Entelektüel gelişimiMistisizm

Nasıl evin içine para çekmek için? Yöntemi zaman test

Her gün işe gitmek. Amacımız - tabii manevi gerçekleşme ve, maddi kazanç. Hepimiz anlıyorum: daha sen, olacak daha fazla para çalışırlar. Hatta eğer öyleyse Ancak, bunu nasıl refah korumak? Nasıl çoğalmaya? Ne parmaklarının arasından su gibi akar yoktu bizim para kazanmak için yapmak? Dostlar, bu makalede ben sana göstereceğim nasıl evin içine para çekmek için. Yani, hazır mısın? Sonra devam edin!

Paranın gizemli sihirli: nasıl servet çekmek için?

Uninvented yasalar

Para kendi enerjisi ile donatılmış. Oldukça güçlü ve sadece sevgi enerjisine ikincisidir. Şüpheciler toplam saçmalık diyoruz, ancak herhangi bir fon yazılı olmayan yasalara dayanmaktadır kendi duyguları var. Biz evin içine para çekmek öğrenmek önce kırmak için tavsiye edilmez bazı "nakit" yasaları, unutmayın!

 1. Para hakkında konuşma! finansal durumu ile ilgili sözlerinizi izleyin. Sürekli Paran olduğu tekrar ediyorsun, o zaman inanın ve hiçbir yerde almak zorunda olacak! Mali kaynakların miktarı unutmayın - bu neredeyse samimi bir bilgidir.
 2. imkansız düşünmek asla. Eğer bunu harcamak hakkında bir milyon ruble, düşmek üzere olduğunu hayal ederseniz, para gerçekten büyük bir miktar karşılamak asla. Bu kanun yetkin para yönetmek ve bilinçaltında onların aşırı hayali kurtulmak için deneyin gerekir söyler.

Nasıl evin içine para çekmek için?

basitçe değil çünkü belirli bir yolu, sana vermeyecektir. Her kişi bu konuda kendi sırları ve gizemleri vardır. Ve zamanla test edilmiş tek olanlardır. Dostlar, bu aşağıdaki adımları içeren karmaşık bir yöntem:

 1. saygı ile para davranın: her kuruş sayar ve tasarruf sağlayacak her türlü yollarını aramaya. para bilin bunları düzgün nasıl işleneceğini bilenler arasında bulunurlar.
 2. para çekmek özel karakterleri alın. Bu Feng Shui maskotlar olabilir. Örneğin, Çin dükkanlarda ağzında sikke ile formu trehlapy kurbağalar pek çok farklı hediyelik eşyalardır. daire bu tılsım, bir işaret kuzey, batı, kuzey-doğu ya da kuzey batısında yerleştirilmelidir. katta veya sehpanın üzerinde: Toad alt katta koymak gerekir. Bunu yapmadan önce, zenginlik evine getirmek için bir tılsım isteyin.
 3. para çeken bazı müzik Genellikle tef veya davul çarpar ... yoktur. Tabii ki, özellikle bunları satın alıp bir şaman gibi evin etrafında çalıştırmak için gerekli değildir! Parayı oldukça yanlış ritmik atımlar elleri veya çatal sesini çekmek için.
 4. Bir zamanlar iyi bir adamdan aldık bir büyük fatura içinde çantanızda bulundurun. gizli cebi cüzdan (veya çantanızda) bunu gizleme ve dokunma. Ayrıca, cüzdan boş bırakmayacağım.

Nasıl evin içine para çekmek için: atasözü

 1. down - Binada Süpürge (veya çırpıcı) çubuklarını ayağa kalkma ve işlemek zorunda.
 2. Eğer borcunu varsa, sabah yerine akşam verin.
 3. borç para solak olması ve vermek - Doğru.
 4. Her zaman çanta buruşmuş para tutun. Buna ek olarak, farklı mezhep banknotlar hiyerarşik sırayla onun içinde olmalıdır.
 5. Evinizin her köşesinde bir jeton koyun ve onlardan daha dokunma.
 6. masa örtüsü altında dolunay önce Birkaç gün büyük para faturası koymak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.