarak, aynı zamanda seçenek olabilir. cam kullanılırken Elbette, nakış birkaç doku ve hacim açısından kaybeder ama iş sergilemek için planlanan edilirse, gözlük olmadan sadece yapamaz. Normal, donuk, müze ve krileks: Bugüne kadar, Çerçeveleme Atölye cam çeşitli sunuyoruz. sıradan cam hakkında konuşursak, bu yöntemin ana sorunu etrafında oluyor ve bir parlama yaratma eğilimindedir ne yansıtmasıdır. Tabii Buzlu cam daha pahalı, ama özel tedavi görmek üzere, çünkü görünmez vurgulamaktadır. Ama aynı zamanda buzlu cam , tek çok önemli dezavantajı vardır. Ne yazık ki, büyük ölçüde onların görünümünü bozar eserleri bulanıklığı kazandırabilirler. Müze cam yukarıda bahsedilen tüm sakıncaları kesinlikle yoksun, fakat fiyatı oldukça yüksektir, bu nedenle bu seçenek her zaman herkes için kabul edilebilir değildir. Krileks - keskin parçalar oluşturmayan kırılma güvenli bir malzemeden yapılmış özel bir tür. Bir baget cam yerleştirerek bir işlemeli resim ekleyin ve bu kombinasyonu nasıl görüneceğini değerlendirmelidir önce.

Eğer yaratıcı sürecini yaklaşım ve biraz hayal gücü gösterirseniz nakış dekorasyon, çok heyecan verici bir deneyim olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.