Gıda ve içecekYemek tarifleri

Lahana ve etli pasta. Fırında lezzetli lahana pasta tarifi

lahana ile pasta ve et çok lezzetli ve doyurucu çıkıyor. Dikkatinize sunmak Bugün nasıl hamurdan yapılan bir yemek yapmak için. Bu dolgular ile unlu ürünleri bu vakıf gür ve çok güzel dönüş sadece beraberdir.

en lezzetli lahana pasta: adım Tarife göre bir adım

Bir ürün oluşturmadan önce, yoğurmak istediğiniz maya hamur. Buna iki saat bir buçuk arasında sürebilir.

Yani, çarçabuk gür bazları hazırlama, ihtiyacınız olacaktır:

 • Taze yağ - 160 g;
 • buğday unu (elenmiş gereklidir) - (vakıf kalınlığına ilave edilmiş) 900 g;
 • Büyük tavuk yumurtası - 1 adet;.
 • granüle maya - tam tatlı kaşığı;
 • ; 900 ml - süt yağı (kaba alabilir)
 • Küçük bir tuzu - 2/3 küçük kaşık;
 • kum şeker - 2 büyük kaşık.

Karıştırma işlemi

lahana pasta ve et için, gür ve yumuşak döndü düzgün maya tabanını yoğurun edilmelidir. Bu yağlı süt, bir metal kaba dökün ve sonra ateş ve devlet ısınmak için biraz ısı üzerine koydu gerektirir. Bundan başka, gerekli olan, sıvı şeker çözülür ve granül haline getirilmiş maya dökün. onlar iyi şiştiği, onlar bir saat dörtte kenara bırakmak için teşvik edilir. Bundan sonra, süt içeceği dönüşümlü aşçılık ince tuz, dövülmüş yumurta, eritilmiş tereyağı (tereyağı) ve buğday unu konulacaktır. Son madde dikkatle hamur yoğurma, kademeli olarak eklenmesi uygun görülmüştür. Sonuç olarak, sıkı, yumuşak ve esnek, ama aynı zamanda olması ve iyi ellerini gelmelidir.

Lezzetli pasta mayası tabanı en az 60 dakika süreyle sıcak bir yerde durmak eğer lahana olanlar sadece dönecek. Bu gür pişirme için gerekli olan şekil ve tutarlılığı, alacak bir yarı-mamul ürün prosedürlerinin sürecindedir. Bu arada, bir kapta hamur bir havlu ile kapatın önerilir ve ancak o zaman kapak edilir. Bundan sonra, tava Hava sıcak ise bir radyatör yakınında veya güneşte yerleştirilmelidir.

doldurma için Malzemeler

Lahana ve et ile pasta bileşenlerin çeşitli kullanılmasını gerektirir. Ve bunun ne, şu anda bak.

 • lahana katı olmayan - 1,2 kg;
 • soğan beyaz soğan - 4 başları;
 • büyük yumurta - 5 adet. (Bir ürün yağlamak için gerekli olan);
 • düşük yağlı süt - 900 mi;
 • Tuz, toz biber - kişisel tercihlerine ekleyin;
 • yağsız sığır eti - 500 g;
 • Dana çekirdeksiz - 300 g;
 • dereotu, maydanoz - küçük bir kiriş;
 • rafine bitkisel yağ - Kızartma ve tava yağlama için;
 • taze tereyağı - 30 gr (bitmiş kek yağlamak için).

hazırlama et süreci

doldurma için genç ve az yağlı malzemeyi almak için sadece et ve lahana ile Kek, ihale ve lezzetli dışarı dönecek. Biz domuz ve bazı sığır eti et parçası almaya karar verdi. Bunlar, yıkandı, farklı filmlerin temizlenir, ve daha sonra bir et öğütücü içinde öğütülmesi gerekir. bitmiş doldurma bir tencere içine yerleştirilmiş ve hafifçe tuz ve biber ilavesiyle bitkisel yağda kızartılır gerekir. Bu durumda, et oldukça ufalanan ve kuru olmalıdır.

sebze ve yumurta hazırlayın

İhale ve lezzetli un ürünlerinin hazırlanması için, sadece yumuşak (ithal değil) kullanan lahana. Bir tencere koymak ince şeritler, pirzola, düşük yağlı süt, tuz ve biber ile kapatın ve yan yumuşak kadar değil, çok yüksek ısı kaynamaya gereklidir. Bu durumda, bir sebze onun krizi korumak için kısmen kaynaklanmaktadır.

Daha yarım halkalar, kahverengi oluncaya kadar bir tavada konur ve rafine bitkisel yağda kızartılmış onları kesip, temiz ampul soğan gerektirir. Bundan sonra, tamamlanmış lahana, bir kevgir kaldırılmış bütün sıvı mahrum ve (tam yumuşaklık bileşenler kadar) yaklaşık bir saat için kapağın altında bir araya köklerinin hazırlamak için konulur.

Ayrıca lahana ve et pasta ile ve yumurta gibi bir ürünün kullanımını içerir. Onlar haşlanmış haşlanmış ve sonra büyük rende üzerinde küçük küpler veya ızgara içine doğrayın gerekir.

tüm bileşenleri hazır olduğunda, onlar bir kase koymak ve (kızarmış sığır eti, lahana ve soğan, yumurta ve yeşillik) karıştırmak gerekir. Gerekirse, dolgu bundan başka, tuz ve tuzlu lezzet biber ile tatlandırılmış olabilir.

Bir kek oluşturulması işlemi

lahana-et dolum tamamen hazır zaman, hamur mayası birkaç kez artmalıdır. Bu nedenle, yemekler uzaklaştırmak için ihtiyaç temeli, iki eşit olmayan parçaya ayrıldı ve toz halinde serpme için buğday unu kullanırken tabaka büyük parça rulo. Daha sonra, 8 mm kalınlığında hamur katı bir pişirme biçiminde ya da bir başka büyük, önceden yağlanmış üzerine yerleştirilmelidir. Ayrıca, kek tabanında 4 santimetre Mevcut boncuk büyüklüğü kadar olması gerektiği not edilmelidir. Bundan sonra, kaplanmış test pişirme eşit şekilde doldurma dağıtmak gerektirir, ve daha sonra ikinci ama daha küçük maya yarı parçası ile örtün. tabanın uç kenarında güzel örgü ve çırpılmış yumurta tavuk yağı yüzeyini dokuma, birbirine bağlı olmalıdır.

Isıl işlem ürünleri

fırında Lahana pasta 185 derece ila yaklaşık 50 dakika arasındaki bir sıcaklıkta pişirilir olmalıdır. Bu süreden sonra görkemli ve al yanaklı doğrudan taze tereyağı ile sıcak yağ içine daha sonra ürünü almak için gerekli ve. Bu prosedür sadece çanak daha yumuşak ve lezzetli hale değil, aynı zamanda o iştah açıcı parıltı vermeyecektir.

Nasıl tabloya ev yapımı kekler sunmak?

aile üyeleri veya misafirler can ve öğle ve akşam bu pasta servis yapın. Bu durumda, ürün doğrudan sıcak bölümler halinde kesilebilir. Ayrıca, mevcut, tatlı çay eklenmelidir, ancak masaya domates sosu ve herhangi bir ev turşu koymak istiyorum. Bana böyle bir doyurucu kokulu ve lezzetli bir akşam yemeği için, hiç kimse kayıtsız kalmayacaktır inan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.