Gıda ve içecekYemek tarifleri

Frost beyaz mantar: teknoloji küçük ayarlamaların

Beyaz mantar şaşırtıcı orman topraklarında parlak tat ve sağlıklı erdemleri yanı sıra yaygın birleştirir.

Onlar ladin renkteki en olağan görünüm, yani karanlık bir şapka ve beyaz sap. verir çakmak ucu, bir huş ormanlarında deneyimsiz mantar bazı yenmez türler ile karıştırmayın. Onlar, sonbahar sonuna kadar Ağustos ayının ikinci yarısında büyümeye ve bu nedenle hostes kışa hazırlamak için, özellikle çok uzun bir süre boyunca onları memnun olabilir. onların özelliklerini korur çünkü Yani, son derece elverişli don beyaz mantar olduğunu. Ama aynı zamanda konserve, kurutma, ve parçaların diğer türleri de geçerlidir. donlarından sonra mantar taze farklılık yok iken Ancak, tüm bu biraz, faydaları azaltan ve gerçek tat dulls. Ve bileşimin bu riboflavin, esansiyel amino asitler, potasyum ve fosfat yüksektir çünkü bunları birinci kategori atfedilebilir sağlar oldu. onlardan pişmiş bir çorba, güvenle kış sezonunda yanı sıra vejetaryenlik geçişte yiyecek için bunları kullanmak için izin verir 7 kat yüksek kalorili et olacak.

donma teknoloji

Beyaz mantar, düzgün hazırlamak için gereken her şeyden önce ham ve hazır don edilebilir. Bunu yapmak için, paylarını almadı yoğun tutarlılık ve küçük mantar seçin. Onlar da temizlenir, yıkanır, tercihen, saf ve yeterince darbe kurutulur da önemlidir. Islak formda Frost beyaz mantar düzgün ürün yapısını ihlal etmekle tehdit ve bunun yerine beklendiği buzunun zaman sadece sigara deşarj bir sürü olsun sonuçlanır. Sonra ürünü hasat hangi formu (taze pişmiş veya kızartılmış) 'de seçin. İlk durumda kırağı mantar bir çanak göre, küçük kısımlar halinde yapılmış ve paketin ya da kap içinde bir hava minimum miktarda olması gerekir.

Bunları önceden kaynamaya istiyorsanız, yeterli ve tuz kullanmadan on dakikalık ısıl işlem olacaktır. tamamen soğumayı müteakiben ve tahliye güvenle buzluğa kaldırabilirsiniz. Beyaz bir mantar da baharat kullanılmadan, sıvı buharlaştırma ayçiçeği yağı içinde kızartma gerekir.

ürün Uygulaması

Her durumda, don beyaz mantar - bu uzun bir süre boyunca hiçbir değişiklik ürünü tutmak için emin bir yoldur. Ancak bu süre iki yılı geçemez ve en iyi seçenek yani bir sonraki hasat kadar, bir yıllık olduğunu. Eritme sonrasında, mantar her tür yemeği kullanılabilir: kendi çorbalar temelinde pişirin, yahnisindeki salata, kızartma patates veya diğer sebzeleri olun. Ne zaman ısıl işlem, onlar karartmak değil. yemeğin lezzetli ve besleyici değil, aynı zamanda bakmak hoş değil sadece. Çok avantajlı kekler, jülyen ve rulolar, hem de sıcak ve güveç için dolgularda bunların kullanılmasıdır. Emin olun, beyaz mantar herhangi çanak zengin lezzet ve besin zenginleştirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.