ÇirkinlikInşaat

Anahtarın Altındaki Tutkallı Çubuk, astrack

İnatçı bir şekilde cüruf bloğunun binalarının doğal gerçeklerimize iyi cevap vereceğine ikna olanlarla tartışmaktan bıktık. Evleri daha ekolojik, doğal yapı malzemelerinden seviyorum. Kişisel deneyimlerinden, ahşap evlerin çok deneyimli, şiddetli soğuk ve uzun bir yaz seli olduğunu gösterdim. Bu çubuk, birkaç radyal ve teğet ahşap malzemeden tutturulduğu için, doğal etkilere karşı yüksek dayanıklılığı ile ayırt edilir. Bu arada biraz daha sonra projemin tam olarak zamanında yapılması gerekeceğini kabul eden yeni bir gazebo projesi aldım.Kaynakta ülke evlerinin projeleri şaşırtıcıydı, inşaat malzemeleri bana fiziksel özellikler verdi, açık kalan tek şey izolasyon oldu. Evet, ne olursa olsun ahşap duvarlar soğuk kışın ısınamaz. İçeriden yalıtımı zorunlu kıldı. Yapımcı tarafından sunulan seçenekleri inceledikten sonra, sıvı ısı izolasyonu tarafında çok sayıda avantajın bulunduğu ortaya çıktı. AstraTech'i satın almaya karar verdim, bu izolasyon boya türüne göre - istenilen doku üzerinde hafif bir tabaka uygulanır ve daha sonra katılaştırma iyi bir ısı yalıtım performansıyla güvenilir bir polimer koruması oluşturur.

Betonarme binaların son derece Rus iklim koşullarına direneceğini gerçekten düşünenlerle tartışmak istemiyorum. Binaları doğal, doğal yapı malzemelerinden tercih ediyorum. Kişisel bir örnekle, ahşap binaların aşırı soğuk ve uzun yaz sıcaklığına karşı oldukça dayanıklı olduğunu gösterdim.

Bir zamanlar misafir kulübesi inşa etmeyi düşündüm ve zaten bir taşıyıcı sistem kurmaya başlamak istedim, ancak bir arkadaşınız bir uzlaşma önerdi - yapışkan kiriş fiyatına ve aynı sitede olan planlara bir ev. Böyle olağanüstü bir hizmet sunan organizasyon, aslında zamanımı kazandıran yaratılan projeyi seçmesine izin verdi. Yani burada davanın çoğunun farkına varılmıştım. Bu çubuk doğal deformasyona karşı oldukça dayanıklıdır, çünkü birkaç radyal ve teğetsel ahşap boşluklardan yapıştırılmıştır. Bu arada, biraz zaman sonra ben de kendim bir balkon projemi seçtim, planın son başvuru tarihine kadar tamamlanacağına karar verdim.

Firma sayfasında ev tasarımı ve evler şaşırtıcıydı, yapı malzemeleri ve fiziksel parametreler benim zevkimi tatmin edici bir şekilde sundu, çözümlenemeyen tek şey ısıtıcı oldu. Evet, ne olursa olsun ahşap duvarlar, şiddetli kışı ısıtamazlar. İçinde ısınmaya ihtiyaç vardı. İnşaatçı tarafından önerilen seçenekleri düşündükten sonra, sıvı yalıtım tarafında birçok avantaj bulundu. İçten gelen bu izolasyon, boya türüne göre uygulanır - herhangi bir yüzeye ince bir tabaka uygulanır ve kurur, mükemmel yalıtım özelliklerine sahip, güvenilir bir polimer kaplama oluşturur.

Doğal olarak, bu mükemmel bir izolasyon. Bununla birlikte, anladım ki - yalnızca yüzeyi ele aldıysa, bu küçük olacak, bu yüzden uygulamadaki selüloz ısıtıcısını kullanmaya başladım. Bu dolgu, evin dış yüzeyi ile iç astar arasındaki iskeletleri dolduracak şekilde tasarlanmıştır.

Isıtıcı ekolayken, ayrıca sıvı izolasyon - sıcak bir ahşap kulübe için en iyi reçete. Fiyatına çok uygun görünen Ecowool, izolasyon tabakasının uzun bir operasyonel periyodunu sağladı. Tepeden bir kulübenin banliyö bölgesinde inşa edilmesinden bu yana iki yıl geçti. İki şiddetli kıştan sonra, ısıtıcıların seviyesi ve evin planı hakkında genel olarak olumlu duygular yaşadığımızı güvenle söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.