Spor ve SağlıkBalık tutma

Dnipro Smolensk'te Balıkçılık: fotoğraf ve değerlendirme

Yüksek teknolojinin bugünün dünyasında, daha fazla kişi doğanın tadına varmayı ve macera çok yönlü dünyasını yaşayabilirsiniz hangi tatil sayesinde tür arıyoruz. Onunla alarak ülkeye ailesiyle birlikte gönderilen Birisi bir mücadele ya da elinde bir olta ile yalnız zevk. Ayrıca su ve birçok dost şirkette boş vakitlerini eğilimindedir. Bu bölge rezervuarların en büyük numarası vardır olduğundan Tabii, Rusya'nın farklı bölgelerinde nehirlerin çok zaman alır, ancak Smolensk bölgesinde balıkçılık ve daha popüler hale gelmektedir. Yoğun göller, rezervuarlar düzenlenmesi ve izin girişi haklı balıkçılık alanı denir.

Yani, Smolensk bölgedeki birçok nehri kökenli, ancak bunların bulunan balık türleri çoğunlukla monoton. Balıkçılar en farklı işte sessiz avcılık birçok deneyimli ve acemi fanlar alma eğiliminde Dinyeper üzerinde fark ettim.

Özellikle şehir balıkçılık

büyük nehirlerinden biri Sychevsky alanının topraklarında bulunan küçük bataklık kökeni vardır. Ve uzunluğu 500'den fazla kilometredir. Ve Dinyeper Smolensk akar. Bu şehir sanayi olmasına rağmen, nehir su hala net ve şeffaf kalır. Bu sığlık asp yaşayan kanıtlıyor. Çoğu zaman biraz kasvetli özü ışık görüntüleme kullanılarak (otobüs istasyonu) ortaklaşa çiftlik alanı yakınında bulunan köprü, ve suyun üst yüzeyinde acele da golavlikov Hamamböcekleri üzerinde. Yapılan değerlendirmeye göre deneyimli balıkçılar kurtçuklar büyük karagöz ve barbel üzerinde yakalayamaz.

Birçok Dinyeper üzerinde Smolensk balıkçılık ve Texas teçhizat rocky shoals üzerinde levrek yakalandı gerçeğini çekiyor. Yorumlar aşağıda twister atmak taşları tavsiye ve yavaş adımlarla tutun. vakalar jig yem yayın balığı Krasnoflotskaya alan üzerinde yakalamak olmuştur.

Nerede iyi balıktır

alanında bir köprünün altında daha başarılı Smolensk balıkçılık birçok halk tarafından belirtildiği gibi geceleri şehir ve gıda her türlü varlığının ışıkları, sucul yaşamın çeşitli çekiyor, ama "Nest." Burada, avantajlı levrek ve çipura yaşıyor. Buraya almak için yasal bir kurum yanında, Piazza Zhelyabova için, bir otobüs ya da taksi sayısı 30 en iyisidir. son durak sonra nehre bir kilometre üzerinden gitmek zorunda kalacak ve sonra sola çevre yoluna çevirin.

Buna ek olarak, deneyimli balıkçılar gölet CHP-2, hem de Kızıl Bor bölgesinde göl kupa için gitmek öneriyoruz. Birçok kişi guruldama araçlar, tozdan uzak gitmeyi tercih ve Smolensk altına aşağı bustle. Ancak, sakin avı yırtıcı ve huzurlu balık tüm özellikleri unutmak gerek yoktur.

Smolensk bir yırtıcı yakalamak nasıl

o deneyim ve beceri gerektirdiği için Hemen her fener, bir nehir yırtıcı yakalamaya çalışıyor, heyecan gerçek anlamda hissediyor. Ama Smolensk balıkçılık biz Dinyeper Nehri boyunca hareket halinde, tüm favori yerleri oblavlivaya, şöhret mümkün olacak. Ve daha zor coveted noktaya ulaşmak için olacak, daha sağlam bir kupa olabilir. akışıyla bir kaç işlemler sonrasında hiçbir sokması olduğu yerde Sadece dinlenmeye değmez.

Nehir boyunca hızla taşımak için, kompakt bir dişli ve ekipmanın en az seçmelisiniz. Eğer ekstra ekipman ile bir aperatif ve 5-m teleskopik olta ile sadece bir sırt çantası almak Örneğin, Smolensk bölgesindeki basit bir balıkçı, eğlenceli alacaktır. Yem her türlü almaya da arzu edilir.

Böylece, orta ölçekli pike, levrek ve turna bazen nehir köşelerinde jakuziler ve deliklere İyi bir yaz öpücük - En iyi gümüş ve yeşil yumuşak plastik yem veya twisters kullanmak. Büyük yırtıcı balık iki ayağı-kuyruklu, Ekim-Kasım aylarında twisters önerilir. İlk durumda önemli hız kablolama eğer, yavaşça yukarı ve aşağı çubuk ucu sallayarak, yavaşça yem sonbaharda yapılmalıdır. kalan sırasında autumn rains parlak kırmızı ve sarı kokulu Wobblers çekmek gerekir pike. Nehirde Chub yaprakları ile küçük gümüş iplik üreticileri üzerinde ısırma. Smolensk balıkçılık hakkında bazı raporlar benzer cezbeder çekmek ve asp düşündürmektedir.

huzurlu balık yakalamak

Ayrıca nehirde yaşayan balıkların ana türler, karagöz, sazan ve kasvetli olduğu unutulmamalıdır. yem solucan olarak kullanarak kıyıdan bir şamandıra olta sulu dünyanın en iyi av temsilcileri. Balık aktivite sadece sonbahar donları ve yumurtlama sırasında erken ilkbaharda başlar ve biter.

Bu balıkçılık için Dinyeper birçok özel donanımlı dinlenme merkezleri yanında kurulmuş ve Rangers her zaman yoğun ısırma ile yer önermek için hazır olduğunu.

Özellikle balıkçılık alanında

Bir bölge Belarus sınırında, Rusya'nın batı kesiminde yer alır ve bu Dinyeper geniş ve dolu olur bu yerlerde olduğunu. 10 metreye ulaşan kanal derinlikleri, sen levrek, hamamböceği, levrek, yayın balığı, sazan, turna, kızılkanat, kefal, kadife, kayabalığı ve kasvetli yakalayabilirsiniz. ilkbahar ve erken yaz balıkçılar ise mayıs böceği gibi yem ile ekstra büyük kupa almak yönetmek. 0.25 mm, bir kurşun (0.22 mm) ve koyu kancanın 5 metre olağan teleskop inertialess bobin iskele en iyi şekilde yakalamak için 8 kısa ön kundağı №. şamandıranın önerilen kapasitesi - yaklaşık 3-4 kg.

Aşağıdaki konumlarda balık da mümkündür:

  • Kasplya yerleşim (aşağıdaki rotayı taşıyabilen sürücü 160 №);
  • Yerleşim Koschino (otobüs 127 №);
  • Safonovsky alanı.

Bu son yıllarda Smolensk balıkçılık tatil bu tür gerçek taraftar bile ısırma garanti tamamen rahat bir ortamda balıkçılık süreci zevk için para ödemeye hazır olduklarını kadar popüler hale geldiğini belirtmek gerekir. Böylece, bölge şu paralı rekreasyon vardır:

  • "Baklanova" (Przhevalskoye yerleşim 20 km);
  • Konuk Evi "İskele" ve "Bogdanov ';
  • "Vitrin" (köy çit yakın Rudnyansky alan).

Tüm evler saf odun alanında rıhtımda yüklenir. Bu spor malzemeleri ve tekneler kiralamak sunuyor.

kış balık tutma

Kendi muhteşem buz üzerinde rekreasyon biçimi olarak, soğuk mevsimlerde elinde bir olta ile oturmak için istekli Hatta bazen acemi balıkçı. Smolensk kış balıkçılık serbestçe gölet etrafında taşımak ve diğer mevsimlerde de ulaşmak zordur bu yerlerde vites atmak için izin verir. Ve her derinlikte av avlamak için fırsat bir avantajdır. Ancak, akılda önlemleri tutmak ve nehrin sadece en güvenli parçalarını seçmek önemlidir. kış köprünün altında bulunan arazinin popüler kullanımı dahil 17 yerlerde kutlandı 2017 yılında Smolensk başarılı balıkçılık.

Bu ilginç

Belki birkaç kişi balık Kırmızı Kitabı'nda kayıtlı nehir, yaşıyor biliyoruz. Yani, zaman zaman balıkçılar mersin, Rus mersin, boğa-kaya, ve Dinyeper karakeçi (Myron) başardı. Bilinen ve eğer levrek ailesinin Üst Dinyeper platika-Nosar yakalandı. Deneyimli balıkçılar bu tür kupa enfranchise öneriyoruz.

Yani, Dinyeper üzerinde balıkçılık, sadece tatilciler zengin yakalamak memnun değil, aynı zamanda zevk barış getirecektir. Suyun pitoresk genişlik ve kıyı kayıtsız kimseyi bırakmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.