Haber ve ToplumPolitika

Oleg Lyashko, MP: kişisel yaşam, fotoğraflar

Politika hayatlarımızı devralmak, biz sesin skandallar takip edip yaşandığı çalkantılar ülkede yaşanmaktadır. Ancak, ne olup bittiğini daha büyük bir ölçüde, kamu insanlardır kamu rakamlar ağzından öğreniyoruz. Politikacılar farklı şekillerde konumlandırdılar: özgürce düşüncelerini ifade istekli biri, diğerleri gölgede kalırken. Ama tam da sürekli olağanüstü hareket ayırt edilen işçiler, dünya çapında ilgi gördü. Yani Ukraynalı yardımcısı Oleg Lyashko izleyiciye çok olağanüstü işler ve sözler hep şaşırtıyor radikal akımların, tanınmış bir temsilcisidir. Onun kişiliği ve aktivite ile yapmak için bile, çok çelişkili o yardımcısı olduğu cesaretle düşüncelerini ifade eder.

Çocukluk ve ergenlik

Oleg Lyashko Chernihiv kentinde 3 Aralık 1972 tarihinde doğdu. Ne yazık ki, çocukluk politikası pek mutlu çağrılabilir: babasıyla bir boşandıktan sonra annesi (Umut) kendi oğlunu yükseltmek mümkün değildi. İki yaş civarında, Oleg yatılı okula gitti, bu kurumlar değiştirmek zorunda bütün üç: Yablunovskii, Komorowski ve Borzyansky (hangi o "mezun").

Sağ okuldan sonra, o özel traktör sürücüsü hakim bir meslek okulunda, kaydoldu. kişisel fon eksikliği ileride konuşmacı çoban iş aramaya zorladı. 90'ların yılında Kiev'de yaşayan taşındı. 1998 yılında Harkov Devlet Pedagoji Üniversitesi'nden mezun. Gregory Tavalar, avukat uzmanlık hakim. Oleg zaten geç 80 'gazetecilik ilgilenmeye başladı unutmayın, bu faaliyettir ve bütün hayatını etkiledi. MP kendisi bu "okul" yük güçlük ve herhangi basınca dayanacak şekilde öğretti belirtti.

Kişisel yaşam iddialı "yalnız adam"

Garip, sınır tanımayan ve doğrudan ama her zaman ilkeler halktan onun kişisel hayatımın detaylarını gizli. Ailesiyle ya sevdiklerinin ya söylememiştim. Bu nedenle, onun sevgili yayınlanması gazeteciler için gerçek bir sansasyon haline gelmiştir! O sivil evlilik 10 yıldır ünlü bekar mutlu çıkıyor. Onun seçtiği Rosita Sayranen Lyashko çok tuhaf tutturan - o bağırarak ve alaycı konuşmasını yapan onunla kavga başardı. O döndü Ama, o, bir politikacı olarak kur at sırtında gezintiye kız davet etti. Ancak Rosita gösterişli Oleg'i takdir ve garip bir telefon verdi vermedi.

Ama aşk o kız buldum ve onlar roman ortaya çıktı pes etmedi. şimdi ortaklaşa Vladislav 11 yaşındaki kızını getiriyoruz. Çok sevecen bir baba, kızı için mükemmel bir muamele ve ona her anını vermeye çalışır - Sivil eşi Oleg söylüyor. MP ailede sık anlaşmazlıklar yol açan oldukça çabuk parlar öfke vardır. Ancak Rosita kocasının o şekilde almak için gerekli olduğuna inanmaktadır. tutku solup kadar Bazen, bir süre gidiyorlar ama yine de güçlü bir his vardır.

Temizle liderlik, meslek, hatta öfke ve asabi karakteri tutkusu - Bu tür Oleg Lyashko olduğunu. Biyografi, bu olağanüstü adamın ailesi politikacılar özel yaşamında kamu müdahalesinden kendilerini korumak için deneyin çünkü görünüşte "kilit" altında kalır.

gazeteci Kariyer

Oleg Lyashko, Ukrayna Rada yardımcısı, gazeteci 80'lerde göreve başladı. Kendisinin fark ve radyo A. Turkenin muhabiri takdir yerel, bölgesel gazetesi "Komünist emek" için yazdı. Bu siyaset "Hayatta başlayacak," geleceği sundu kim olduğunu. Onun tavsiyesi Lyashko "Radio Liberty" (1990) üzerine eğitim başladı. Ve 1990 1992 Oleg gazete "Genç Muhafız" nin muhabiri olarak görev Ukrayna'nın başkenti.

1992'den 1995'e kadar o Dış Ekonomik İlişkiler Bakanlığı aitti gazetesi "İş Dünyası Haberleri", editörlüğünü yaptı. Ünlü konuşmacı merdiveni çok hızlı yükseldi ve zaten 1995 den 1996 başvurunun baş editörü "Siyaset" ( "Ukrayna Pravda") idi. Neredeyse 6 yıl sorumlu editörü olarak "Özgürlük". Oleg Lyashko çok yüksek gazetecilik alanındaki başarılarının daima kendisi. Kendini hükümet ve halkın paydaşlar "güç" hem güçlü basınca dayanabilecek olduğunu iddia etti. Ancak, o kendi bakış açısından savunmak ve gerçek olaylara rapor asla korkmadım.

politika

Kanun (1998) Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ljashko ilk Chernigov numaralı bölgede 209 Rada koştu, ama aniden seçim dan adaylığını geri çekti "ırk". Zaten 2002 yılında, o metropolitan alan sayısı 217 yılında yasama girmeye çalıştı, ancak sadece üçte yer aldı. 2006 yılında üçüncü denemede, o BYuT listesinin Rada (sayı 26) seçildi. Lyashko (Bu noktada Ukrayna, Başkan Vekili de) Alexander Turçinov dosyalama vekil arasından grubunda olduğuna inanıyordu, ancak Timoşenko bu "infüzyon" karşıydı.

2007 yılında, devlet politikacı yardımcısı görevini Yulya Timoşenko Bloku aldı ki erken parlamento seçimleri aldı. Oleg Lyashko, 2010 yılında, makalesinde görebilirsiniz fotoğraflar, BYuT hizip atıldı. Resmi raporlara göre, bu olay nedeni çoğunluğun milletvekillerinin koalisyon ile işbirliği oldu.

Radikal Parti - hayatımın önemli bir dönüm noktası

2010 yılında, Ukrayna radikal demokrat parti Mykolayiv kentinde kuruldu. V. Telipko ve şimdi 8 Ağustos başkanlığında kurulduğu anda, 2011 kesirlenmemiş yardımcısı O. Lyashko lideri seçildi. Ardından birlik yeni bir isim aldı - Radikal Parti, Oleg Lyashko. 2012 yılında, üye sayısı 208 seçimine ilişkin "git" çoğunluk ilçesinde. Bu parlamento seçimlerinin sonuçları 2012 yılında parti seçmenlerin tamamı 1.08% desteğini kazandı ve% 5 eşik sadece Chernihiv bölgede (neredeyse% 11) bir milletvekili evinde geride kalmış olmasından dikkati çekiyor. Ama radikal VII toplantı arasında Rada sadece onun lideri tarafından temsil etti. Mart ayında 2014 O. Lyashko Mayıs 2014 yılında seçimlerde Ukrayna Cumhurbaşkanı adayı olmayı partisinin aday

Özetleri kökü ilişki

Parti Oleg Lyashko Ukrayna kapsamlı gelişme yönünde politikasında köklü bir değişiklik yapılması gerekir yurtsever birliği olarak bir noktadadır. "Bu radikal bir yaklaşım hızlı sonuç ve yolsuzlukla mücadelede yeni bir yaklaşım sağlar ve bir bütün olarak toplumda sosyal güvenlik ağı iyileştirmede ise," - O. Lyashko söyledi. Partinin ana tezleri:

  1. güç ve rüşvet kötüye kullanma cezai sorumluluk güçlendirilmesi.
  2. Güç ülkenin sadece genç ve yetenekli vatanseverler.
  3. Her seviyeden milletvekili hatırlama.
  4. Sosyal politika: yeni iş, savunmasız insanlar için destek.
  5. milletvekili maaşlarının azaltılması, "haksız avantaj" ortadan kaldırılması, devlet yaz konutlar, daireler, arabaların kaldırılması.
  6. Parti önerdi: 200 milletvekili sayısını azaltarak ve tamamen kolluk kuvvetlerinin personelini değiştirmek, temizlik yapıp.
  7. O. Lyashko, tarım canlandırmaya anlamlı lisans işlemleri ortadan kaldırmaya, vergi ve "ucuz" kredileri azaltmaya vaat ediyor.
  8. aileleri korumak - parti büyük kategori 2 çocuk (bu onları maddi ve manevi destek sağlayacak) ile prirovnyat ailesini sunar.
  9. Ücretsiz eğitim, Ukrayna sağlık sisteminin reformu, tıbbi profil kurumları için yeterli fon.

hobiler lideri

kariyer politikacı önce Oleg hevesli kumarbaz ve kumar adamdı. Bizzat slot makineleri kendi bağlılıkların açıkladı. Ama bu işgal uzun bitmiş olduğunu belirtti. MP diye zamanında mümkün olduğunu memnun "dur." Şimdi heyecanla, farklı ülkelerden eski para toplama yapan camların farklı modeller toplamak ve zarif ve pahalı bağları ile kendinizi şımartın sever.

sonsöz

Oleg Lyashko - şaşırtıcı ve hatta skandal kişi. Buna rağmen, onun görüşlerini birçok seçmen tarafından desteklenmektedir: o açıkça düşüncelerini ifade korkuyor ve politik ve sosyal faaliyetlere aktif olarak yer değildir. Onun konumu: insanlara yakın, o keşfetmek ve toplumun en savunmasız kesimleri sorununu vurgulamak, mitingler ve protestolara katılmaya çalışıyor. Aynı zamanda açıkça hak ve Ukrayna vatandaşlarının özgürlükleri kısıtlayan Meclis mevzuatta lobi yapıyor siyasileri eleştirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.