Spor ve SağlıkHokey

Dmitry Semin - Rus hokey oyuncusu

Dmitry Semin yıllardır Rus liginde oynayan ve 2008'den beri - KHL içinde. golcü Kariyer profesyonel düzeyde iniş ve büyük kazanç olmadan geçti. Semin hep oynadığı takımların en sevilen etmiştir.

spor yolu başlat

Dmitry Semin Moskova 14 Ağustos 1983 doğdu. babasının üzerine Ride üç yaşına kadar buz pateni öğretti. spor bölümündeki "Spartacus" Dmitry o zaman o meşgul oldu ağabeyi, yol açtı. Dmitry Semin hokey sevdi ve başka sporlarla duymak istemiyordu. Nedeniyle o başlangıçta paten başardı olmasından, koç hemen hokey bölümüne götürdü. Anaokulunda olarak "Spartacus" Semin okulun sonuna kadar kaldı, sonra ikinci takımın çekici hale geldi. Bu hokey kulübünde zengin bir tarihe sahiptir. ekibi için "Spartak" Mayorov kardeşler Yakushev, yaşlılar ve diğerleri gibi büyük bir oyuncu oynadı. Genç forvet her zaman hokey oyuncusu olmak ve kulüp tarihinin girmek istedi.

İlk koç ve takım arkadaşları güzide

Yani başarılı 1983 yılında, "Spartacus" tek seferde de profesyonel oyuncu çocuklarının koçu Yury Viktorovich Borisov kaynaklanıyordu. Çocukların görünümlü ve atmak saldırılarını getirmek olmadan diski düştü edilmez Erken yaşlardan itibaren öğretilir. Takım iyi yıllarda ana kulübü "Spartak" olarak kombinasyon halinde hokey oynamak için öğrendi. Dmitriem Seminym ile bir bağlantı Dünya hokey Ilya Kovalchuk gelecekteki yıldızı oynadı. Semin çocukluk Ilya iyi sonuçlar göstermiştir ki etti. Kovalchuk ve Semin ayrıca 18 yaş genç milli takımı için bir araya oynadığı ve dünya şampiyonu oldular.

Profesyonel kariyeri

Dmitry Semin 2000 yılında ilk ekip, "Spartacus" için yaptığı ilk yaptı. O zaman, ünlü kulüp Başlıca Liglerinde oynadı. Yetenekli genç kuşağın hedefi ülkenin en prestijli hokey ligi için kulübü dönmek için daha yetişkin yardım yoldaşlar haline gelmiştir. Zamanla, Moskova kulübü hala Süper Ligi'nde girilir ve bu şampiyonada çok iyi oynadı. Dmitry Semin - yedi yıldır memleketi kulüp geçirdi ve ardından "lokomotif" hokey kulübünün taşınmaya karar verdi hokey oyuncusu. sebebi o zaman içinde bulunduğumuz mali sorunlar oldu "Spartacus". Bir yıllık Rus Hokeyi Süper Lig katılan bir mola aldı Bu kulüp.

Devam kariyer

ekibi "Lokomotif" Semin Dmitriy Konstantinovich üç sezon geçirdi. Bu süre boyunca, ekibi şampiyonluk finalinde üç kez olmuştur. Ama her seferinde gümüş madalya için yerleşti. Semin çok attı ve, tabii ki, kulübün iyi sonuçlar katkıda bulunmuştur. Sonra Mytishchi'daki "Atlanta" sezonun tarafından yürütülen kimse yoktu. Semin yanındaki kulüp Omsk "Avangard" oldu. seride 1 - Nihai olarak, ekibi 3 puanla "Dinamo" Moskova'da oldu. Ama üçüncü kez üç oyun, kaybetme ve Semin sonra o gümüş madalya kazandı. Bu kulübün bir parçası olarak Semin Jaromir Jagr gibi dünyaca hokey böyle bir yıldızla oynamak mümkün oldu. Semin çok olumlu buna yorum. Onun şanlı takım arkadaşı düzeyini karşılamak için çalıştı.

Ufa'da hayal kırıklığı ve kulüp "Torpido" geçiş

2014 yılında, Semin kulüp "Salavat Yulaev" ile sözleşme imzaladı. Sözleşme üç yıl imzalandı. Ama Semin bu takımda ortaya çıkarmada başarısız ve o gitmeye karar "Torpido Nijniy Novgorod -". Bu kulüpte birlikte harika oyuncular ve ekip standları tarafından desteklenen, iyi bir performans. Ancak, içinde "Torpedo Nijniy Novgorod -" Dmitry hiçbir kupa kazandı.

Uluslararası kariyer

Semin 18 yaşında 2001 yılında Gençler Dünya Şampiyonasında milli takımda oynamak için davet edildi. O yılda, ekibimizin bir parçası olarak o zaman dünya hokey yıldızlı haline yetenekli oyuncuların, bir sürü vardı. milli takımının baş antrenörü Vladimir Plyuschev oldu. Ekibimiz güvenle altın madalya kazandı. 6 puanla takım şampiyonluk finalleri Rusya'da: 2 İsviçre milli takımını yendi. Finlandiya Dmitry Dünya Kupası ana parçası haline taşındı sonra oldu "Spartacus". Dünya Şampiyonaları ve Olimpiyat Oyunlarında bu oynamadı hokey ana ekibi için. o şüphesiz saldırı takımı güçlendirmek olabilir rağmen.

Bir sporcunun yaşam öyküsü

Kirill, yakın bir arkadaş Semina, korkunç bir felaket oldu. Bir kaza geçirdi ve kafa yaralanması aldı. Karısı onu terk ve üç yaşındaki çocuğa sürdü. Sadece oğluna geçmek zorunda Dmitri Semin, yakın dostu güçlü hem manen ve maddeten sevgilisi destekledi. Sadece iyilik Dmitry Semin her Kirill ile artık tam bir hayat edebiliyor.

Dmitry Semin Rus hokey gelişmesine büyük katkı sağladı. kariyeri boyunca bu oyuncu istikrarlı sonuçlar ortaya koydu. Şu anda 33 yıl vardır, profesyonel kariyeri Semin, onun mantıksal sona geliyor ve muhtemelen sonra, o, hokey kalır koçluk pozisyonuna geçer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.