Ev ve AileÇocuklar

Nasıl seçim veya bir kukuleta ile çocuklar için bir havlu yapılır?

yüzme havuzu, bir su parkı ziyaret edebilir ya da plajda dinlenmek için bebekle gidiyor? Elbette, bir gerekecektir bebek havlu. çocuğun su arıtma olmalıdır sonra uygun bir şekilde mendil, kuru, yani soğuk değildir. banyo aksesuarlarının Pratik varyantı - havlu çocuklar için kaputu ile.

Kullanışlı ve pratik

Bu şey her zamanki dikdörtgen aksesuarına kolay büyüklükte bir emirdir. körüklü Havlu Fidgets hareketli durmuyor ve uzun sarılmış durumda kalmaya yapmak ve kuru vücutta kadar beklemez. Bu kapalı slayt ve kirli alamayacak.

Bir duştan sonra kullanabilirsiniz. Eğer sıcak ve bornoz giymek istemiyorum bu sıcak mevsiminde özellikle yararlıdır. Kural olarak, bu tür şeyler dokunması hoş ve nemi emer iki taraflı havlu, gelen dikilir. havlu çocuk uyku veya hikayenin dinlemeye gitmeden önce biraz oynayabilir. Ondan sonra pijamalı pereoblachitsya için mutluydu.

tasarımda Çeşit

bir başlık ile havlu bir model:

 1. Çocuklar için kaputu ile Havlu panço. Çocuklar heyecanlı hangi orijinal versiyonu. Tek bir kesim bezi içermektedir başının üzerine koydu. Bu kolaylık Latinler sevilen sadece banyo aksesuarı ve giysi, değil. Bazen iki tarafta bağları veya düğmelerle birlikte. bileğine kollu türevleri vardır.
 2. Bir üçgen veya küvet levha. Çocuğun kafasına uyan bir köşesi dikiş kumaş kare şekil için kullanılır. Bu seçenek genellikle bebeklerin anneleri tercih ederim.
 3. Plaj havlusu kaputu ile çocuklar için. Bu sadece bir panço benziyor ve en sık tek taraflı Sheared havlu dan dikili. Ürün hafif ve az yer kaplar. Üreticiler onları parlak ve komik dikmek. Neden plajda suyun dışında çocukları "yakalama", böyle harika aksesuar yararlanmak değil?!

malzeme

banyo havlusu ana fonksiyonu - nemi emmek için. Bu sık yıkanması gereken kişisel hijyen konusu olduğundan, kumaş, dayanıklı, yüksek kalitede olması rengini ve şeklini tutmalı. Böyle bir ürünün, bir kukuleta ile çocuklar için bir havlu olarak, profesyoneller FROT diyoruz havlu kumaş dikmek. Yüzeyi bir yığın oluşur - çözgü ipliklerinin bir döngü. Bir veya her iki tarafta döngüler uygun tek taraflı ya da iki taraflı düzenlemesi olabilir. kabartmalı desen ve makaslanmış kazık ile havlu kumaşından yoktur.

Frot kumaş pamuklu, keten ya da bambu yapılmıştır.

 1. Pamuk. Doğal malzeme. Yumuşak ve mükemmel nem emer çünkü dikiş banyo aksesuarları için idealdir. Kaputun çocuklar için havlu gövdesini değil, aynı zamanda bir bebeğin yüzü ve kafası sadece etkileyecektir çünkü Pamuk, önemli olan cildi, tahriş etmez. Hassasiyet malzeme ince bir grup menteşe çok sayıda yol, özellikle bir dokuma pamuk iplikler eklenmiş. daha yoğun ve daha yumuşak bir kumaş.
 2. Bambu. Nispeten yakın zamanda malzemenin piyasaya çıktı. O iki kat daha hızlı pamuk ile karşılaştırıldığında, sıvı emici. etkisi bütün lif bitkilerden üretilen ağ yoluyla elde edilir. Bu bir antiseptik etkisi vardır. Bonus: bambu ürünler cildi soğutmak. Bu plaj havlusu üzerinde vazgeçilmezdir.
 3. Len. Pamuk kalitesine aşağı hiçbir şekilde. Yumuşak, kabarık ürünler, mükemmel dayanıklı ve nemi emer. bitki ekimi giderek nadir hale gelmiştir çünkü keten ürünleri daha pahalıdır.

Havlu kumaşı, ham malzeme ya da bileşik iplikler (keten, bambu, pamuk, bambu, pamuk ve keten) bir tür içerebilir.

bebek için kapüşonlu havlu veya yüzme için bölgeyi dikmek için nasıl

banyo aksesuarlarının Basit versiyonu dikiş makinesinin temel becerileri sahibi bir anne kendini oluşturabilir.

kukuleta ile çocuklar için basit bir havlu yapmak için, ihtiyacınız olacaktır:

 • Büyük havlu havlular (kademeli bir uygun kumaş alabilir);
 • kumaş köşesi (havlu kendisi ile aynı kumaştan yapılabilir);
 • bağlama eğilim (uygun bir malzemeden eğik bant kesme yerini alabilir);
 • dikiş makinesi;
 • makas, iplik, iğne ve sabır ve azim biraz.

Prosedür.

 1. . Bebek tuval boyutunu 70 x 70 cm almak Havlu kumaş için kumaş kaput açısını uygula belirleyin.
 2. . Olan alt tarafı 25 cm üçgen ölçün Kesme ve alt boru tedavi.
 3. tedavi alan Havlu kumaş ve Dikiş kenarına ekleyin.
 4. kare dekoratif kurdele çevresini davranın.

kulaklı başlık garnitür ya da sevimli aplike talebi üzerine.

Ben satın almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Nasıl kaliteli sauna aksesuar yapar:

 • bez havlu tüysüz vücut üzerinde serbesttir;
 • kumaşı eşit renkli;
 • Kumaş yabancı koku sahiptir.

sentetikler kirlilik üzerine kumaşı nasıl kontrol edilir

Eğer çocuklar için yüksek kaliteli kukuletalı havlu satın almak ister misiniz? Önemli olan - bir yüksek higroskopik bir malzemedir. Bu nedenle, doğal bir malzeme ağ. Bu sentetik küçük bir karışımı sağladı. aşağıdaki gibi olabilir, bir aksesuar satın ne kadar iyi öğrenin: leke kanvas su ve yüzeyde herhangi bir leke olup olmadığını görmek. Evet ise, o zaman çocuklar için son derece istenmeyen bir bileşimin sentetik maddelerin yüksek bir yüzdesine sahip olan malzemenin önünde. Ne yazık ki, bu test size deposunda geçirmek mümkün olmayacaktır, ancak belli bir markanın düşük kaliteli ürünlerin daha sonraki alımından kurtaracak. Çocuklar için sadece yüksek kaliteli ürünler seçin. Unutmayın: çocuk sağlığı paha biçilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.