Haber ve ToplumPolitika

Dmitry Azarov: biyografi, ilginç gerçekler, fotoğraflar

Senatör Dmitriy Igorevich Azarov iyi Samara sakinleri bilinmektedir. O Samara bölgesel hükümette, hem de kent yönetiminde çeşitli pozisyonlarda iyi kanıtlanmış.

biyografik bilgiler

Kuibyshev kentinde - Gelecek politikacının Doğum yeri. Tarih - 1970/09/08 Bay

Çeşitli yönetim pozisyonlarında arkasında Babası da bir yerli ve yerleşik Kuybiyşev, (Planlama Enstitüsü, Vodokanal, Kuybyshevmelivodhoz).

Anneler doğum yeri - Magadan. Uzun süre o bölümde Kuybyshevoblbyttehnike tekhkontrol amiri çalıştı ve sonra o başkan olarak birliği komitesi atandı.

kimin biyografisi yakından Samara ile bağlı, 1987. onsekiz ile yılda Kuybiyşev lise №132 mezun Öğrencilik Dmitry Azarov, finişer çalışmıştır. Daha sonra ilk olarak 1992 yılında mezun iki derece aldı, Polytechnic Institute, daha sonra 1996 yılında Buzuluk Mali ve Rusya Federasyonu Maliye Bakanlığı Ekonomik Koleji mükemmel okuduktan sonra.

üretim aktivitesi

1992 yılında Dmitry Azarov ekonomik bilimler okumaya devam ederken, yazılım mühendisi olarak çalışmaya başladı. İcra pozisyonları o yirmi beş yıldı. O Samara fabrikasında Ekonomik İşler Müdür Yardımcısı görevine atandı İlk başta, yardımcı kazan ekipmanları ve boru hatlarını üretmektedir.

İki yıl sonra Azarov "Sintezkauchuk" benzer bir pozisyona transfer edildi. Sekiz bin işçi tutarında şirket çalışanlarının yardımıyla iflas işlemleri önlemek başardı.

Bu gerçek, bu ölçeğin himproizvodstva Samara bölgesinde tek kurtarmaktır.

Sonraki Azarov - "Volgopromhima" ilk genel müdür yardımcısı. 20.000 çalışan insanların toplam personel ile altı bölgesel şirketlerin bu üst kuruluş olarak birleşmişti.

2001-2006 yaş: Azarov - Orta Volga Gaz Şirketi genel müdürü. O da "Rusya'ya Glory" Nişanı aldığı için Rus gaz taşımacılık sektöründe, lider yapmak başardı.

2003 yılında Dmitry Azarov savundu azından adayları ekonomi.

yönetim işlerinde

2006 yılında, Samara belediye başkanı ekibine Azarov davet ve ilk yardımcısı atandı V. Tarhov seçildi. Dmitry I. işlevsel sorumlulukları departmanı, ekonomik meseleler, kentsel yönetim sorunları, çevre, sanayi, iş ve iletişim mali faaliyetleri üzerinde kontrol dahil.

Toplanan profesyonel ekibi Azarov iki kat belediye bütçe gelirlerini artırdı.

amiri çatıştı olarak iki yıl sonra kendi isteğiyle görevinden istifa etti.

2008 yılında, Dmitriy Igorevich Azarov Çevre, Orman ve Çevre Koruma Samara Bölgesel Hükümeti Bakan çalışmak için geldi.

Bir yıl sonra, ilk yüz içinde başkanın personel rezerv dahil edildi.

seçmeli ofis

2010 yılında Dimitri Azarov fotoğraf sıklıkla bölgesel basında, "Birleşik Rusya" sayfalarında görünür oldu Samara belediye başkanı görevine seçim kampanyasında yer aldı.

10.10.2010 o seçim oyların neredeyse 67 yüzde aldıktan ilk turda kazandı.

Beş gün sonra, Samara kent ilçe yönetiminin başkanı görevine onun katılım töreni.

Mart 2011'de, o Volga bölgenin şehir içeren Derneği Başkanı görevine seçildi.

kimin özel hayatı dikkati çekmek için daha fazla hale gelmiştir, ayrıca Rus şehirlerin Birliği başkan yardımcısı oldu Eylül 2011 Dmitriy Igorevich Azarov, beri.

Yukarıdaki yapılarda çalışma ek olarak, aktif Azarov ofiste Samara belediye katlanmamış.

Dmitry Azarov Federasyon Konseyi

2014/10/10 Sayın Azarov o başkan olarak federal yapıda, bölgesel politika, yerel yönetim ve Kuzey İşleri Komitesi'ne seçildi Rusya, Federal Meclis Federasyon Konseyi bölgeden onun temsilcisinin heyeti ile bağlantılı olarak, Samara kent ilçesinde başkanı istifa etmek zorunda kaldı.

Eylül 2014 yılında Tüm Rusya Konsey Başkanı olarak yerel yönetime daha Vyacheslav Timchenko istifa etti. Daha önce, Devlet Duması'nın yardımcısı Kirov Vali Nikita Belykh dosyalama Federasyonu Konseyi üyesi oldu.

Dmitry Azarov başkanlığındaki yerel yönetim Tüm Rusya Konseyi.
Sn Timchenko istifasıyla boşalan mesaja devralan, o Duma, Federasyon Konseyi, başkanlık yönetiminin üyelerinin tam destek beklediğini söyledi. onların yardımıyla mı, o bir sürü bekliyor. Onun temel görevi, o işin içinde tasarruf oranını inanmaktadır.

Her şeyden önce, Azarov o Kırım topraklarında bölge ofisleri oluşturmak için planlar delegelere anlattı.

yerel yönetimlerin sıklıkla Azarov göre, insanlar potansiyel olarak aktiftir ama yeterli pratik bilgiye sahip olmayan, düşer. Böyle işçiler yardım edilmelidir olduğunu.

Bu Rusya'nın farklı bölgelerinde yerel özyönetim alanında uzmanların eğitimi için dokuz merkezleri oluşturmak planlıyor.

Azarov kongreye delege konuşmalarında Tam Yetkili Cumhurbaşkanlığı Temsilciler Dairesi ile birlikte Kaynak Merkezi'nin her bölgesinde yaratılış fikrini önerdi dikkat çekti.

Bu meslektaşlarının fikirlerini dinlemek, tartışılmalı - Azarov dedi. Böyle bir kaynak merkezi Tren personeli yerel özyönetim yapılarının başkanları ile birlikte, üniversite profesörleri olabilir.

İlişki durumu

Ailesi her zaman siyasi ve idari aktivitede destek ve yardım sağlamıştır Dmitriy Igorevich Azarov, mutlu 20 yıldır evli.

Ortaöğrenimim iken Gelecek eşi Elina, Azarov ilk gördük. onlar Politeknik Enstitüsü'nün üçüncü sınıf öğrencisiyken Evlilik onlar yaptı.

Pauline ve Alain - Şu anda, onlar iki kızı artırıyorlar.

Boş zamanlarında D. Azarov basketbol oynamayı seviyor. O literatür çok okur.

Kişisel gelirler Azarov

Web sitesi Samara kent yönetiminin sürekli olduğunu yayınlamaktadır gelir hakkında bilgi görevlilerinin. Bu verilere göre, 2012 yılında 4,3 milyon ruble Belediye Başkanı Dmitriy Igorevich Azarov kazandı. Eşi 1,6 milyon ruble bu yılki geliri aldı.

Azarov mülkiyet arazisi, konutlar, iki daire ve iş kiler şeklinde yer almaktadır elinde iki "Toyota Land Cruiser" mensup yanında.

Karısını kara ve konut dışı binalarda, iki daireler hariç, hem de listelenmiştir.

2014 için bir senatör olarak Dmitry Azarov (Federasyon Konseyi) 7207000 ruble tutarında gelir aldı. gayrimenkul konut için tasarlanmış 500 metrekarelik bir arsa, sahip olduğu o.

2014 yılında Gelir eşi Azarov - 2131000 ruble.

Dmitriy Igorevich Azarov: İlginç Bilgiler

Dmitri Azarov oldukça ünlü atası. Dedesinin babası Smolensk zanaat belediye kentinde onun zamanında oldu. Bu pozisyonda, bunun kent meydanlarından birinde bir anıt dikildi hangi ile bağlantılı olarak, iyi bir sürü yapıldı.

Görünüşe göre, ünlü atası Azarov bazı ilginç gelenekleri ödünç aldı.
Örneğin, içeri Bağışlama Pazar günü her yıl Eve gider , Samara bölgesinde kent sakinleri özür dilemek.

2015/02/22, o içtenlikle hemşerileri için özür yaptığı konuşmada ve onların tepkisi için teşekkür etti.

Herhangi yönetmen, ona göre kasıtlı veya kasıtsız onu rahatsız edebilir sıradan insanlar neden hata ve hatasız çalışabilecek durumda değil. Her kafa, ne olursa olsun sınıf, doğal normal insan kalitesi.

insanların çoğunluğu farkında, ne olursa olsun pozisyonların, zihin ve tüm yöneticiler bu tutmalı.

Azarov ne olursa olsun nedenleri, birisi istemeden konuşulan kelime yardım veya işten açtığı hasarı hareket edemiyoruz olanlara özür diledi.

"Kendi deneyim, - senatör belirtti - Ben sıradan insanların haksız muamele tanıma ne kadar önemli olduğunu biliyoruz."

vali eleştiri

Aynı konuşmasında, olumsuz bir damarda görevdeki vali ile ilgili olarak eleştirdi Samara bölgesinde yer alıyor eğitim kurumları, ilgili dile getirdi.

Vali Samara üç yüksek öğrenim kurumlarını birleştirmeyi önerdi. Aynı zamanda o açıklamayı yaptı o haksız yere rencide öğrenci ve asırlık üniversite fazlasının öğretmenlere göre bu "tam teşekküllü bir üniversite başlığı layık bu kurumu" "Polytech az bir çöp olacak".

Bölgede böyle düşüncesiz ifadelerin sonucunda gergin büyüdü. Bu ifadelerden yakalandı vali karşıtları, keskin eleştiri ona yağdı.

Azarov çok duygusal tutkuları yavaşlatmak ve bağışlama bu gün sormak için her iki tarafta denir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.