Ev ve AileÇocuklar

Çıkartmayı dene: Parmak bir yaşın altındaki çocuklar için boyalar

Birçok anne çocuk bezi ile bebeklerin gelişiminde yapan ve onlarla birlikte resim yapmaya başlamak için en kısa sürede deneyin. Çocuğunuz artık ağızlarına tüm bilmediğiniz şeyleri çeker sonra, parmak boyaları sunmak mümkündür. Oldukça uygun fiyatlı sınıfların - Çizimin bir yaşın altındaki çocuklar için. Orada çocuğunuzun tat boyamak çalışırsa yanlış bir şey, ama o gördüğü ağız her şeyde çekerek durana kadar beklemenin daha iyidir. Birçok anne parmak boyasıyla, çocuklarla resim yapmaya çalıştı. Onların kökten farklı incelemeleri. Birisi boya ile kaplı bir bebek gibi bakmak ve sonra her şeyi bozar olmayabilir. Ve birisi beş aylık bebek bir el ve çizim kağıdı sunmaya hazır olduğunu vardır. ortada bir yerde gerçeği yatar. en bu anlayalım.

Ne için ve neden?

Her birey çocuk, yaratıcı sektörde kendini kanıtlamak için gereken bir zaman gelir. Çocuklarda bir buçuk yıl 6 ay gelmesi kaçınılmaz. Burada bir yıl küçük çocuklar için kullanışlı parmak boya gelecek. Bunlar renk, dünyaya gelişmesine katkıda dokunma hissinden, ince motor becerileri, el hassasiyeti, azim ve konsantrasyon geliştirmek. Bunlar çevre dostu bileşenlerden yapılmış, güvenlidir. Parmak boyaları katkı düşünmenin gelişimi çocuğunuzun ve hayal. Renklerin isimlerini öğrenmek için bunları kullanmayı deneyin. Genelde, bu tür boyalar faydaları onları ve olmalıdır kullanmanın, hafife almak zordur. Şimdi bunu nasıl bahsedelim.

Bir çocukla Sınıflar

Sadece bir yıl küçük çocuklar için bir çocuk parmak boyaları teslim ve onlarla yapacak bekleyemezsiniz. Bir çok genç yaşta onları tanımaya başlarsak, o zaman belirli bir süre sonra, sırayla renk tanıtmak için gereklidir. Sen aslında hazır olmalıdır bebeğin doğum sırasında kendisi ve masa kirli ve çevresinde. Bu nedenle ona aktivitenin büyük bir alanını ver, ve o kirli bir şey olsaydı her durumda, onu azarlamak yoktur. Aksine - sen onun her güzelleşmek övgü gerekir. Herhangi dikkatsiz bir kelime bu eğlenceli süreçten onu caydırmak başladı. Ardından, sonraki yaşamında, Çocuğunuzu eğitim oyunlar çeşitli sunabilir. Örneğin, kağıt üzerinde parmaklarını sıçramasına, yağmur bulutları dorisovyvat olabilir. Ancak, Aceleye çocuk sadece renkli yaratıcı enerjiyi dışarı verecek izin vermeyin. Sonuçta, bugün birçok tanınmış resimlerinde hemen aynı görünüyor. Tüm çocuk onun başarılarından gurur olduğunu görebilsin diye, böyle Hall of Fame olarak göze çarpan bir yere, dayan gerektiğini boyadı.

Daha fazla oyun

Parmak boyaları (bir yıla kadar sadece en kolay yolu kullanmak için) sonradan değiştirilebilir suluboya, kalem, marker ve her zamanki boya kalemi. Çocuğunuz, az bir şey gibi daha tüm bu şeyler boyamak için deneyin. Bir fırça ile sap boya sürün ve bir kağıt parçası bir iz bırakır. Daha sonra levha kolayca büyükannem için bir kartpostal dönüşür. Parmak bir yaşın altındaki çocuklar için boyalar ve banyo yaparken kullanılabilir. Ve çocuk, temiz ve banyo yıkamak için kolay kalacaktır. Kötü ancak böyle desenler kısa ömürlü olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.