Ev ve AileAksesuarlar

Çiçekli Headbands - Sezonun bir eğilim

Bakımlı saçlar her kadını dekore edebilirsiniz. Bu onların güzel saç, hatta daha iyi daha çekici hale getirmek için çalışıyoruz neredeyse tüm bayanlar, kurdele ile süslemek nasıl olduğundan, ancak, çelenk yay.

Hatta eski Yunan kadınları, saç bantları içine dokunmuş, Tiaras ve çiçek kron giydi mücevherlerle süsleyerek. Rusya'da, kadınlar huş ağacının kabuğundan yapılmış jantları kullandık. Bunlar, bez kesilmiş onlara çiçek ve tüylerle süslenmiş desenleri, yaptı.

- Zamanla bu işler modern ve şık bir aksesuar haline geldiler saç bantlarında saçlar. Bugün, birçok kadın vardır. Birisi headbands seviyor ve onlar eve güzellik bakımları veya oynarken spor için sadece gerekli olan birisi olarak, bir bayram ve günlük giyim ile bunları giyer. Bugünün moda olarak çiçeklerle baş bantları pratik bir şey, ve belli bir imaj oluşturmak için Son dokunuş değildir. Farklı malzeme ve elemanların yapılabilir.

Saç bandı , iyi saç tutar saç tutar - çiçekler ile pratik ve kullanımı kolaydır. Onlar sadece asi saçları ve kalın hem kısa hem de uzun sahiplerine gerekli.

çiçekli Headbands birkaç stil ve trendleri bu yıl sunulan:

  • (Çelenk Ukrayna taklit eden) büyük ve parlak renklere sahip;
  • orkide ve aynı renkteki güllerin büyük ve küçük tomurcukları ile geniş jantlar;
  • Vintage aksesuarları;
  • Rus kokoshnik benzeyen çiçekler, bir taç;
  • saç bantlarında gül ile süslenmiş "Frida tarzında."

Bu muhteşem aksesuarlar çok iyi yaz gardırop uygundur. çiçekli Headbands mükemmel zemin, açık sundress veya "uçan" kapşonlu üzerinde parlak yaz elbise tamamlayacak. yollu romantizm ve hafiflik verecek bir dekorasyon ile saç modeli.

çiçeklerle Moda saç bantlarında iyi etnik motiflerle ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında temsil edilir. Onlar hatırlatmak Ukrayna çelenk büyük ve aydınlık tomurcukları ile. Yani giysi dikkatli seçimi gerektirir oldukça cesur aksesuardır. Bu kıyafet yılında gündemde olması sağlanır.

Bağbozumunu tercih stilistler, ayrıca çiçekli saç bantları kullanmak ister. Ancak, onların çiçek tomurcukları yün iplikler veya deri yapılmıştır. Onlar her zaman çok şık ve feminen bulunmaktadır. ve günlük kullanım için idealdir beraber tatil için mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır.

Uzun süre dünyanın birçok ulusların Kadınlar çiçeklerle saçı süslemek için. zihnimizde İspanyol flamenko dansçısı bahsederken görüntü saçında bir gül karanlık güzelliği görünür. Bu aksesuar İspanya ünlü sanatçı haline gelmiştir Frida Kahlo. Hep lüks örgü gül tacını süslenmiş oluyor. hizmete bu trendi almaya istekli Ünlü tasarımcılar ve çiçekler à la Frida "ile moda saç bantlarında yıldızlar arasında çok popüler hale gelmiştir.

Rus kokoshnik simüle Jant başında bir çiçek taç benzer. Bu durumda, aksesuar zor görünür olduğunu ve çiçekler mucizevi saç içine dokunmuş gibi görünüyor. Bu zarif takı farklı şekillerde takılabilir - Bir taç veya bandaj gibi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.