SeyahatYol tarifi

"Çim" - bir restoran (Ekaterinburg) - şehirdeki en iyi yerlerden biri

vatandaşlar şehirde yemek nerede sormak ve iyi vakit varsa, çok, diğer yerler arasında, "Çim" restaurant not aldığınızdan emin olun. maalesef, çok değil, gerçekten lezzetli yemekler sunan yeterince büyük bir metropol, ama kurumlar - Ekaterinburg. Şehirde böyle yerlerde çok popüler olmasının nedeni budur. Ve bunlardan biri kesin "çim" dir.

restoran

Ekaterinburg son yıllarda önemli ölçüde değişmiştir. Her yerde yüksek katlı kompleksleri yükseldi. Bunlardan biri Zeki Parkı. Karmaşık kıyısında, şehrin pitoresk bir bölgesinde inşa edilmiştir , İset Nehri yeşil bir parkta. Ve bu "çim" restoran yapmak için çatıda olduğunu. Panoramik pencerelerden Ekaterinburg mükemmel görünür. Restoran turist için favori bir hedef haline gelmiştir nedeni budur.

Gazon - çatı-restoran ve bar hem de. keyifli bir konaklama için gerekli olan başka ne - Geniş salon, nargile kart, büyük gıda. , "Endüstriyel" Birçok doğal malzeme uygulanan bir restoran tasarımında, hangi iç uygulanması konumlandırılır. Burada düzenlenen etkinliğin bu biçimine bağlı olarak, ana salonun konfigürasyonu değişiyor.

altyapı

Sadece iki yıl önce açılan "Çim" restoran (Ekaterinburg), - Ağustos 2015 yılında. Hostes kuruluşlar Moskva Bar - O A. Ibragimova bir projedir.

bu şaşırtıcı nesnenin özellikleri farklı amaçlar, yeterince büyük bir bar alanı ve geniş bir yaz terasına için değiştirmeyi, uzay dönüştürmek için bir fırsat olarak kabul edilir. Buna ek olarak, "Çim" restoran (Ekaterinburg) ziyaretçiler, piknik ve mangal geçirebilirsiniz sadece yıldızlı hayran ya da şehir şaşırtıcı güzel panorama saatini izlemek yapay yapılan çimenlik bulunan takas vardır. İncelemeler bakılırsa, müşteriler yeşil orman çayır üzerinde sanki kendileri doğaya yakın hissediyorum vardır.

restoran büyük bir yeraltı otoparkı, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Akşamları burada canlı müzik var. iyi gün "Çim" insanlar dinlenmek yönetmek çalışkan bir hafta sonra, su borusu altında bazı şarap içmek ve kuşbakışı görünümünden şehir görünce, Cuma olarak kabul edilir ziyaret etmek.

Çatı, gökyüzü ve şarap

o BC "Clover Park" yirmi üçüncü katta bulunan bu kuruluş sloganını, kulağa nasıl en Şehir Parkı yaklaşımlar içinde Yani, bu. Restoran "Çim" (Ekaterinburg) Avrupa yemekleri sunmaktadır. O on iki saat çalışır. Öğlen restoran açıldı ve geceyarısı kapanır. Cumartesi ve Pazar günleri sabah dörde kadar açıktır.

"Çim" olan nüfusu şehrin en iyi çubuklardan birinin Ekaterinburg keşif yükümlüdür kadına aittir beri - Moskva Bar, kaliteli hizmetleri bu restoran tarafından sunulan hayal edebilirsiniz. Kurum faaliyet gösterdiği fiyat segmenti, - ortalama. Nargile severler uzmanlardan çeşitli önerileri takdir edecektir. Uzmanlar şehrin en iyi diyoruz. nispeten "genç" çağa rağmen şehir zaten bu restoranın farkında. Menü Avrupa sadece, aynı zamanda yazar değil "Çim" (Ekaterinburg), bir doğum günü, düğün veya kurumsal bir parti olsun, herhangi bir önemli olay kutlamak için mükemmel bir yer olarak kabul edilir. Eğer davet terasta yerleştirilebilir çünkü geç ilkbahar ya da yaz aylarında bu yeri ziyaret etmek özellikle memnun.

Kullanıcı Yorumları

Restoran mutfak, birçok yüksek tahmin koyduk. Burada menüde, şef orijinal yemekleri çok karşılayabilir. lahana ile Eklerler kuzu raf, somon ılık salata yerine ekmek, salata - tüm orjinal masasında görev yaptı. iş yemekleri için uygun bir fiyata hafta içi, On. İçecekler - Kurumun özel gururu. Bu "Çim" restaurant (Ekaterinburg) katılanlar neredeyse herkes tarafından belirtilir. Özellikle onlar bile en sert eleştirileri dayanabilir Avustralya deniz topalak ve show hakkında markalı çaylar Yorumlar. Onların orijinal tadı klasik çeşitlerin çok farklıdır. Hayır daha az rafine, yorumları, şarap ve kurumların bir seçim bakılırsa.

Büyük kavram ve büyük iç - lokantaya "Çim" çok ziyaretçi hakkında söylenecek olduğunu. Ancak, hizmet sevmiyorum olanlar var. Bazı garsonlar çok yavaş olduğuna inanıyoruz. gıda kalitesi hakkında ne özel bir şikayetleri olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.