OtomobilArabalar

Daewoo Nexia - geribildirim önemlidir!

herhangi yayınların sadece muhabirleriyle ayrılır fotoğrafları milyonlarca tarafından desteklenen ve araba fanlar do - Daewoo Nexia yeni bir sürümü olduğu gerçeği değil, sadece söylentiler uzun vadede sahiptir. Kalina, Logan veya Nexia: Dahası, araba hala daha ne olduğu konusunda ciddi argümanlarla yedeklenir. biz anlamaya bir kez daha deneyecek Bu asırlık soru.

Kurumsal Uz-Daewoo olarak adlandırılan bu model üretimi için bitki gerekir. kelimelerin bir sürü hakkında yazılan Daewoo Nexia. Yorumlar her yerde bulunabilir, ama arabada ilgi onaylanır otomobilinin.

LADA sadece bir "ilk ona" serbest olarak O dönemde, Nexia zaten mevcut hidrolik direksiyonu, klima ve hava yastığı olmuştur. o kadar ülkemizde değerlenir yabancı arabalar olsa Ama, buna rağmen, Daewoo Nexia, hatta 20 bin ucuzdu. Zaman zaman geldi ve vazolar Bütün bu "aksesuar" ile donatılmış hale gelmiştir, ancak Nexia en görelim, daha zengin hale geldi.

N150 için N100 modernizasyonu üzerinde 10 milyon dolar harcandı. Bunlar baz komplektaii lastiklerin motordan kesinlikle tüm ayrıntıları dokundu.

değişti Görünüm okunmaya değer Daewoo Nexia yorumlarıyla ilgili çarpıcı şekilde, ama yine de değil. Arabanın ön biraz daha farklı bir ızgara, farlar ve tampon aldı - yani, ön uç oldukça farklıydı. Far lensler reflektör şeklinde, hem de şeffaf cam ve spot elde edilir. Bir tampon olarak yinelenen monte "sis".

o Koreli üreticiler garip olarak arka kısmı, bilinen herhangi bir araçla kesinlikle hiçbir ilişki neden olmaz. Şimdi gönderildiği Değişim tampon, ışıklar, bagaj kapağı, bir kayıt numarası. Araba güzel olmuş, yüz germe başarıya söylemeliyim, ama modern ve şık aramak - bu overkill.

İlk dikkat İçinde bu fiyat segmentinde, her ne kadar, daha kaliteli malzemelere çizilir - bu önemsiz bir faktördür. orta konsol bulunan personel dvuhdinovaya radyo, burada biraz daha şık haline gelmiştir ama ovmak - bu daha vites değişimleri müdahale etmeye başladı. Gösterge paneli yeni bir tasarım, daha keyifli hale geldi ve ergonomi, bir bütün olarak, daha yüksek bir seviyeye yükselmiştir. Tüm düğmeler düzgün, iyi ısıtıcı, o, tesadüfen, aynı zamanda hafifçe revize edilmiş çalışıyoruz. N100 sahipleri genellikle bin kaçak bir çift sonra araba bu görülmez N150 de, "cırcır" ortaya çıkmaya başladı şikayet etti. İç parça teknolojilerinin yeni üretim Tüm bunlar sayesinde - basınç altında enjeksiyon kalıplama.

koltuklu sorun hala çözülmüş değildir ve her şey Daewoo Nexia büyüklüğünde olduğu için bu, büyük olasılıkla değil ne zaman olacak. Yorumlar mükemmel tüm bu nüansları yansıtır. Sınırlı uzunlamasına ayar olduğunu - Geri tamamen "roll", o zaman oturmuş arka için çok rahatsız edici bir durum yaratacaktır eğer.

Nexia yolda oldukça iyi olduğunu kanıtladı, ancak ses yalıtımı seviyesi olsa farklı bir düzey ve yüksek maliyetler gerektirmektedir, mutlu değil.

Hat motorlar, önceki iki (8-valf 75, 16 valf 85 beygir gücü) doldurulan motor ek olarak bu birim 1.6 litredir. Gerçi karşılık Tesis Mühendislik Standart Euro 3, 105 beygir gücü üretiyor ve iyi dinamikleri var. Süspansiyon çok iyi iyi rulo vardır sadece köşelerde görevlerini yerine olduğunu. Sonra fiyatını Daewoo Nexia hatırlıyorum. Yorumlar hepsi -Bizim. Direksiyon olduğunu daha tugovato oldukça duyarlı. Bu anlamda, ön tekerlekler üzerinde biraz daha fazla kontrol sağlar. diğer bölgelerinde selefi biraz daha iyi olmasına rağmen Prensip olarak, N105 yol performansı neredeyse N100 aşmıyor. Daewoo Nexia, yorumlar bir şey söylemek - araba kötü değil, herhangi bir garajda haklı yerini alabilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.