SeyahatSeyahat İpuçları

Rekreasyon merkezi "Sarıasmagiller" (Ulyanovsk): fotoğraflar, yorumlar

Geleneksel olarak, doğanın kucağında kalanı en değerli olarak kabul edilir. rahat yaşam koşullarına sahip doğal faktörlerin bir kombinasyonu - kentsel canlısı için idealdir. Bütün bunlar çok uzak değil bulunabilir, bu fırsat sağlar, örneğin, Zavolzhsky alanında, Volga kıyısında pitoresk sahne içine harmanlanır rekreasyon merkezi "Sarıasmagiller" (Ulyanovsk).

rekreasyon merkezi "Sarıasmagiller" (Ulyanovsk)

bu temelde Yorumlar bölgesel ölçeği overstepped. Onu sevdiği biliyorum ve uzak şehirlerden ailesini dinlenmek gelmek sağlar. Bir çam ormanında, Volga bulunan "oriole" rekreasyon merkezi (Ulyanovsk), Volga kenti sakinleri ve misafirler için popüler bir yer bankaya erişimi olan geniş bir çevre düzenlemesi yeşil alan ve orman alanı üzerinde.

İyi organize veritabanı altyapısı kentsel ortamda koşuşturma, gürültü ve duman unutmak gecede verir. Burada Yerinde Kurumsal düzenlemek için, bir aile veya küçük bir şirket olarak dinlenebilir. baz sitesinde medeniyet başarıları ile doğanın keyfini birleştirmek için gereken her şey var.

yerleştirme

üssünde Otel hizmetleri ve tesisleri çevreyi sağlıklı bir ortam ihlal etmeyen çevre dostu yapı malzemeleri, "nefes" in inşa 24 evler. Bunlar, ince uyudu ek olarak restorasyonu için mükemmel koşullar yaratılmış ruhsal ve fiziksel sağlığı. Dinlenme merkezi "Sarıasmagiller" (Ulyanovsk) konfor ve başarı derecesi bakımından farklılık oda kategorileri sunar.

çift kişilik odalar "Luxe" kategorisi. Bir çift kişilik yatak, buzdolabı, TV var olduğu kategori ile sadece 6 ev. uyku ve dinlenme bölgeli dağıtım kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Odanın Bu tür kendi yemeklerinizi pişirebilirsiniz elektrikli ev aletleri ile donatılmış bir mutfak vardır.

Dört kişilik odalar. ek bölgesi (4 + 2, 4 + 1) üzerine - Bu sayılarla 12 ev 4-2 temel ve barındırabilir. Odada: çift kişilik yatak, kanepe, oturma odası, mutfak (buzdolabı, mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcısı), duşlu banyo.

Kıç oturma. 4 Evin dört kişi rahatça temel alanda ve yukarı yerleştirilmiş sekiz kişiye izin - Ekstra. Odalar, kabin, çift kişilik yataklı 4 ayrı oda, muhteşem manzarasına sahip oldukça geniş bir salon bu kategorilerde ise Volga Nehri, elektrik mutfak, TV, buzdolabı ile donatılmıştır.

Kurumsal dinlenme

"Sarıasmagiller" rekreasyon merkezi (Ulyanovsk) - bu da tatil Şirketten, sınıf, dost firması oluyor için büyük bir fırsattır. Bu durumda, sadece, dinlenmek sağlık, fiziksel uygunluk geri değil, aynı zamanda takım ruhunu güçlendirmek, pürüzsüz ekip çalışması için yeni kaynaklar açamazsınız.

en fazla 16 kişi için konaklama. Ana ve diğerleri, 12 - - diğer yerlerde Tabanda 16 kişi kapasiteli ev şirketleri, küçük bir ev var. Evin içinde - teras, ikinci katta 6 oda, yemek hazırlama Volga Nehri manzarası, donanımlı yerde büyük bir salon. açık ateşte pişirme için donatılmıştır alanı vardır kebapçılar.

en fazla 18 kişi için konaklama. yukarı ikinci katta beş ayrı oda bulunmaktadır bulunduğu 18 kişi, büyük bir şirket için bir ev. Yerde - bir salon, bir mutfak aletleri ile donatılmış. duş, buzdolabı, televizyon ile bir banyo bulunmaktadır. Onun Chargrill alanı.

gıda

Dinlenme merkezi "Sarıasmagiller" (Ulyanovsk) güç için üç seçenek sunar:

  1. "Onun değil yiyecek." Bu kendi kendine yeterli güç bu kavramı üzerinde olabilir. Açık bir ateşe pişirme için konut evlerde mutfaklarda mangalnye alanları: Bunu yapmak için, ihtiyacınız olan her şey var. Bu seçenek için gerekli tüm özellikler, güç -. Ağaç, kömür, ızgara, şiş vb resepsiyonda mevcuttur.
  2. resepsiyonda sipariş edin. Bu emir, içecek bazı yemekler numara sağlayacaktır.
  3. Restoranda yemek. Bu seçenek, tüm gündelik sorunlardan kendinizi özgür verir. geleneksel mutfağı, dünya halklarının etnik mutfağı - restoran oldukça ürünlerin çeşitli aralığıdır.

hizmetler

rekreasyon merkezinde serbest zaman geçirmek için, o hobiler sevdiği şeyi yapmaya fırsat vardır. Böyle kürek ve motorlu tekneler gibi araçlarda, kira farklı türleri için kullanılabilir vardır (kendi tekne istasyonu var). özel araç ile seyahat eden için güvenlikli bir otopark yeri vardır.

Eğer balıkçılık gezileri organize edebilir durumlarda, yakalamak pişirme izledi. kira için sunulan tüm balıkçılık ekipmanları: Bu hizmet ayrıca rekreasyon "oriole" sağlar (Ulyanovsk). Ne görmek ve nerede sırasında gitmek , tatil tur masasında isteyecek. Ve ayrıca doğada yürüyüş parkurları düzenlemek ve gezi programlarına katılmak için yardımcı olur. temelinde - Geçerli mobil iletişim alanında, şehir günlük yaşam olayları üstünde kalabilirler çünkü.

Eğlence ve geri kalanı hakkında misafirlerimizin yorum

Boş zamanlarında bir süpürge ile sauna veya buhar odasında rahatlayabilir, havuzda yüzmek. Karaoke, partiler, düğün, olay ile ilgili faaliyetler düzenlemek için ziyafet salonu.

tonda Form koruma korumak edebilmek için, spor salonu, envanter var. bilardo ve masa tenisi ve hayranları için en sevdikleri spor yapmaya her fırsat var. Onlar için, dikkat ve çocuğu olmayan durmayın - büyük çocuk oyun alanı, oyun salonu.

Bu dinlenme ve eğlence "Oriole" için zengin fırsatlar sayesinde çok popülerdir ve her mevsim yüksek bir talep var. İnsanlar hafta sonu buraya gelmek için burada vakit onların tatil geçirmek ister. Eğer çocukları ile tatil geçirmek için sakinleri sorarsanız, onlar da rekreasyon "Sarıasmagiller" (Ulyanovsk) olduğunu cevap verecektir. Traction yıl, Sevgililer Günü, yıldönümleri ve doğum günleri, yılın herhangi bir zamanında - sen çünkü bu ülkenin ikamet mevcuttur fırsatların unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.