ÇirkinlikInşaat

Çitin temeli - uzun ömürlü çitler bir sözü

Teknolojik materyallerin piyasada görünüm çitler tamamen yeni tiplerinin kullanımına yol açar. Böylece, çit temelleri daha da takımının mukavemeti bağlı olacaktır bunun nedeni, giderek daha önemli bir rol oynamaya başlar. Düzgün taban çit onlarca yıl sürecek bir garantisidir düzenlenmiş. Ekonomik bir yeraltı bölümünü içermeyen seçenek değil, aynı zamanda yaşam daha az zamanlarda böyle bir yapıya. Buna ek olarak, çit gerçekleştirilir olan inşaat malzemeleri, bazı başlangıçta bir bazın varlığı öngörmektedir.

Bugüne kadar en popüler biri beton sürekli kurdele şeklindeki duvar için bir şerit temelidir. O, tüm bina ve yapıların inşasında en iyi eliyle kendini kurdu. Şiddetli strese Onun üstün performans ve direnç sarkmaya karşı lensi korur. tek engel bu bazların kullanımına izin vermez bataklık topraklar olabilir. Nihai değerlendirme dikilmiş binanın donma ve tasarım özellikleri derinliğine bağlıdır. Günümüzde bir fabrika oluşan monolitik ve prefabrik Yassı temel olarak kullanılan beton bloklar. Onun ömrü altmış yıl ulaşabilir.

taban yatak yuvasının altında yer alan zaman çit temeli, sütun olabilir için sağlam bir zemin üzerinde. Ancak, toprağın, dondurma, bu durumda, döşeme derinliğine belirlenir. analoglarının yapımı için kolon yükleme noktası destekler temel dikmeler gibi davranan, metal borular için delikler yapılır. Buna ek olarak, bir tel çerçeve vasıtasıyla takviye oluşturur. Son aşamada ise delikler betonla doldurulur.

ağır malzemelerin oluşuyorsa Ayrıca bazı durumlarda, bir çit temeli, kombine. Bu normal bant tabanlı eklenti özel kutbunda vardır. zorunlu set kalıp bodrum kısmı için. Tüm yapı , beton ile doldurulur boşluklar içinde oluşturulmuş olup böylece. iki birleşik elemanları temelleri türleri yüksek mukavemet ve yapısal denge kazandırır. Bu bağlamda, yatay zemin hareketleri bir bütün olarak baz üzerinde yıkıcı etkiye sahip mümkün değildir.

büyük ölçüde vida kazıklar üzerine çit temelini yardımcı olacaktır inşaat süresini azaltın. Bu elementler metalik yuvarlak boru özel meme kanatçığı olan ve elle ya da mekanik cihazlar ile zemine ayağı vida izin veren benzer. Kazık bunlar yarım metre derinliğe kadar kadar toprağa gömülü. Daha sonra kavite iyi stabilite sağlamak için beton ile doldurulur. Böyle bir baz ana avantajları inşaat ekonomik ve süratli bir problem topraklarda vida elemanlarının kullanımı düşünülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.