Gıda ve içecekYemek tarifleri

Çilek ve sebze Physalis: tarifi

KiRAZI, tarifi bu makalede mevcut olan, çok lezzetli ve yararlı bir bitkidir. Bu, marine tuzlu ve taze yenir. Çilek pelerin bektaşi üzümü (tarifi onun çeşitlerinin size tatlı tablo çeşitlendirmek yardımcı olacaktır) ayrıca vitamin deposudur, hoş narin bir tat ve sıradışı bir görünüme sahiptir. tavsiye bir kelime: Toplanan meyveler hemen (eğer dekorasyon için kullanmak istediğiniz olanlar hariç) kaliks arındırılmalıdır. Aksi halde hoş olmayan bir koku alacak ve acı tadacaktır.

Physalis. Kış için Tarifler

Çilek itibaren çeşitleri çok lezzetli reçel pişirilebilir. Bu şurup 1,2 kg beyaz toz şeker ve suyun yarım litre hazırlamak. sürekli karıştırarak, sıvı şeker ekleyin. kaynatınız ve tüm kristaller çözülmüş olduğundan emin olun. Üçüncü Physalis şurubu dökün. tarifi bir kilogram sürecektir düşündürmektedir. Birkaç saat için bırakın. Bu süre içinde Meyveler emmek için zaman olacaktır. Bir saat dörtte kaynatın, şurup geri kalanını dökün bir gün demlenmeye bırakın. Yine, ateş, kaynama koymak ve karışım kaynar 10 dakika sonra, ısıyı ayırın özetlemek ve konteyner içine dökün. reçel ve marmelat hazırlanması için aynı deseni korunmuş, ancak burun bektaşi üzümü ve sıvı farklı oranlarda alınmalıdır (tarifi bitmiş ürün sıkışması daha kalın olmak zorundadır varsayar). reçel, şeker ve meyveler için aynı derecede gerektirir. Daha uzun olmalıdır kaynatın, ancak pelerin bektaşi üzümü maksimum kaynatmak özelliklerini jelleşme kaybetmemiştir. Ayrıca bir elekten sitrik asit eklemek ve meyve kütlesini öğütmek gerekiyor. Çok lezzetli şekerli çilek Physalis. bunları yapmak için, sıcak şurubu çilek (su bir buçuk bardak ve şeker altı bardak) dökün ve altı saat açık bırakın gerekir. Daha sonra sitrik asit koymak - üç gram Physalis her kilogramı için. Aşağı kaynatın ve fırında, bir süzgeçten kuru koydu. pudra şekeri serpin.

tomatillo gelen Tarifler

şeker ve bir çorba kaşığı ve tuz aynı miktarda bir marine hazırlayın. kutularından yıkandı ve temizlenmiş tomatillo çeşitleri, - her bir yarım litrelik kavanoz içinde kendilerine baharat (meyve ağacı yaprak, karanfil, biber, sarımsak, tarhun, rezene tohumlar) koyun. Sıcak marine dökün kavanozları sterilize ve yukarı döndürün. Çok lezzetli ve sıradışı havyar tomatillo türlerinden yapılan. meyve yarısı kilogram kesilmiş ve bitkisel yağda kızartılır edilmelidir. İki doğranmış soğan ve iki rendelenmiş havuç, ezilmiş sarımsak, tuz, maydanoz, şeker, defne yaprağı ve karabiber ekleyin. yumuşayana kadar pişirin. Eğer onu seviyorsan bile, tatlı kırmızı biber doldurabilir. Sen serin iyi derhal bu yemeğin yiyebilirsiniz. Sen kış ayları için bankalara roll up. sitrik asit, hem de domates salçası - yapmak için bu yemek sonuna bir koruyucu maddenin kullanılması gerekmektedir. Sebze Physalis hala herhangi sebze tabağı kullanabilirsiniz. Bu domates, havuç, kabak, salatalık iyi gider.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.