Sanat ve EğlenceFilmler

Tatlı yolculuk: Villi Vonka ve "Çikolata Fabrikası". Aktörler ve rolleri.

Her çocuk ve bir yetişkin de tatlı düşler dünyasında olmak istiyor. Çikolata ağaçlarda bırakır ve süt ırmakları nerede. başkaları Bazı çağrı burası bir cennet, - Dünyanın en iyi çikolata üreten inanılmaz kişiyi istihdam çikolata fabrikası. Eğer burada bir gezi olsun şanslıysak, o rüya ve hayal etmek daha iyidir. Kim yaşama "Villi Vonka ve Çikolata Fabrikası" hikayesini getirilir? aktörler kesinlikle gerçek çocukluk hayalini dönmek için sevindim!

kravat

olan ürünler dünyanın tüm tatlı diş tarafından teşvik edilmektedir büyük bir şekerleme fabrikası vardır. Ve bir yarışma, hangi koşullarda çikolatada altın bilet buldum beş şanslı olanlar, fabrikaya almak ve hediyeler keyfini mümkün olacak. şanslı olanlardan biri - hatta basit bir şeker birikir olamaz çok yoksul bir aileden gelen Charlie çocuk. Onun bilet - bu şans olduğunu, ancak fabrikada diğer çocuklar kaybolmaya başlar. Charlie tur sonuna gitmek mümkün olacak mı?

Film Hakkında

Film karikatür ile çok ince bir çizgi olduğu için hikaye görselleştirme, "Villi Vonka ve Çikolata Fabrikası", aktörler, oldukça denenmiş ve karmaşık makyajını propotel. Bu öğretici ve iyi tarihidir, aile görüntüleme için idealdir. Çekimler Londra'ya gitti ve 1964 yazarlık Roalda Dalya bir çocuk kitabı için bir fırsat haline geldi. İki ekran versiyonları vardır, ama en popüler Villi Vonka Dzhonni Depp oynadığı ikinci oldu. Sadece denir ilk film "Villi Vonka ve Çikolata Fabrikası."

Aktörler ve rolleri

İlk film uyarlamasında oldu yıldızlılar Dzhin Uaylder, çekim sırasında 38 yaşındaydı. Jerome Silberman - Babası Rusya'dan Yahudi göçmen ve şimdi doğumda verilen isimdir. Film müzikal döndü ve "Oscar" için aday gösterildi, hem de "Altın Küre" En İyi Erkek Oyuncu Wilder aldı.

Bugünün seyirci filmi anlamak mümkün değildir "Villi Vonka ve Çikolata Fabrikası." Aktörler, tabii ki, iyi oynamak, fakat genel atmosfer garip, en hafif deyimiyle görünüyor. Willie burada yaptığı iş psyched neredeyse manyak görünüyor. sonsuz bir mutluluk maskesiyle ketum ve savunmasız pasta görüntüsü unutuldu ve seyircinin görüşüne göre, Wilder rolü çekmedim. Biz kendilerini diğer aktör göstermek için daha iyi diyemeyiz. sinik şantajcı - Çikolata Fabrikası Villi Vonka Violetta mükemmeliyetçi fakat ihtişam korkunç sanrılar olan bir adam, ve Veruka değildi çok tatsız karakterleri, toplandı. Peter Ostrum Hatta Charlie tatlı ve nazik bir çocuk görünmüyor. Ne yazık ki, filmin ilk sürümü çocukları arasında favori haline gelmez, ama ikinci seçenek bir masal yazarın tüm güzelliğini gösterir.

Tim Burton ile

önsel Burton filmleri Johnny Depp rolünü üstlenecek ve bu kötü değil. Depp mükemmel bir çikolata fabrikasının Tim'in sürümü sığacak ve eksantrik, ama çok iyi pasta rolünü somutlaşan. Villi Vonka Depp - basit çocukluk sevinçlerini yasaklayan despot babaya getirdi çocuk.

röportajda Depp onun Wonka bir simbiyoz olacağını söyledi Howard Hughes ve çekici rock yıldızı 70'li.

Willy babasının rolü çocukluk Pasta şekerleme biraz Tarih vermek, film için özel olarak yazılmıştır. Freddi Haymora - Film sanatçı Charli Baketa başrolü O Dzhonni Depp. Depp kendisi de teklif fantastik oyun Freddy üzerindeki ısrarının açıklıyor "Oz".

Yüzler ve karakterler

Yani, ister "Çikolata Fabrikası" unutulmaz filmin aktörleri? Villi Vonka, ustalıkla oynadığı Depp nedeniyle mükemmel dişler, giysiler içinde lakonik, ama biraz deli tarzı ve iletişimin çok özgün tarzı kitle çekti. Depp Willy sık karıştı, ama her zaman elinde kendini tutar, ama kahraman bir palyaço gibi görünüyor böylece Villi Uayldera hafifçe onların garip gülümseme ve kıvırcık saç paspas ile seyirci korkutabilir.

Peter Ostrum - - ilk film uyarlaması Charlie çekim sırasında 14 yaşından bir adamdı. Onun karakteri Freddi Haymora düzenlemesinde daha olgun çıktı nedeni belki de budur.

Charlie'nin anne Noa Teylor ve Helena Bonham Carter oynadığı. Dedesi oğlan Devid Kelli Eileen Esseot David Morris ve Liz Smith oynadı. Charlie'nin ailesinin ilk film uyarlaması olarak tamamen değil gösterdi ama izleyiciler dede Joe Jack Albertson hatırlayacaktır.

"Çocuklar yetişkinleri değişti

Eleştirmenler rol reçete çocuklar aynı Villi Vonka o çok daha geniştir, yani tam olarak ikinci ekran sürümü hakkında söylenecek. Burton anda gerçekten büyülü çikolata fabrikasını Villi Vonka var. Aktörler ve rolleri birlikte uyum katıldı. Obur Augustus Gloop seyirci ısrarla oynadınız genç Dzhuliya Uinter gibi, aktör Philippe Vigratsem ve Sol Veruka negatif olarak neden bir milyoner kızı ile ilişkili. Belirsiz karakter - atlet Violeta Borigard - engin çevreleyen onun basıncı. Bu arada, aktris Anna Sophia Robb selefi Denniz Nikkerson çok benzer!

son adam - Bir bilgisayar dehası Mike Tiwi, basit hesaplama için bilet kazanmak. Onun rolü Dzhordan Fray oynadı. Mela Styuarta film uyarlaması bu rolü Tammy Paris tarafından oynandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.