ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Betonoraspredelitelnaya bom - şantiyeye gerekli ekipman

ahenkli etkileşimi modern şantiye zamanında projenin güvenli ve etkin uygulanması için gerekli olan proses ekipmanları, çeşitli içerir. Gerekli yükseklik ve kalıp içinde çözümün homojen dağılımına harç beslemek için bir sistem - tüm önemli teknoloji parkı arasında betonoraspredelitelnaya bomdur.

sunulan tasarım objeler her türlü yapımı için kullanılabilir, ancak bunun çoğu yekpare, çok katlı, köprü ve özel yapımında kullanılır, hem de zemin döküm için özellikle kapalı montaj çalışmaları yürütmek üzere.

iş kapsamında kalıp kullanılabilirlik, mevcut bütçe ve diğer faktörlere bağlı olarak mekanik veya hidrolik tip ok betonoraspredelitelnaya kullanılabilir.

Mekanik betonoraspredelitelnaya ok

Mekanik tasarım çalışması az miktarda taşımak için basit bir çözümdür. Düzenli bir yerde yüklü ve betonootvoda sistemini bağlandıktan sonra çalışmaya hazırdır. süreç insanın kas gücü ile kontrol edilir.

Nedeniyle küçük boyutu sayesinde, döner eklem varlığı gibi orijinal pozisyonuna tam olarak ayarlanmış, bir kişi tarafından işletilmektedir ok. bölüm üzerinde monte edilmiş beton esnek hortum doğru ve eşit bir şekilde belirli bir alan üzerinde, solüsyonun dağıtımı olabilir.

küçük bir alanda zor erişilebilen alanlara uygun düşük verimlilik kira betonoraspredelitelnoy patlaması mekanik türü nedeniyle veya durumlarda nerede teknolojik ya da ekonomik nedenlerle, diğer ekipmanlardan kullanımı pratik değildir.

Hidrolik bom betonoraspredelitelnaya

ulaştırma araçlarının göre hidrolik yapıların Çalışma. Sistemi çalıştırmak için gereken basınç elektrikli pompa pompalanır. Çoğu zaman, bu büyüme yüksek-yatan nesnelere beton besleme ayarlanır, özellikle ilave bir hidrolik tahrik oluşmaktadır. Bu durumda, bir hırsızı olarak hizmet vermektedir.

Çünkü hidrolik bom betonoraspredelitelnye kompleks bir cihazın yüksek nitelikli uzman katılımını gerektirir. Bu nedenle onlar personel ile birlikte kira. Böyle bir sistemin kullanılması Aşağıdaki durumlarda haklı:

  1. geniş alanları Derz.
  2. yapım aşamasında kuyunun arkasındaki teknoloji kaldırma ekipmanları ihtiyacı.
  3. Karışımın imalat yerinde belli bir mesafe uzaktan siteyi yapı yerler.

Geniş bir çalışma hacmi planlanan nerede Özellikle popüler tasarımları satın aldı. Bunların kullanımı süresi ve inşaat maliyetini azaltmak için izin verir.

ekipman kullanımı Avantajları

Beton besleme olmadan da inşaat sahasında yapmak imkansız pompaları ve işlerini gerekli betonoraspredelitelnaya ok için bazı durumlarda. Bundan başka, ekipmanın iki tip birleşik kullanımı sağlar:

  1. Önemli personel sayısını düşürme.
  2. Beton karışımı kaydediliyor.
  3. Operasyonel problem çözme.

Böylece, bu tür ekipmanın kullanımı önemli ölçüde inşaat işleri maliyetini düşürebilir.

Makine kira Avantajları

ekonomik yönden uygun çeşitli nedenlerle için makine her türlü kiralayın. Önce, bir iş planının olmaması sırasında ekipmanın bakım için maliyetleri azaltmak. İkincisi, birçok şirket ekipmanları ile kalifiye işçi sağlar.

Böyle bom betonoraspredelitelnaya olarak ekipman kiralanan eğer Son olarak, sahibi koşulu çalışma ekipmanı muhafaza etmek zorundadır - sağlayan malzemeleri ve yakıt ve yağlar ve kendini ortaya çıkan arızayı ortadan kaldırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.