GüzellikSaç

Saç tokmak nedir?

Kadınlar, taze, taze, güzel ve kesinlikle şık görünmek için saçlarıyla ne yapmazlar. Ancak, saç kurutma makinesi ile renklendirme, kıvırma ve günlük şekillendirme ve kozmetik sabitleme ve benzeri diğer işlemler saçları ciddi hasara uğratır, onları zayıflar ve yapıyı kırar. Sonunda, savaştıklarıyla, dedikleri gibi, koşuşturarak saçlarını mükemmelleştirmek için körü körüne koştular, sağlığını tamamen unuttuk. Evet, ve uçları kırılmış mat, kırılgan saçlar - bu oldukça çirkin. Peki ben ne yapayım?

Saç stilimize yardımcı olmak için günümüzde sunulan diğer işlemler arasında saç koterliği gibi daha yakından inceleneceğiz. Saçınızın hasar görmesi ne kadar zor olursa olsun, üzülme zamanı değil, çünkü her şey modern kozmetolojinin gücüyle değiştirilebilir.

Saçların kemirilmesi, hasar görmüş ve zayıflamış saçların iyileştirilmesi için iyileştirici bir yöntem olan en modern teknolojidir. Saç yapısı hem içten hem de yüzeyden beslenmeye, temizlenmeye ve yenilemeye yönelik ardışık basamaklardan oluşur. Bu durumda sadece doğal kökenli müstahzarlar kullanılır. Böylece, koterizasyon sadece bir kurtarma değil, aynı zamanda bir saç restorasyonu.

Prosedür için özel olarak, ana aktif bileşen bambu gövdesinin özünden çıkarılan bir ekstre olan bir dizi preparat geliştirildi. Bu bileşende oldukça büyük bir miktarda, saç yapısının yeniden yapılandırılması için son derece gerekli olan silikon bulunmaktadır.

Saç taraması: Prosedür evreleri

1. Baştaki ve iç saç katındaki cildi özel bir protein-lipit şampuanı geri kazandıran eylemle temizleyin . Bu aşama, ilacın aktif bileşenlerinin daha sonra olabildiğince derine nüfuz etmesi için gereklidir.

2. Islak saç üzerine ısınmış bambu yağına ısıtılmış serum geri kazandırarak uygulayın. Saçınızın tüm uzunluğu boyunca dağıtılır. Aynı zamanda, usta rahatlatıcı bir masaj hazırlar. Bu aşamada amaç doymuşluğa ve saç derisine ve aktif terkiplerin derisine beslenmesidir.

3. Minerallerin ve proteinlerin daha iyi nüfuz edebilmesi için, saç bir kurutucu ile kurutulur ve tüm terazileri yerlerine yerleştiren özel ütüyle ütülenir.

4. Saç su ile yıkanır, hafifçe kurutulur. Daha sonra 15-20 dakika sonra yıkanacak bir protein konsantresi koydular. Bu etapta amaç, saçları günlük bakım ile daha elastik ve esnek kılmaktır.

5. Teraziler özel bir aerosol ile "mühürlenir".

Saç tokası: efekt

Cauterization'tan sonra, saçlar daha yoğun, daha sağlıklı ve güçlü hale gelir ve bukleler parlaklık ve güzellikle parlıyor. Aynı zamanda, bu prosedür saçınızın zararlı dış faktörlere maruz kalmasından sonraki korunmalarına katkıda bulunur. Fakat somut bir sonuç elde etmek için bir kez yetmiyoruz - ortalama 3-6 seans. Etkisini sürdürmek için, 4-5 haftada bir prosedürü uygulamanız önerilir, o zaman saçlarınız dayanılmaz olur.

Saç Kot Yazarlığı: bilmek faydalı

Saç koteri ile ilgili birkaç önemli husus vardır, bunlar hakkında bilmeniz gerekenler.

1. Evde koter tavsiye edilmemektedir - tamamen salon prosedürüdür.

2. Koterizasyon öncesi, tedavi sırasındaki ve sonrasında kılları boyamayın; aksi halde, işlemin tüm etkisi boşa çıkarılır.

3. Etki berrak kılların sahipleri üzerindeki koterizasyonun ilk prosedürünün ardından en az fark edilir, çünkü içeride boş olur ve daha uzun bir iyileşme dönemine ihtiyaç duyar.

4. Bu tedavi prosedürünün uygun seviyede kalmasını sağlamak için şampuan, maske, yenilenen losyon ve aerosol içeren evde ek bakım için özel bir kozmetik kompleksi kullanabilirsiniz.

Hâlâ kararsız iseniz saç koteri gibi prosedürlerle saçları tedavi etmek faydalıdır, internette yapılan değerlendirmeleri okumak gereksiz olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.