TeknolojininElektronik

Dizüstü Lenovo V570: yorumlar, açıklamalar, teknik özellikleri ve yorumlar

sadece bir bilgisayar üreticisi olarak "Lenovo" markası, tarihçesi şirketi IBM ve konveyör kanatları altında olduğunda ilk el cihazı başlattı 2004 yılında başladı. Sözleşmeye göre, "Lenovo" IBM sadece 2010 yılı sonuna kadar bir isim kullanabilirsiniz. Ama şirketin kendi üretimine geçişin ancak fayda gitti: fiyatların daha esnek hale gelmiştir ürün yelpazesi segmentinde uygulanması ile genişledi ve yenilikçi fikirler saygısını kazanmış ve birçok kullanıcı olumlu duygular neden olmuştur.

Pratik ve işletme sınıfı ve taşınabilir multimedya birleştiren IdeaPad serisinin en önemli modellerinden biri düşünün. Böylece, bu incelemenin kahraman - Lenovo V570: sökme ve teknik özellikleri, artıları ve eksileri laptop analizi, hem de uzmanlar ve sahipleri cihazın değerlendirme görüşler.

Paket içeriği

Dizüstü herşey düzgünce "raflarda" düzenlendiği oldukça sevimli ve markaya özel karton paket halinde geliyor. Lenovo V570 ek olarak, altı bölüm pil 48 Wh (4400 mAh) ve bir ağ kablosu ile bir güç kaynağı 90 W görebilir.

belgelerine itibaren, genel bilgiler ve ilk kurulum cihazının bir hatırlatma ile birlikte güvenlik Rusça, kitapta oldukça detaylı kılavuzu bulabilirsiniz. Ayrıca, bir dizüstü bit (32/64 bit) hem de sürücülerin Vindovs "7 ve 8 için özel bir işletim sistemleriyle donatılmış.

dizayn

Dıştan dizüstü Lenovo V570 ilginç ve çekici görünüyor. çalışma alanı ile birlikte laptop kapak gri ve mavimsi bir renktedir cilalı alüminyumdan yapılmıştır. Plastik uç kapaklar sadece ince bir şerit yapılmış ve aynı tonda boyanmış. Lenovo V570 üst kısmında görülebilir tek dekorasyon - marka logosudur, geri kalanı - titizlik, kısalık ve bir "erkeklik", köşeleri ya da herhangi bir renk tonlarına yuvarlak, böylece favori kadın yarısı, sen görmezsiniz. kendi değerlendirmeleri kızlar sürekli renklerin cimriliği, yanı sıra güzel küçük cips eksikliği ve diğer "nyashek" hakkında şikayet ediyorlar Belki de bu yüzden.

Buna ek olarak, alüminyum paneller sadece estetik ile birlikte laptop bitmiş bir görünüm vermek değil, aynı zamanda yapının gücüne birkaç noktayı eklemek için. çalışma yüzeyi tamamen, herhangi deplasmanlar ve deformasyonlara maruz değildir, kapak Lenovo V570 hakkında söylenemez: güçlü presleme üst kısmı ile matris ile temas edecek kadar satış olabilir.

Ekran dizüstü iki menteşeler ana gövdesine takılır. kapağında sağlanan girintiler nedeniyle, dizüstü her pozisyonda cihazla çalışmak için rahat yapar neredeyse sıkıca sabitlenmiş ekranlı, 140 derecede açılabilir.

Boyutlar Lenovo IdeaPad V570 15.6 inçlik bir araç için oldukça tipik: 38 x 3 x 25 ve (bağlı bir pil ile) 2.4 kg bir ağırlığa sahiptir.

ekran

Cihaz "Samsung» 16L01 Serisi 15.6 inçlik TN matris ile donatılmıştır. o ve parlak, ama tersine (170: 1) oldukça iyi yayılmasını sahip olsa TN parlaklık vasat ile. sokakta güneşli bir günde neredeyse imkansız bir dizüstü bilgisayar kullanırken Lenovo V570 Rahat çalışma sadece ofiste olabilir.

9 biçiminde: Ekran 16 ile 768 piksel 1366 olan boyutu için doğal çözünürlüğe sahiptir. değil ana paten Lenovo V570 ekranını - Aynı anda birden fazla izin yeterli açıkça uygulamaları ve grafik performansı çalıştırın. benzer matrisler için geleneksel üzerinde açı özelliklerini inceleyen: Yatay açılar yansıma etkileri görünüşte değişikliğine katkıda ve dikey rotasyon gri tüm renkleri sıfırlar. Ama bu TN matrislerin bir felaket olduğunu ve bu model sahiplerinin sayısız yorum düzgün arkadaş hatta bir kişi eşliğinde film veya fotoğraf görüntülemek için yetersizlik ile ilgili şikayetler dolu, özellikle de istisna değildir.

ses

Ses sistemi iki 1,5-Wadden hoparlörler çalışır ve sesi sağlamak için "Intel" tarafından Cougar Noktası PCH sistemini karşılık gelir. Ses ızgara Klavyenin üzerindeki çalışma yüzeyine vermesine ve birçok kullanıcı ile gerçekten memnun, bu yüzden sıradışı ve aynı zamanda, konuşmacıların başarılı yürütme: asimetrik yuvaları uygun delikli şerit solunda ve sağında yer almaktadır.

yüksek frekanslar çok düşük kıyasla belirgin ve maksimum hacim yoksul: Ama burada ses kalitesi hoparlör görünüm olarak iyi değil. Evde bir film izleyin (sessiz) şartları az çok rahat olabilir, ama kalabalık veya gürültülü yerlerde aksi takdirde sadece bile dikkatli sonra, hiçbir şey duymayacağım, yüksek kaliteli kulaklık yardım aramak zorunda ayar eşitleyici.

giriş aygıtları

Klavye Laptop Lenovo V570 zamanki ada tarzı AccuType oluşturulur. düğmeleri hafifçe yuvarlatılmış köşeleri ve hafif içbükey yüzeye sahip bir kare şekline sahip - sadece parmak için.

klavye ile Çalışma sırasında sahiplerinin İncelemeler yargılamak herhangi bir rahatsızlık ortaya çıkar: tüm tuşlar kendi zamanki yerlerde hiçbir kazara baskılar, yumuşak, sessiz ve kısa bir vuruş ve dahası bulunmaktadır. işaretleme beyaz ve Fn turuncu işaretlenmiş tek fonksiyon tuşu birlikte yapılır. Klavye düzeni standart şeklidir ve hoş tamamlayıcı ayrı dijital birimine sahip.

Çalışma yüzeyinin üst kısmında işletim sisteminin yedeğini oluşturur tek tuşla olan bir beyaz LED aydınlatmalı ve çok kullanışlı bir düğme Tek Tuş Kurtarma, sahip cihazlarda kapama düğmesi / görebiliriz.

İki sabit disk sürücüsü etkinlik göstergesi okumaları için diyotlar ve Lock ve Num Lock Caps: Sağ tarafta benzer beyaz arka ışık bildiren göstergeler vardır.

dokunmatik yüzey

Synaptics İşaret Aygıtı serisi normal kontrole ek olarak, tüm popüler çoklu dokunma hareketlerini desteklemesi, ana çalışma alanının solunda hafif ve. dikey kaydırma için uygun bir etiket ile 10 x 5 cm - Birçok kullanıcı önemli bir artı boyutu dokunmatik olarak incelemelerde gözlemlemekteyiz.

kolun yüzeyi biraz kaba dokunmak, ancak üzerinde parmak kayma ile müdahale etmedi. İnce çerçeve sadece görsel olarak, krom tarzında yapılmış, ancak dokunsal ve parmaklar çalışma yüzeyi dışından atlamak için izin vermeyerek, kontrol alanı gezinmek yardımcı olur.

verimlilik

varsayılan olarak yüklenir herhangi bir işletim sistemi, aygıt sadece DOS platformu yüklü değil. Yükleme sırasında soruları olmamalı bu yüzden laptop bulunan sürücüleri,,, uyumluluk sorunları çözmek.

gemide üçüncü düzeyde önbellek 3 MB 2.2 GHz frekansında ile Çekirdek i3-2330M - cihazı "Intel" ikinci nesil dan oldukça çevik işlemci ile donatılmıştır. çip aygıtı soğutma sistemi üzerinde herhangi bir yük yüklemek için izin veren, son derece düşük TDP (35W) ile 32 nm teknolojisi üzerinde çalışır. RAM belirli bir model bağlıdır ve 4 ile 8 GB arasında değişebilir.

Video kartı için dahili HD Graphics 3000 serisi karşılayan, ve performans harici cihazlar GeForce 310M ve HD 5450 ile karşılaştırılabilir "Radeon." 1100 MHz'lik - Temel frekans 650 MHz, ve bir turbo aralıkları alır.

Iraksak modeller Nvidia GT 525M Serisi 1 GB bellek ile DD3 ve DirectX 11 desteği gelen ayrık kartları ile donatılmıştır.

Portlar ve İletişim

Liman seçimi tür cihazlar için standarttır: video çıkışlarına, USB arayüzü, internet bağlantısı, mikrofon, kulaklık, tam bir set optik sürücüye ve WiFi. Lenovo V570 grafik mevcudiyetinin diğer modellerden farklı kolay dahili çip yerine kesikli ve tersi seçmesine olanak verir ön uç, tekrar devreye sokulur.

Aksi takdirde, her şey tanıdık ve herhangi bir kritik açıklamalar değil: birbirlerine karışmaz ile limanlar mantıklı, yerleştirilir ve USB çıkışı bolluğu sen çevre birimleri çeşitli bağlanmasına olanak sağlar.

Tek başına işlem

Boş modda pil kapasitesi (4400 mAh) yaklaşık on saat sürer. Eğer güç tasarruf modları (% 40 ekran parlaklığı ve çevrimiçi çalışma) ayarlarsanız, okuma ve web sörf altı saat içinde bataryayı boşaltın. Standart bir dizüstü modunda yarım saat sonra kapatıldı WiFi özellikli dizüstü bilgisayar ile, üç saatten biraz sürer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.