Haber ve ToplumÜnlüler

Makyaj olmadan Marilyn Monroe: Bir yıldızın görünüşü ardında ne

fotoğrafçısı David Konvoerom ile yaptığı kader toplantısı varken Norma Dzhin Beyker adında bir kız, bir fabrika işçisi oldu. Bu etkinlik şimdi adı Marilyn Monroe altında dünya çapında bilinen bir yıldız kariyer normları başlangıcını, işaretlenmiş.


Ne sahne görüntü film yıldızı arkasında yatan?

Marilyn saflık ile kombine cinsellik tartışmasız bir standarttır. güvensizliğimi: Dünya çapında bir oyuncu olmak, o onun kusur kurtulmak mümkün değildi. Şüphe ve depresyon cinler hayatı boyunca ona perili ama Marilyn cesaretle acılara rağmen devam ettim ve o acı kendi mesleğinde katlanmak zorunda kaldı.

otuz beş bin dolayında dolar değerinde Hollywood'da havanın bir dakika. Aynı zamanda bile bu gerçeği mükemmeliyetçi eğilimler onu durmadı hatırladım hakkında. sürekli geç çünkü makyaj ile sonsuz uğraşının çekim için hala. Bu ise onun derin memnuniyetsizliği açıkça ortaya konuldu. Marilyn Monroe makyaj olmadan herhangi bir kız gibi, muhtemelen, olağanüstü bir güzellik değildi. Ama çok güzel bir görünüme vardı ve bu hata bulma kendisine ağır deneyimler, korkular, depresyon sonucuydu.

Ancak, öyle ya da böyle, bir efsane haline gelmiştir: eğlenceli ve derinden mutsuz içine bakmak için neşeli. Marilyn her zaman kendini gizleyebilen makyaj için sanki mükemmel olmaya çalıştım. Ve elinden iyidir.

makyaj Marilyn

1946 yılında aktris kişisel bir makyaj sanatçısı Alan Snyder oldu. O bunu gerçekten muhteşem bir görünüm verdi, bu tür yöntemleri kullanılır. Bu tarz maestro eliyle olunan çoğunlukla makyaj Marilyn Monroe Sırları ve püf noktaları.
Bir çok kız Marilyn güzel görünüm gibi olmak istiyorum. Onun makyaj ve nasıl bir yıldızın görüntüsünü çoğaltmak inceliklerini nelerdir? en sırayla her şeye bakalım.

Genel olarak, onun görüntüsü oldukça basittir, ancak bir sürü numara içerir.

gözleri

Marilyn kendini sonsuza ... seksi vücut parçalarından biri olarak kabul edildi. göz kapaklarının üzerine Radiant renk, gölge, diğer kurucu makyaj gibi değil göze çarpıyor. Ama bu bir film yıldızının imajı yaratmayı aynı derecede önemlidir. Ayrıca makyaj yıldız göz kalemi çeşitli kullandı: gereken özelliklerden birini - parlayan bir yolunu ve siyah renkleri. Bazen Marilyn çift oklar fotoğraflarını görebilirsiniz. siyah göz kalemi bazı görüntülerde Alan Snyder sadece kirpik çizgisini vurgulayan kullandı fark edilemeyebilir. Önemli bir kısmı kaşları şekillendirmek için oldu.

güzelliği bazıları oldukça sıradan içinde makyaj olmadan fotoğrafları Merilin Monro incelenmesi, bunu görebilirsiniz. onlar becerikli makyaj uygulama teknikleri sonucu olmuştur çoğunlukla, gözlerinde gördükleri bu.

Marilyn Bu onun hayal etmeye çalıştı sahne görüntüsünden çok farklıydı.

aktris makyaj başka ayrılmaz bir bileşeni kabarık kirpikler olmuştur. o, aktris talebi üzerine, kendi kısaltılmış bazı Snyder'ı daha doğal görünmesi için.

yüz tonu

Monroe çok hafif cilt tonunu sahibiydi. O gün içerisinde birçok kez yıkanmış ve vazelin katmanları çok sayıda karşısında uygulanır. Ama bu davranış oldukça zorlayıcı oldu. Böyle ayrıntılı olarak Marilyn gibi olamaz ve sadece makyaj çok önce cildi nemlendirmek edilir.

Önemli bir uygulama sesi oldu. Marilyn çok güzeldi, ama aslında mükemmel oranlarda vardı hepsi değil. Geniş burun bunun kompleksleri kaynaklarından biri. Marilyn Monroe makyaj olmadan bu hafif çekince biraz farkedilir başlamıştı. Ama onu o karışıklık neredeyse hiç kimse fark şimdi. resimlerine baktığımızda, insanlar sadece stil efsanevi simge göreceksiniz.

Yani Alana Snaydera heykel oldu görevlerinden biri - İdeal oranlar görünürlük farklı tonlarının tozları yardımıyla oluşturulması. gerek kısımları koyu tonları ayarlamak, görsel küçük sunulmak üzere. Daha sonra, allık bir miktar uygulanır.

dudaklar

Snyder yüzün bu kısmını vurgulamak için özel bir numara kullanılmaktadır. orta kullanıldığı olanların aksine dudak konturu, koyu gölgeler de tarif edilmiştir. Elbisenin renk veya aynı parlak oje ile uyum içinde kırmızı dudak rengi.

Herkes gibi, istediğiniz Sıradan bir kız, gerçekten mutlu olmak için - yani makyaj olmadan Marilyn Monroe idi. Star Life farklıydı: seyirci tarafından sağlanan görüntü, mevcut Norma Dzhin Beyker dan çarpıcı farklıdır.

makyaj olmadan Marilyn Monroe yalnızlık ve korkularıyla mücadele savunmasız kızdı. Ama sahnede hep eşsiz ve şık Marilyn kalmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.