Müşteri hizmetleri

Dış denetim

Dış denetim muhasebe uygunluğunu değerlendirmek ve kuruluşlar ve şirketler kalite raporlama amaçlı bağımsız uzmanlardan, bir etkinliktir. Kendi istek üzerine ve mevcut mevzuat düzenlemelerine dayanarak başarısız olmadan ya gerçekleştirilebilir.

dış denetim müşterinin isteği üzerine yürütülen edilirse, o zaman bu sağlamaya adamış üçüncü taraf bir kuruluş ile sözleşme imzalamak hizmet türünü. Buna ek olarak, denetim firması bu tür vergi beyannamelerinin, şirketin mali durumunu istikrara kavuşturulması yolundaki özgül planlarının geliştirilmesi hazırlanmasında yardım gibi temel faaliyetleri ile ilgili hizmetleri sunabilir.

Dış denetim bir denge çek okuryazarlığı, doğruluğunu içerir kar zarar tablosu, hem de gösterilen bilgilerin netlik ve doğruluk açıklayıcı not. kontrolleri yapan uzman, kaliteli performansı için gerekli olan şirket hakkında tüm verileri almak hakkına sahiptir. Bu dengede gelir ve giderlerini yansıtır ne kadar doğru ve tam kontrol eder ve bilgiyi doğrular.

Dış denetim yardımcı olur , ekonomik varlık şirketin dokümantasyon muhasebe kurallarına Yönetmeliğine mutlak uyarınca olduğuna dair güven verir. Buna ek olarak, denetim için yardımcı olur , karı maksimize Eğer analiz temelinde refahını artırmak için özel önlemler geliştirmeye izin verdiği.

Şirketin denetim yapan uzmanın temel görevi, onun güvenilirlik ve okuryazarlık raporlama istemci üzerinde görüş bildirmektir. uzman kontrol ettikten sonra hataları belirtilen ve çözüm önerileri görüş verir. Böyle denetimler ortakları arasında iyi bir üne korumak kullanabilmelerini mümkün kılar. Banka denetim yeni yatırımcılar, ortaklar ve yatırımcı çekmek amacıyla özellikle önemlidir. bu gibi açıklamaların daha büyük bir güvenle algılandıkları için ek olarak, test pozitif sonuç, vergi daireleri için temel oluşturur.

Görevlerinin yerine getirilmesinde dış denetçi olan bir takım ilkeler uymak zorundadır. Örneğin, nesnellik ilkesi bir uzman, tarafsız ve tarafsız için doğru ve dengeli bir değerlendirmesini almak için tek yol bakmak gerektiği anlamına gelir. bütünlük ilkesi denetçi her müşteri için tek bir yaklaşım gereken ilgi ve dikkat ile çalışmalarını gerçekleştirmek zorundadır belirtiyor.

Bu kalite kontrolleri yürütmek için müşteri tarafından sağlanan verilerin gizliliği temel olarak kabul edilir. Çalışan alenen veya üçüncü şahıslarla paylaşılan bu bilgileri ifşa etme hakkı yoktur. çalışanın seçiminde denetim şirketi profesyonel davranış ve yetkinlik ilkelerine uygunluğu açısından denetler. yüksek bir düzeyde ün muhafaza birinci kamu yararına öncelik kanıt ve. A Yeterlik belli beceri ve bilgi, kişinin kişisel özelliklerinin gerektirdiği eğitim ve iş tecrübesi, hem de bulundurma sahip olmak demektir.

Ve tabii ki, denetçi denetim olumlu sonuçlar ilgilenen olmamalıdır. Bu nedenle, dost ya da başka şekilde, müşteri akrabası olmadığını yürütülen veya denetçi yakındır onunla beraber edilemez. Sonuçta, onay formun hazırlandığı önyargı sonucu geçersiz girmek için temel oluşturur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.