SağlıkSigarayı bırakmak

Cigarillos Backwoods nelerdir?

Cigarillos ilk teknolojik ilerleme oldukça yüksek düzeyine ulaştığı zaman 19. yüzyılın sonlarında, ortaya çıktı. Bu ürünü oluşturmak için ana nedeni bir değişiklik oldu hayatın ritmi insanların. Yeni koşullar altında sigara içen klasik şişirme puro normalde aldı çok zaman harcamak mümkün olmamıştır. Acilen yolu ararlar gerekliydi. Cigarillos sigara içerken kalitesini korumak isteyen modern sigara taşımak istemeyen kişiler için dengeli bir seçim haline gelmiştir. yeni ürün soruna iyi bir çözüm oldu. Bu tür bilinen ürünler arasında özel dikkat cigarillos backwoods hak. değerlerini değerlendirmek için, bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek gerekir.

ayrıntılı açıklaması

o ilk cigarillos backwoods üretmeye başladığı yer, Dominik Cumhuriyeti oldu. Bu küçük ülke Haiti adasında Karayipler'de yeni bir ürünün doğduğu olmuştur.

sigara farklı olarak, ürün sadece tütün içerir. Buna ek olarak, filtreler şeklinde herhangi eklentiler yoktur. Cigarillo dışında genellikle doğal tütün yaprağı ile kaplı. Bu geleneksel bir puro benzer hale getirir. Tek fark, içinde hiçbir yaprak ve kıyılmış tütün olmasıdır. Bu kombinasyon, büyük ölçüde doğal tadı korurken, ürün şişirme işlemi azaltır.

Kural olarak, taşra Cigarillos tütün Connecticut geniş yapraklı yapılmış. Eğer üretime devam etmeden önce, bir yıl özel durumlarda eskitilirken daha az değildir. Bu sayede önemli ölçüde nihai ürünün organoleptik ve tat özelliklerinin geliştirilmesini mümkün kılmaktadır. Şirket ilkesi vardır: "Vahşi ve hafif". Bu kombinasyon, düzgün görünüm ve hassas bir aroması değil çok olduğunu sembolize eder. Hint sigara andıran özensiz yırtık kenarları olan bu sigarillolar. Bununla birlikte, şaşırtıcı bir şekilde yumuşak bir tat, hoş kokular yelpazesine sahiptir. Bu eşsiz özellik şirketin ürünleri Backwoods büyük popülerlik yol açmıştır.

ürün yelpazesi

En iyi kullanıcıların çeşitli tat arzuları ve tercihleri karşılamak için, şirketin ürün yelpazesi büyük önem veriyor. Backwoods Cigarillos elde edilebilir Satış:

 1. 25 adet bloklarda. Buradaki her bir eşya, bundan başka hava geçirmez şekilde kapatılmış şeffaf bir tüp içinde tamamlandı. boyutları 13 x 114 mm ile, 30 dakika süre ile sürekli bir sigara sağlar. ticaret ağında Bu ürünler ayrı ayrı uygulanabilir.
 2. 5 adet yumuşak paketlerde. Bu durumda, hava geçirmez bir tüp içinde bireysel sarma kullanılmaz.

Dominik sigarillo Çeşitliliği oldukça farklı. tek parça üretim birimleri üç tiptir:

 • Aromatik.
 • Üzüm.
 • Yabani Rum.

yumuşak paketlerde için tatlar geniş bir yelpazede geliştirmiştir:

 • Siyah 'n Sweet Aromatik.
 • Üzüm.
 • Bal.
 • Bal Berry.
 • Orijinal.
 • Aromatik Tatlı.
 • Vanilya.
 • Yabani Rum.

Böyle çeşitli herhangi bir alıcı kendileri için doğru ürünü seçmenize olanak tanır.

müşteri Yorumları

cigarillos iyi tütün ödeme dikkat Her yıl daha fazla taraftar. zaten onların seçim yapmış olanlardan geri bildirim, bunlar bunların hiçbiri kararı hakkında hiç pişmanlık sahip olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle, bu tür ürünler tütün oluşan yüzde 100 olduğunu unutmamak gerekir.

Bunlar kağıt veya ek cihazları kullanmayın. Sadece kıyılmış tütün sıkıca tek bir yaprak olarak sarılmıştır. doğallık tamamlayıcı etki her iki yüzüne de bir dikkatsizce parçalanmış kenarları. İkincisi, hemen hemen tüm alıcılar oybirliğiyle cigarillos üretimi için kullanılan ham maddelerin mükemmel kalitede doğruladı. Tütün bazen biraz kaba özel teknoloji ile işlenmiş, ancak oldukça güzel füme. Bundan sonra, uzun bir süre için oda narin, hafif tatlı lezzet kalır. sigara aksine, bu ürünler giderek açılıp iltihap olabilir. Bu tekrar tekrar bunları kullanmak için izin verir. Düzgün kalan saplama ateşlemek Ve eğer orijinal lezzet berbat edemez. Ancak, sigarillo açık paketinde hızlı kurumasını ve düzgün saklanmaz, onlar bile bozulabilir unutmamalıyız. Bu gerçek özellikle sıkça farklı tatlar değiştirmek isteyenler için düşünülmelidir.

eğlenceli Fiyat

Her şehir iyi bir tütün dükkanı vardır. Bu, pek çok içmeyenler istenen malları satın alma fırsatı mahrum bırakıyor. daha şanslı olanlar onların arzularının utanmıyor musun. Genellikle iyi özel mağazalarda, herhangi üreticisinden ürün çeşitliliği satın alabilirsiniz.

Şirketin ürünleri Backwoods tercihlerini vermek edenler, biraz ödemek zorunda olacak. Bu markanın Cigarillos parçası 60 ila 75 ruble için vardır. karşılaştırıldığında bu bir paket sigara fiyatına sahip, örneğin, oldukça pahalıdır. Paketlenmiş ürünler sigara içen daha ucuzdur mal olacak. 5 adet için o 250 ila 300 ruble ödemek zorunda kalacak. Buna ek olarak, bu durumda, tatlar geniş bir seçim var. Bu gerçek, bu özel marka tercih etmek başka nedendir. Herhangi bir alıcı Backwoods unutmamalıyız - alışılmadık şekli, orijinal tadı ve mükemmel kalitede mükemmel bir kombinasyon.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.