TeknolojininCep telefonları

İlk mobil yardım: Beeline üzerinde mms nasıl kurulacağı

yaşamın hızı hızlanıyor. Ve bu insanlar daha az yaşıyor ve hayatın daha hızlı çalıştığını değil. Her gün, bizim beyin bilgilerin büyük miktarlarda işlemek için gereğiyle karşı karşıya kaldı, gereksiz ya da daha az önemli filtrelemek, hızlı bir şekilde yapmak öğrenmek zorunda. Daha önce birkaç yıl boyunca durumunuzun vardı yeni öğeler, hızı ile, şimdi birkaç ay içinde olağan hale gelmiştir, o gerçekten kozmik hız ile birbirlerine başarılı daha yeni mal, bilgi teknolojisinin üzerine yazılır hızlı çıkmasını gördüklerini yenilik ve merak duygusu.

bilginin bulunması, analiz, iletim ve işleme için güçlü araçlar - cep telefonları bizim için iletişimin ortak bir aracı olmaktan var gibi bir itiş sonsuz aceleyle, her nasılsa, fark etmedi Şaşılacak bir şey yok, onlar oldular. Eh, MMS mesajları gibi yakın geçmişte bu sansasyonel yenilik, uzun gerekli standart şeylerin kategoride geçti.

Ülkemizde mobil iletişim gibi bir "standart şeylerin", önde gelen sağlayıcılarından biri olan mobil operatör Beeline olduğunu. Birçok alışmış olması, varsayılan olarak etkin MMS mesajları göndermek ve almak yapılandırmadan, SIM kart Beeline kullanan tüm telefonlar beri Beeline üzerinde mms nasıl kurulacağı hakkında bilgi aramak zorunda değil. acil ihtiyaç olduğunda nedenle, birçok kişi sadece ne yapacağını bilmiyorum.

Yani, nasıl MMS yapılandırmak için kestirme yol için

Başlamak için, cep telefonu MMS-iletileri desteklediğinden emin olmak gerekir. Bu bilgiler telefonuna veya sadece telefon açıklamasını arayarak talimatlar bulunabilir. Sonra MMS nasıl yapılandırılacağı karar verebilir. manuel veya otomatik: Beeline ayarının iki yol sunar.

Başlangıç olarak, otomatik MMS ayarlarını almak için deneyin. Bunu yapmak için, telefon USSD-komuta * 110 * 181 # üzerinde çevirmek ve arama düğmesine basmanız gerekir. Bir süre sonra ayarları MMS mesajları ve mobil WAP ve GPRS internet içeren telefon yapılandırma paketinin gelecek. Tek yapmanız gereken tek şey mobil cihazınızda onları tutmaktır. Buna ek olarak, profil ayarları, ayrıca bu ayarları varsayılan olarak seçmeniz gerekir.

Ayrıca sesli modda Beeline MMS nasıl kurulacağı detaylı olarak söylemek ve gerekirse tekrar size otomatik ayarları gönderecek operatörü, çağırabilir.

Telefonunuzun otomatik ayarlar desteklemez veya başka bir sebepten dolayı hedefe ulaşamaz, el Beeline üzerinde mms kurmak çaremiz yok. Bunu yapmak için, profil ayarları altında, telefonunuzun ayarlarına gidin "Yeni oluştur" ve "Hesap Adı", "Sunucu Adresi", "Proxy Adresi" doldurmak basın "Kullanıcı adı", "Parola", "Paket veri erişim noktası "ve diğerleri. Beeline MMS nasıl yapılandırılacağı özelliklerini, telefon modeline ve üreticiye bağlı olarak değişebilir. alana girmek için hangi verilerin bunu ve nasıl yapılacağını öğrenmek için, Beeline operatörünün resmi web sitesini ziyaret edebilir ve detaylı gerekli tüm adımlar boyanmıştır "Ayarlar", gitmeye gerek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.