ModaGiysi

Cm ve topuk yüksekliği ayakkabı numarası

Sindrella Örneğin, biz özellikle ayakkabının kadınların başarısına bağlı olduğunu öğrendik. Bugün koç moda, hiçbir periler değil, ama yüksek topuklu ve çok çeşitliliği içinde çarpıcı değil ile kadın ayakkabıları.

kızlar zevk neden ve göze hoş, yüksek topuklu yürümek ne kadar kolay baktığımızda, bu ayakkabı gerçekten çok uygundur sanki görünüyor. Bununla, tabii ki, mümkün hala iddia, bunlarla - rahat bir ayakkabı doğru seçim yapabilir.

İyi ayakkabı ağırlık, yuvarlak taban, ayak doğru yuvarlaklık olmak, ağırlık merkezini doğruladı. Açıkça büyük bir kısmı da kadın ayak bireysel özelliklerine bağlıdır, çünkü her karakteristik parametreleri, imkansız tanımlar. Kural olarak, o zaman, bazı ayakkabı ve diğer faktörler büyük ölçüde etkisi ne kadar rahat - örneğin ayakkabı büyüklüğü gibi görmek, duruş, boy ve kilo oranı yürümek, o zaman nerede yer çekimi bizim merkezidir. Bu göstergelerin hepsi için Muhasebe, en önemlisi topuklu ve, ile ayakkabı olmak yüksekliği sınırını tanımlamak için yardımcı olmalıdır anlamaya yardımcı olacaktır.

Yüksek topuklu rahat ayakkabılar nasıl seçilir

Eğer ayakkabı nitel olarak seçilen modelin kadarıyla, ayağını uygun olup olmadığını belirlemek ve hizmet kaç çifti tahmin etmek mümkün olacak hangi izleyen bazı kurallar vardır. bu kurallar nelerdir?
Birincisi, parlak ise, taban dikkat görünmesine, pürüzsüz - çifti atmak, taban yüzeyi ile hafif temas olduğu için, çünkü bunların kayar. Böylece ayakkabı gitmek güvensiz olabilir.

İkincisi, ağırlığa dikkat. topuklu veya platform ile iyi ayakkabı Ağırlık düşük kaliteli sahte önemli ölçüde farklı olacaktır. "Doğru" ayakkabı, hatta büyük bir görünümü olsa da, biraz kilo olacaktır. Emin olmak için, on saniye boyunca yükseltilmiş bacakla ayakkabı duracak kadar ekstra ağırlık taşımak için orada olmayacaktır. İçinizdeki duyguları dinleyin: kolayca hala varsa - ayakkabı senin için, bu zorlaştı eğer - arama çalışmaları sürüyor. Eğer işlemden sonra rahatsızlık hissetmiyorsanız - Git alışveriş. Yürüyüşünüz değişmedi ve samuyuluchshuyu tarafında oldu? Bir sıyrık haline gelmiş bacakları çekin ve benzeri? Sonra, bu model size uymuyor.

Üçüncüsü, topuk yüksekliği. Bir yandan, topuk yüksek daha iyi - bu görsel bacak uzatır ve şekil ince hale getirir. Ama öte yandan, daha yüksek kötü - muhtemelen rastlamak hatta artar düşmeye. Bu özenle seçilmiş çiftini incelemek, böyle olmadı. Tipik olarak, çok yüksek topuklu ayakkabılar, modeli daha uygun ve pratik hale getirmek için izin veren bir platformdur da vardır. Ama çoğu zaman kadluka yükseklik çok iyi değil sonuçlar doğurur platformu yüksekliğine karşılık gelmez. İdeal olarak, platform ve topuk arasındaki fark 5-7 cm olmalıdır. Bununla birlikte, bu kombinasyonu oldukça nadirdir. Platform ayrıca özelliklere sahiptir: bu burun bölümü yükseltilmiş veya dinlenme kısmı ile aynı hizada olabilir. Çok yüksek topuk düz taban ile de uymuyor - bu bacaklar yorgun özellikle beceriksiz yürüyüşü yapabilirsiniz.

Dördüncü olarak, stabilite gibi faktörler bulunmaktadır. güvenle herhangi yükseklikte bir topuk giymek için, bir kadın yerçekimi, düzgün duruş ve yürüyüş yeterli fiziksel eğitim ve hatta germe doğru merkeze sahip olmalıdır. Yukarıdaki sorunların şey ise, topuk bir sınır yüksekliğine bakmak gerekir.

Hesaba yüksekliğinin oranı ve kilo kadınların, bacaklar veya omurganın eklemlerin herhangi bir hastalığın varlığını ve diğer bazı bireysel faktörler almak da önemlidir.

cm topuk ayakkabı numarası

Genelde santimetre cinsinden bir ayakkabı ölçümü ile karşı karşıya, ama kaç ayak uzunluğuna ilişkilendirmek nasıl bileceksin ayakkabı numarası? Ne kadar cm 36 ayak boyutu olacak? kolayca tablolarda bulabilirsiniz belli desen vardır. Onlara göre, her yarım santimetre, örneğin 37 ayak boyutu 23.5 cm ile 24 cm olur, yarım boyutu eklendi -, sırası ile, 37.5 ve böyle devam eder.

Ayakkabı boyutu ve topuk yüksekliği arasında bir desen de var - Ama bu bilmeniz gereken benzersiz bir yazışma, değil. Eğer 5-9 cm topuklu ayakkabı satın Yani, eğer, o zaman bir numara büyük onun yarısını seçin. 10-15 cm topuk yüksekliği ise - gerekli olan bir boyut daha büyük bir çift almak için. 1.5 daha fazla - daha yüksek 16 cm ise. Böylece, Ayakkabı numaran 38 ve 12 santimetre topuklu ayakkabılar seçerseniz - bir boyutunu 39 modelini satın.

Doğru eşleşti ayakkabı kesinlikle bacakların uygun ve pratik dekorasyon olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.