Sanat ve EğlenceFilmler

Yulia Peresild: aktris biyografi, filmografi ve kişisel yaşam (Fotoğraflar)

Rus yönetmenler hep kaliteli filmleriyle seyirci şımartmak için mutluyuz. Kısa bir süre önce ekranlarında dışarı komedi Karena Oganesyana "kız Aldırma." Bu filmin yetenekli Yulia Peresild oynadığı ana rollerden biri olarak. Seyirci film şeridi belirsiz yanıt verdi. Birçok hikaye komik ve romantik macera sevgili, canlı ve ironik kız gibi ses zoraki sorun görmekten memnun. seyirci diğer kısmı Yulia Peresild oynadığı rol memnun kalmadım. biraz saçma çoğu için ciddi bir aktris türler, haline gelmiştir kadar çekici güzellikleri görünüyordu. Ancak, dedikleri gibi, aktör farklı görüntü kendinizi denemelisiniz. Her durumda, aktris Yulia Peresild mükemmel görev ile başa. Uzun zamandır bu kız onun katılımıyla izleyiciler filmleri teşvik etti. aktris Julia meslek seçimi için ön koşul neydi? Belki onun aile ve arkadaşlar etkilenen? Kabul edelim.

Çocukluk. Gençlik. şan

Beşinci Eylül 1984 yılında Peresild Julia ortaya çıktı. Biyografi kızlar Pskov şanlı Rus kentinde Hikayesini başlar. Olay yerine ilgisi bebek hiçbir şey Ebeveynler yok. Anne ömür boyu bir anaokulunda öğretmen olarak çalışan çocukları ayırdı. baba yetenekli bir simge ressamdır. Belki de ondan yaratıcı yanları geçti kızdı. Çocukken, Yulia söylemeye ekledi. Mükemmel vokal becerileri ona "Ekolayzer" adlı bir yerel müzik grubunun bir üyesi olmak için izin verdi. Onbir yıllık yaşındayken eski kız ilk Moskova'ya gitti. O çocuk eğlence programında yer alan "Sabah Yıldızı". Sermaye yaşamak rüyasında yerleşmek için bu gezi oldu. Bir grupta şarkı yanı sıra, Yulia Peresild aktif rol KVN ve kareografi okul takımında terfi.

fırtınası okullar

Liseden sonra, o Moskova'yı ele geçirmek gitti. Moskova Sanat Tiyatrosu - O ülkenin en prestijli tiyatro okullarından birine gitmek istedi. Ancak, dünyanın döküm katılan ilk girişimi başarısız oldu. Ve Julia Pskov döndü. İşte orada yerel Pedagoji Enstitüsü'ne başvurdu. O 2001 idi. Aynı zamanda ilginç yaratıcı kişiliğe karşılamak Peresild - Sergeem Rahmanovym. Bir şair ve besteci olarak, yetenekli bir kız düet oluşturmak için önerdi. İki kişi "önlük Gecesi" ekibi küçük konser mekanları, askeri birimler, yetimhane ve bakımevlerinde gerçekleştirdi. Aynı zamanda Yulia aktif Tiyatro Okulu girmeye hazırlanıyor.

Öğrencinin zaman

Pskov Enstitüsü Peresild Filoloji Fakültesinde bir yıl devam ettikten sonra tekrar Moskova'ya gitti. O öğrenci bir yer için mücadele elini denemek için gittiğini Bu kez Rata (GITIS) yer alıyor. Ve o başarılı oldu. O departmanı yönlendiren bir birinci oldu. Onun usta Oleg Lvovich Kudryashov oldu. "Bu yetenekli bir adam, kesinti ve yorgunluk amaçla gitmek olmadan çalışmaya öğretti" - diye Yulia Peresild verdiği röportajda hocası hakkında söyledi. aktris kariyerinin büyümesi o Andromache rolünü oynadığı "Truva Kadınlar", sahneye çıkışı performansı ile başladı. Bu, diğer kolej yapımları katılım izledi. En unutulmaz oyuncağı - dei Loher üzerinde "Mavi Sakal Kadınların Umut" Karla ORFA ürünü, Gogol "Wii" ve Nina Sadur tarafından "Snegiri" açık "Çarkıfelek". Akademi Julia okurken tiyatro "Modern Play Okulu" birkaç roller oynamıştır. Mükemmel hizmetçi de reenkarne ve Dorimenu Pershin sahnelenen "Moliere Idle."

Profesyonel sahne

2006 yılında, RATA kapı aralarında Julius Peresild idi yetenekli aktörlerin yeni bir grup ışığında icar, açıldı. Aynı yıl, Rus yönetmen Kirill Serebrennikov , onun tiyatro üretim «Figaro içinde Susanna rolü için onu davet. Günün Olayları ". Bu parça birçok performansları biridir konusu Yevgeny Mironov kampanyası sırasında geçen adanmıştır. Tam bir yıl sonra aktris katıldı Milletler Devlet Tiyatrosu. kurumun kurullarında Onun ilk işi Nina Sadur "Snegiri" oynamak için Kuma Shirinkina rolü oldu. Bu formülasyon "Lanetli ve öldürüldü" becerikli işler haritalama Victor Petrovich Astafijeva olduğunu.

Görebilirsiniz

Bugüne kadar, Yulia Peresild çok oyunda rol. izleyici "İsveçli Match", "Miss Julie", "Shukshin Öyküleri" ve diğerleri, "Katil Joe" üretimlerinde aktris dönüşümün sanat tadını çıkarabilir. Buna ek olarak, yetenekli bir sanatçı çalışan Malaya Bronnaya üzerinde Tiyatrosu. onun Sahnede o yazar Leonid Zorin olan "Varşova Melody" nin lirik karakterinin dramı önemli bir rol oynamıştır. Helena - Peresild oynadığı karakter - aktris hırslı theatregoers ve prestijli ödülü "Kristal Turandot 2010" de "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü seviyorum getirdi. 2011 yılında tiyatro yaşamının aktris başka bir etkinlik ile zenginleştirilmiş. O, "Club House" adlı bir bağımsız tiyatro projesinde yer aldı. İşte Julia oyun "aşık birkaç rolde sahne aldı. Ofis aşkı. "

Film! Film! Film!

Hala iken bir öğrenci o filmde onu yaptı. Gösterinin yükselen yıldızı ile ilk resim "arsa" idi. Natalia Kublakovoy rolü halkın genç oyuncu aşkı getirdi. O sokakta öğrenmeye başladılar. Bu Peresild Julia, aktris milliyet, yaş, boy, onu geçerli: İzleyiciler yeni yetenekli sanatçı hakkında herhangi bir bilgi edinmek isteyen özel hayatı. Bu soruların ve daha birçok bulmaya çalışıyorlardı ve gazetecilere cevapları. Akademi filmografisi yaptığı çalışmalar sırasında Julia filmleri "Prenses ve Pauper", "Yesenin" ve "gelin" rol doldurulan.

birleştirme çalışmaları

Mezun olduktan sonra o filmlerde hareket etmeye devam etti. Yulia Peresild ile Filmler kitlenin ilgisini çekti. Eleştirmenler nezaketle "genç Natalia Gundarevoj" onu aradım. 2007 yılında devam yüceltti aktris serisi "site Bewitched." Geldi Dari Averinoy rolü yılında film "Web 1" de rol aldı. Filmde "Saboteur olarak. savaş "Sonu Julia süper rol Svetsik seslendirdi. O deneyim kazanmıştır geçtiği seti, içinde şükran onun ortakları ile hatırlar ve gerçek bir aktris olmak. Ekaterina Vasilieva Ada Rogovtseva Vladislav Galkin Tamara Akulova ve Rus sinemasının diğer ustaları genç yetenek ile bilgi ve becerileri bir kısmını paylaştı.

2008 yılında, Julia filmi dahi yönetmeni Alekseya Uchitelya "Esir" oynamaya Peresild fantastik şans düştü. O ana dişi bir rol oynama şansı vardı. İki yıl sonra, yine büyük bir maestro başkanlığında döküm parçası haline geldi. O zaman, Alexei Uchitel "Kenar" filme. Yulia Ortak site Vladimir Mashkov oldu. Bu serinin "arsa" ilk bölümünün çıktığından beri on bir yıl geçti. O zamandan beri, Julia yirmiden fazla filmde rol aldı.

Diğer aktrisler projeleri

yetenekli bir oyuncu özelliğine son filmi Serge Avedikian ve Elena Fetisova "Paradjanov" filmin bir makara. 2013 yılında piyasaya çıkan, resim hayat ve aşk sonsuz yetenekli Sovyet yönetmen anlatıyor. Sergei Parajanov ne yazık ki, Sovyet sistemine uygun değildi, kurgu filmleri, filme aldı. Onun eksantrik Maestro sırasında o hapisteydi. Ancak, onuru ile mükemmel çekiş için o bütün zorlukları ve privations dayandı. Karısının büyük bir yönetmen - Svetlana Shcherbatyuk - ve Yulia Peresild oynadı. Beş gelinler " "" Sis "" Kenar ise ""," Saboteur "Bir çiçekli funda, kan damlası", "Esir": aktris savaş hakkında birçok filmde rol aldı. Şu anda, aktris yeni proje müdürü Sergeya Mokritskogo "Sivastopol Savaşı" katılmaya hazırlanıyor. O efsanevi Sovyet keskin nişancı Lyudmila Pavlichenko oynayacak. kendini bir oyuncu tanınan üzere, düşmanlıkların resim en iyi egzersiz yapın. "Ben bu sefer iyi hissediyorum" - Julia verdiği röportajda itiraf ediyor.

gizleme gizlilik

Elbette yaratıcı başarı, kamu yararı ve ailenin sanatçıların yanı sıra. istisna ve Yulia Peresild mi. Kişisel yaşam yetenekli bir oyuncu her zaman boşta dedikodu ve konuşmaların kaynağı olmuştur olduğunu. Bu hızlı ve ünlü bir yönetmen Alexei Uchitel ile oldukça uzun bir ilişki atfedilir. Bazı kaynaklar 2009 yılında doğan ilk çocuğu Peresild, babası tam olarak olduğunu iddia ederler. Kızım, o Anya'yı isim karar verildi. Küçük kız üç yaşında iken, annem kız kardeşi Masha verdi. Çocuğun adının gerçek babası gizlenir. Prensip olarak, onun kişisel hayatı aktris hakkında herhangi bir soru oldukça sert tepki ve yanıt yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.