Ev ve AileÇocuklar

"Grippferon" çocuk: yorumlar. Çocuklar için "Grippferon" Damlası: rehber

Çocukları hasta olduğunda, pek çok ebeveyn, çünkü çok var tedavisi için ilaçların kaybolur. Yeterince zor layık biri seçin. çocuk için "Grippferon" anlamına, yorum son derece olumlu, akut solunum yolu hastalıkları ile en popüler biridir.

aracı ne tür?

Bu genellikle çocuğun vücudunun içine düşmek soğuk algınlığı virüsleri mücadele evrensel ilaçtır. Orada da çocuklar ve spreyleri ve için "Grippferon" drop rektal fitiller. Her iki ana fonksiyonu - işleme ve soğuk algınlığı önlenmesi, özellikle de influenza. araç gerçekten size yardımcı olur İster? İlk olarak, Bileşiminde dahil edeceğine halledeyim.

Ne oluşur?

Doğal olarak, ebeveynler çocuklarının vücuda ne gider önemsiyorum. Ve uyuşturucu başkalarının incelemelere değil, aynı zamanda kompozisyonda sadece seçilir. çocuk için "Grippferon" araçları Alış, kılavuzun içine bakmak gerekir (tepkiler olumlu oldu).

taban malzemesi

Aktif maddenin aksiyonu olan interferon alfa-2b. Başlıca özelliği - Antiviral etkileri sağlanması. Yani vücuda girmesini maddedir, aktif virüsleri mücadele başlar.

Bu gibi diğer birçok olmayan bağımlılık ve en önemlisi birikme yapmaz - Çocuklarda narin mukozayı tahriş etmez. İnterferon hibridizasyonu ile elde edilmiştir. Bu madde doğal değil, ama yine de güvenli kalır.

eksipiyanlar

interferon amaçlanmıştır bir parçasıdır Her şey, onun özelliklerini korur. Belirli bir bileşenin güvenliği hakkında herhangi bir şüphe varsa, tavsiye için çocuk doktoruna açabilirsiniz.

Nasıl bebekler için damla uygulamak?

Belki de yeni doğan tedavisi için buna "Grippferon" Çocuklar için damla satın almak gerçekten değer. resepsiyonun yanındaki türüne noktaları Kılavuzu:

  1. Günde iki kez sinüslerde her bir damlası.
  2. Resepsiyon Süresi - beş günden fazla.

Sprey bebekler için tavsiye edilen, ancak bunu düşer değildir.

Neden yenidoğanlar spreyler davranmadım?

İlaç çocuk için "Grippferon" (çok, çok olumlu bu konuda ebeveyn yorumu), bir sprey ve kompozisyonda kesinlikle aynıdır damlacıklar şeklinde üretilir olmasına rağmen ilk Yaşları üç yılı ulaşmamış çocuklara önerilmez. Neden? Bebeklerde orta kulak ve sinüsler yakından bağlantılıdır. Ve çünkü sprey kolayca göz olmak anlamına gelir, ama bu hoş olmayan sonuçlarla doludur. Çocukların doz daha kolaydır, hangi kazmak ve sonra basın ve burun kanatlarını masaj ve sprey kullanmamaya için burun damlaları olarak çocuk doktorları "Grippferon" yöntemlerini tavsiye nedeni budur. Bu resepsiyon gerçekten güvenli ve etkilidir yapar.

herhangi mumlar var mı?

"Grippferon" mumlar denilen çocuklar olduğuna inanmak bir hatadır. Aslında, ilaç yok aynı adla olduğunu. "Viferon" - Ama rektal fitil formunda çocuklar için "Grippferon" bir analog vardır. Aktif damla / sprey madde ve bu mumlar biri - interferon. Çocuk hekimleri genelde kendi soğuk algınlığı mücadele rektal ilaçlar reçete. İlk olarak, daha hızlı mumlar emilir. İkincisi, onlara tedavi etkisi damla tarafından daha önce ulaşılır.

"Grippferon" ilacın destekçileri ne?

Onlar ve çocukları nasıl davranacağını bilmiyoruz çünkü Çocukları ilk kez hasta var Genç anne, çoğu zaman panik. Daha önce satın çocuk için "Grippferon" anlamına edenler, çok olumlu eleştiriler bırakın.

Örneğin, birçok ilaç bu sadece ilk burun akıntısı görünen bir dönemde hala, zaman içinde kullanmaya başlarsanız, soğuk algınlığının gelişimini önlemek yardımcı olduğunu söylüyor. Ayrıca birçok anneler ve babalar söylemek ve önleyici bir tedbir olarak ilaç tamamen haklı. İlk olarak, grip ve soğuk algınlığı salgını sırasında herhangi virüsü yakalamak için yardım düşer. ve yeni doğan ve hamile ve emziren kadınlar: İkinci olarak, herkese uygulanabilir.

İlacın karşıtları ne?

rağmen oldukça büyük olduğunu, resepsiyonda sonucundan gerçekten memnun olmayanlar var. Örneğin, birçok çok büyük çocuklar için "Grippferon" mumlar, onlar eklemek için sakıncalı olduğunu söylüyorlar. Ama hoşnutsuzluk hep onunla ilişkili vermedi: İlaç her zaman yardımcı olmuyor. Yani "Grippferon" onlar sadece yok çünkü, vücutta çeşitli koruma fonksiyonları aktif hale getirmek için mümkün olmayacaktır başlangıçta ciddi immün sistemi baskılanmış ilaç ile bir çocuktur.

Doktorlara göre

Uzmanlar sıklıkla araçlar "Grippferon" çocukları reçete dikkat çekicidir. Kullanım talimatları oldukça basittir: 1-2 sinüslerde her birinde düşer. önlenmesi veya tedavisi: Tedavi gün sayısı amacına bağlı olarak değişir. Çocuk hekimleri ilaç aslında bu durumda yer almayan İçinde hiç "kimya" var, vücutta doğal savunma mekanizmalarını başladığını söylüyor. Uzmanlar sadece hala ilaç "Grippferon" öneriyor , soğuk ilk işareti çünkü şu anda bunu önlemek için en kolay yolu. formu çalıştırırken Fakat, hazırlık zaten istenen etkiye sahip olası değildir.

analog

Çok fazla ebeveyn ilaç pahalı olmasından memnun. Ama neyse ki çoğunluk, çocuklar için "Grippferon" bir analog vardır. "İnterferon" bir ilaca refere eder. Bu çok uygun değildir ampullerde, kullanılabilmektedir, ancak damla daha ucuzdur. Aktif birkaç farklı ilaçlar yaratarak, ancak prensibi aynı konuda hareket olması da dikkat çekicidir. Bu arada, uzmanlar, yüksek çok zayıf bağışıklık sistemine sahip çocuklar için orada artık interferon konsantrasyonu beri, kapsül ilacı elde etmek tercih edilebilir olduğunu ve bu nedenle olasılığı o çalışacağını söylüyorlar.

Fiyatı damla ve mumlar

aracı satın eczanede en acil konu "Grippferon" ilacın maliyetidir. Ortalama olarak, 250-350 ruble maliyetinde bir düşüş. paket başına 200-220 ruble - bu çocuklar için "Grippferon" ne kadar maliyeti hakkında merak, biraz daha ucuz mumlar, dikkat edebilirsiniz. Bu durumda, damla daha büyük onların raf ömrü. İkincisi ve sadece buzdolabında, sadece bir ay açık saklanabilir. Ama mumlar 1-2 yıldır saklanır. Ampul "interferon" daha ucuzdur: paket başına 100-150 ruble. Açık Flakon çok uygun değildir buzdolabı, bir gün fazla saklanabilir.

Damla ihtiyaç mı?

Ebeveynler her zaman çocuklarının sağlığı koruyucu, bu nedenle tedavi ile bir soru olduğunda, pek mümkündür eczane hiç satın alıyor. Gerçekten ev ecza dolabında "Grippferon" bir damla gerekir mi? O en az bir kez pratikte test etmek için bir araç satın almaya değer.

Örneğin, birçok çocukları uyuşturucu ilk günden itibaren, bazı yararlı bir şey getirmedim, hemen yardımcı olur. İlk olarak, bu organizmanın bireysel özelliklerine bağlıdır. İkinci, her bebeğin bağışıklık sistemi ek uyarıcılar olmadan virüsü ile baş edebiliyor. Yani interferon basitçe dokunulmazlık çalışmalarını başlar, ancak hastalığı olan mücadele diğer ilaçlar olmadan her zaman işe yaramaz. Bu nedenle, damla, sprey, tablet ya da kapsül, ek.

yorumlar ebeveynler

Bugünün dünyasında bu satın alımla çalışma değerlendirmeleri satın almadan önce mutat hale geldiğinden, insanların anneler ve babalar "Grippferon" hazırlık hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için gereksiz olurdu.

  1. Bağışıklık sistemini iyi gelişmiş değildir Soğuk algınlığının ilk belirtileri hatta çocuklar ile yardımcı düşer unutmayın.
  2. Güçlü tıkalı burun ile tıkanıklığı çoğu kaldırılması ile baş edemez düşer. Ne yazık ki, tıbbın temel görevi değmez, aynı değildir, bu yüzden doğru soğuk bir pas aldıktan sonra bekliyoruz.
  3. Damlalar bu ay sonuna ve pahalıdır yoktur. aracı pişman olanlar (tıp tamamen tüketilen değildir ve raf ömrü dışarı), Ailecek önleyici ilaç düşünmelisiniz. Bu durumda, son kullanma tarihi geçmiş almak için zaman ve yararlı geçirdi etmez.
  4. Bağışıklık sistemi çok zayıfsa aracı, yardımcı olmuyor. Bu durumda, uzmanlar vitamin ve mineraller kompleksi ile birlikte alarak başlamak önerilir. Bazen çocuk doktorları (- ampulün yani, örneğin, mum veya eşdeğeri üzerinde damla değiştirin) kendisi daha verimli bir hazırlık değiştirmek için tavsiye edilir.
  5. Aslında, virüslere karşı etkili ilaç vardır. Aslında, interferon oldukça vücut tarafından salgılanan bir maddedir, bir ilaç değildir. Hastalığı sırasında her zaman durum daha gelişmiştir, ancak edilmelidir. Bu nedenle, örneğin "Grippferon" gibi bir alet aktif vücut mücadele soğuk algınlığı ve virüsleri teşvik etmektedir. Ama tedavi etmez!

"Grippferon" çocuklar için damlalar, oldukça açıkça bağışıklık sisteminin aktivasyonunu teşvik olarak, hastalıklara karşı savaşmak için, alımı atıfta için talimat. Aksi vücut sadece onları algıladıkları sona erecek, olamaz fazla beş gün boyunca onları kullanın ve interferon gelişimi doğal olarak askıya alınabilir. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.